Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Žemaitienė, %

2.3

1.5

1.6

2019-01-22, 15:40 | 1

Sveiki, 2019-01-21 d. buvau registruotas pas gydytoją echoskopuotoją Olgą Žemaitienę Centro poliklinikoje. Atvykau pusvalandžiu anksčiau. Prie durų nieko nebuvo, todėl pasibeldus pradariau duris, kad pasakičiau, kad esu vietoje. Gydytoja nepatenkintu tonų šaukė, kad pati pakvies, tuo metų pastebėjau kad kalbėjo telefonu. Uždariau duris, bet nuotaika jau buvo sugadinta nepagarbiu ryksmu. Iškviečiau dukra į polikliniką. Turėjau priduoti kraujo tyrimą, todėl atvykus dukrai nutarėme nueiti iki laboratorijos. Kol laukėme prie laboratorijos, dukra nuėjo prie kabineto pranešti, kad esame vietoje ir prireikus, galime ateiti pas gydytoją. Dukrai priėjus prie kabineto, šalia sėdintis pas kitus specialistus žmonės pasakė, kad buvo išėjusi daktarė ir klausė kelintai valandai jus užsirašius. Negavus atsakimo vėl uždarė duris. Tada dukra vėl pasibeldė į duris ir atidarius pasakė, kad mes laukiame 10,30 val. Gydytoja vėl kalbėjo telefonu ir nepatenkintai labai garsia surekė: "Laukite". Dėl tokios nepagarbos klientui dukra buvo sukresta. Užtrenkė duris ir grižo prie laboratorijos. Paskirtu laiku grižome prie kabineto. Gydytoja pakvietė. Įejus pro duris pradėjo šaukti, kad mes esame neišauklėti. Paguldė ant kiušetės ir pradėjo echoskopuoti. Procesas vyko vos 7 min. Kada dukra paklausė ar ištirymas baigtas, daktarė atsakė, kad jau baigė. Į klausimą kodėl pacientas nebuvo verteliojamas ant kairiojo ir dešiniojo šono pasitikrinti inkstus, gydytoja atsakė, kad viska matė gulinčiam ant nugaros. Tai yra visu taisyklių pažeidimas. Tai tyriamos tik nesčiosios moteris. Kadangi aš neturiu susikaupusių skysčių kaip pas neščią moterį iš priekio, kaip gydytoja galėjo apžiūrėti mano inkstus nepavertus ant šono? Išvada tokia: esu 70 metų vyras visiškai sveikas . Kodėl graužia rėmuo ar pastoviai skauda pilvas nenustatyta. Kreipsius pas kitą echoskopuotoją ir pranešiu atskirai ar atitinka Olgos Žemaitienės išvada su kitų specialistu. Žmogus nekenčia savo darbo, nervuotas, kompetencijos lygis bus nustatytas atskirai ir bus pranešta pacientams ir licencijas išduodantiems tarnyboms. O tuos kas rašė pincete, kai dukra pradėjo jai rodyti atsiliepimus pavadino durniais. Mes esame durnių saraše., todėl kad parašėme tiesa apie visiškai nekompetentingą daktarę. Mes tikrai nenusileisime tokiam žmogui atnaujinti licencija ir dirbti garbingų daktarų saraše.

2018-04-11, 17:24 | 1

Labai nemaloni, elgėsi su vaiku labai grubiai, echoskopiją atliko per 1 min.,nieko neišaiškino. Matosi darbas jai nemielas ir išlieja savo negatyvą ant pacientų...gaila...kad tokie žmonės dirba medikais...

2017-06-22, 12:59 | IP: *.*.*.*
2017-02-24, 18:28 | IP: *.*.*.*