Pacientai, kurie rekomenduoja Natalija Šmakova, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-04-24, Nr. MPL-13728, Galiojanti

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08207, Galiojanti

Šmakova Natalija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šmakova Natalija?

2018-10-02, 08:20 | 1

Gydytoja, jei ir paklausia kaip jauciates, taciau visiskai nesiklauso atsakymo.
Nei i viena uzduota klausima nebuvo atsakyta.
Gavus elementarius kraujo tyrimus, jokio aptarimo tik pasakymai - "visiems truksta tu vitaminu", "aij nieko cia nedaug nuo normos", "tokioj jaunystej taip nebuna" (nors atrodo buna).
Jokio bent jau elementaraus pasiulymo kazkaip "taisyt" sveikata, tiesiog pasakymas - "tai viskas galit eiti" (deja, su tom paciom bedom ir problemom su kuriomis atejai).

2018-04-18, 11:41 | 1

Atėjau su dideliu kosėjimu, savarankiškas gydymasis nepadėjo. Bet atėjus pas gydytoja, man buvo skirtos gal dvi minutės, paklausė ar nesergu astma ir išrašė antibiotikų, kai paklausiau ar man gripas, pakėlusi balsą atsakė, kad koks čia gripas, tai daugiau nebeklausiau kuo sergu. Laukdama pas seselę, girdėjau kaip vyko bendravimas su kitu pacientu, pirmas jos ištartas sakinys buvo ,,ko norit?''.
Mano vizito metu, čia buvo tik pavaduojanti gydytoja, dėl kitų sveikatos problemu nusprendžiau palaukti kol griš mano daktare, tam kad nereikėtu daugiau eiti pas ją.

2017-09-26, 18:19 | 3

Tikrai nuostabi gydytoja. Labai demesinga, maloni ir profesionali.

2017-01-08, 21:30 | 1

Labai puiki gydytoja. Rekomendavau savo dukrai, tai visa šeima užsirašė pas gyd. N.Šmakovą ir labai patenkinti.

2016-12-12, 19:56 | 15

Nerekomenduoju šios gydytojos. Kai atėjau serganti iš pažiūrėjimo nustatė ligą ir išrašė antibiotikų, kurie neveikė. Nedarė jokių tyrimų, kol pati nepareikalavau.