Pacientai, kurie rekomenduoja Vaida Lukoševičienė, %

Kauno klinika Unomeda

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00091, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kauno klinika Unomeda
2021-07-26, 22:54 | Registruotas lankytojas 4

Mano nuomone, gydytojai derėtų atnaujinti žinias apie žindymą. Gydytoja konsultavo nuotoliniu būdu dėl ūmaus peršalimo ir rengėsi išrašyti receptą. Išgirdusi, kad ruošiasi skirti su žindymu nesuderinamus vaistus, pasakiau kad maitinu krūtimi vaiką, į ką ji paklausė, kokio vaikas amžiaus, nors tai nedaro jokios įtakos vaistų skyrimui, išgirdusi, kad vaikui daugiau nei metai replikavo, jog ”tai yra žaidimas o ne žindymas”. Manau profesionali gydytoja turėtų susilaikyti nuo tokių komentarų ir tiesiog paskirti suderinamus vaistus. Aš neklausiau jos nuomonės, iki kada man maitinti vaiką, aš informavau apie tai, ką jai buvo būtina žinoti skiriant vaistus. Gydytojai derėtų prisiminti, PSO rekomenduoja vaikus žindyti bent iki 2 metų ir susilaikyti nuo tokių replikų.

2021-03-15, 15:56 | Registruotas lankytojas 11
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-02-25, 10:10 | Registruotas lankytojas 2

Dėl asmeninių priežasčių išėjau į kitą kliniką. Tai kai tik galėjau, parbėgau pas Vaidą. Mes su vyru diabetiku esam pagyvenę žmonės. Mums labai pasisekė su daktare. Ji maloni , profesionali ir žino apie mūsų ligas. Nereali gydytoja. Ačiū Vaida.

2021-02-25, 10:09 | Registruotas lankytojas 2

2020-06-23, 17:23 | Registruotas lankytojas 15

Pati geriausia! :)

Neringa V.

2019-10-01, 10:34 | Registruotas lankytojas 2

Vaistuose ir žinojime, kas skiriama ir nuo ko - orientuojasi ir kompetencijos netrūksta. Tačiau bendravime su žmonėmis - tragiška:
- Skiria vaistus simptomui gyditi, o ne priežasčiai. Kad būtų skirti kažkokie tyrimai, išsiaiškinti naujus negalavimus ar įvertinti iš naujo senus - jokių šansų. Tikriausiai reikia pačiam prisiprašyti;
- Negalavimo priežastį išsiaiškinti net nesistengia (juk jau amžius, kam stengtis?);
- Jeigu jai laisvas laikas, o situacija skubi - apvalus nulis rūpesčio ar pastangų pasiūlyti alternatyvų, kur kreiptis ar ką daryti ("man atostogos" arba "aš ne darbe, darykite, ką norite");
- Kaip aukštą mokslą turintis žmogus - rašo kaip paskutinis beraštis, kurio parašymus dažniausiai sunkiai eina suprasti;
- Nuolat reikia taikstytis su "ponios" nepatenkintu tonu.

2019-04-29, 09:59 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-01, 11:27 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja!!!

2017-05-02, 11:27 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir gerai suprantantį savo darbą šeimos gyd.. Kiek lankausi dėl sveikatos sutrikimų, visada gyd. V. Lukoševičienė išklauso mano apsilankymo priežastį. Po to priimą sprendimą reikalingam gydymui ar duoda siuntymą pas reikalingus specialistus. Esu dėkingas už nuoširdų rūpestį.

2017-03-19, 11:54 | IP: *.*.*.*

2017-02-01, 07:35 | IP: 188.69.213.179

Nuostabi gyditoja. Visada isigilina i problema iesko geriausio varianto, kadangi pagrinde vezame vaikus, kurie nuolat serga visada priima be eiles ir visada skiria laiko kiek tik reikia. Gauname issamius atsakymus i mums rupimus klausimus. Tikrai visada pasiulis apsilankyti pas kitus specialistus, duos siuntima platesnei apziurai, visada skiria tyrimus. Sesute taip pat labai draugiska ir paslaugi. 100 balu!!!

2016-04-21, 11:35 | IP: 78.62.23.252

Nuostabi , nuosirdi ir labai rupestinga zmoniskumo daug turinti. Didelis aciu .

2016-03-15, 14:12 | IP: 78.58.131.151

Labai maloni, rūpestinga ir profesionali gydytoja. Atsakė į visus kilusius klausimus. Ačiū Jums labai.

2016-02-01, 14:21 | IP: 88.119.195.129

Profesionali, rūpestinga gydytoja. Patekau pas ją atsitiktinai, bet dabar matau, kad geresnio šeimos gydytojo ir negalėčiau tikėtis.

2015-05-11, 19:39 | IP: *.*.*.*

2015-05-04, 12:53 | IP: 88.222.93.140

Visada maloni, rūpinasi, stengiasi padėti, tinkamai parenka gydymą arba nukreipia pas reikiamus specialistus tolimesniam gydymui, nedramatizuoja, realiai įvertina situaciją

2015-01-13, 15:23 | IP: 88.222.228.189

Lankausi jau kelis metus. Labai gera ir kompetentinga gydytoja, prižiūri ir mane, ir mano dukrytę. Šiltas, mielas, rūpestingas žmogus, visuomet pataria ir pagelbėja.

2014-12-03, 10:47 | IP: 85.255.50.114

Nuostabi Gydytoja ! Tikrai labai rupestinga ir nuosirdi. Aciu uz tai !

2014-10-14, 23:46 | IP: 78.62.153.84

Puiki gydytoja, labai rūpestinga ir atsidavusi savo darbui. Visad malonu sugrįžti

2014-07-30, 09:33 | IP: 78.62.120.62

Kompetetinga ir labai rūpestinga gydytoja.

2014-05-27, 20:08 | IP: 94.244.68.138

puiki gydytoja

2014-01-09, 13:19 | IP: 78.57.131.23

Pati nuostabiausia šeimos gydytoja, tik dėl jos esu bendrosios medicinos praktikos klinikoje. Kol ji ten dirbs, tol būsiu prisirašius toje klinikoje.

2013-04-12, 09:39 | IP: *.*.*.*

2012-05-31, 12:17 | IP: 78.60.67.202

maloniai ir dalykiskai konsultavo

2011-09-27, 11:52 | IP: 85.206.52.28

Jūs tikriausia ne ten pataikėt..o ir ryškiai ne ten.Paprastesnio,nuoširdesnio žmogaus dar neesam sutikę