Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Žemaitienė, %

2.1

1.6

1.2

2019-10-08, 22:12 | 1

Baisiau nei baisu. Pasibeldus į duris likus 2 minutėm iki numatyto vizito - pakeltu balsu išvarė! Pasakydama, kad pati pakvies sutartu laiku. Sūnui atliko skydliaukės echoskopiją per 24 sekundes!!! Jaučiat kompetencijos jėgą?! :D
Ėjau pasiskaičiusi atsiliepimus, tad įjungiau laikmatį. Jokio paaiškinimo, jokio bendravimo.
Eisim privačiai. Kodėl šitą moterį (net negaliu pavadinti jos medike) Šeškinės poliklinika vis dar laiko ir moka jai atlyginimą? Už ką? Visiškai nekompetetinga ir grubi persona!

2019-08-29, 11:37 | 1

Prieš keletą metų mano gydytoja nukreipė pasidaryti profilaktinę vidaus organų echoskopiją. Užėjus pas Olgą Žemaitienę, buvau paklausta, su kokiomis problemomis atėjau. Pasakiau, kad profilaktiškai. Gydytoja į tai atsakė: kam čia be reikalo siuntinėja. Aš paprieštaravau, pasidžiaugdama, kad gydytojai siunčia tikrintis profilaktiškai. O. Žemaitienė iš karto pradėjo demonstruoti susierzinimą. Echoskopavo tik gulint ant nugaros, bakstelėjo porą kartų, ir tuo apžiūra baigėsi. Pareiškė, kad labai labai padidėjusi blužnis. Mėgstu žinoti, todėl pasidomėjau, kokios gali būti priežastys, jos pasirodė įvairios, netgi vėžys. Kadangi sunerimau, mano gydytoja man patarė pasidaryti echoskopiją pas kitą specialistą. Kad nekiltų abejonių, pasitikrinau pas du kitus specialistus. Tai buvo visai kitokios apžiūros: echoskopavo ir gulint ant nugaros, ir ant šono, tyrimai buvo ilgi, kruopštūs. Nė vienas nerado padidėjusios blužnies. Tada labai supykau ant O. Žemaitienės, bet nusprendžiau numoti ranka.
Bet dabar ta pati gydytoja darė echoskopiją mano dukrai. Spėkit scenarijų. Viskas buvo taip, kaip ir man: grubumas, atsaini trumpa apžiūra ir labai padidėjusi blužnis. Vėl kreipėmės į kitą specialistą, kuris patvirtino mano nuomonę, kad jokios padidėjusios blužnies nėra.
Kyla klausimų medicinos įstaigų vadovams: kodėl šita gydytoja dar vis dirba, jeigu ji sukelia stresą užuot padėjusi, klaidingai diagnozuoja ir dar elgiasi grubiai. O. Žemaitienei aiškiai paranoja dėl blužnies - ji ją mato net ten, kur jos nėra. Jeigu tai kompetencijos klausimas, tada reikėtų pasimokyti. Jeigu ji nekenčia savo darbo, tada galėtų pasiieškoti kito. Bet man tai panašu į blogiausią variantą - nei profesionalumo, nei gydytojo etikos, nei meilės darbui, nei atsakingumo. Tokius specialistus reikėtų vyti lauk, kad nenervintų žmonių.

2019-01-22, 15:40 | 1

Sveiki, 2019-01-21 d. buvau registruotas pas gydytoją echoskopuotoją Olgą Žemaitienę Centro poliklinikoje. Atvykau pusvalandžiu anksčiau. Prie durų nieko nebuvo, todėl pasibeldus pradariau duris, kad pasakičiau, kad esu vietoje. Gydytoja nepatenkintu tonų šaukė, kad pati pakvies, tuo metų pastebėjau kad kalbėjo telefonu. Uždariau duris, bet nuotaika jau buvo sugadinta nepagarbiu ryksmu. Iškviečiau dukra į polikliniką. Turėjau priduoti kraujo tyrimą, todėl atvykus dukrai nutarėme nueiti iki laboratorijos. Kol laukėme prie laboratorijos, dukra nuėjo prie kabineto pranešti, kad esame vietoje ir prireikus, galime ateiti pas gydytoją. Dukrai priėjus prie kabineto, šalia sėdintis pas kitus specialistus žmonės pasakė, kad buvo išėjusi daktarė ir klausė kelintai valandai jus užsirašius. Negavus atsakimo vėl uždarė duris. Tada dukra vėl pasibeldė į duris ir atidarius pasakė, kad mes laukiame 10,30 val. Gydytoja vėl kalbėjo telefonu ir nepatenkintai labai garsia surekė: "Laukite". Dėl tokios nepagarbos klientui dukra buvo sukresta. Užtrenkė duris ir grižo prie laboratorijos. Paskirtu laiku grižome prie kabineto. Gydytoja pakvietė. Įejus pro duris pradėjo šaukti, kad mes esame neišauklėti. Paguldė ant kiušetės ir pradėjo echoskopuoti. Procesas vyko vos 7 min. Kada dukra paklausė ar ištirymas baigtas, daktarė atsakė, kad jau baigė. Į klausimą kodėl pacientas nebuvo verteliojamas ant kairiojo ir dešiniojo šono pasitikrinti inkstus, gydytoja atsakė, kad viska matė gulinčiam ant nugaros. Tai yra visu taisyklių pažeidimas. Tai tyriamos tik nesčiosios moteris. Kadangi aš neturiu susikaupusių skysčių kaip pas neščią moterį iš priekio, kaip gydytoja galėjo apžiūrėti mano inkstus nepavertus ant šono? Išvada tokia: esu 70 metų vyras visiškai sveikas . Kodėl graužia rėmuo ar pastoviai skauda pilvas nenustatyta. Kreipsius pas kitą echoskopuotoją ir pranešiu atskirai ar atitinka Olgos Žemaitienės išvada su kitų specialistu. Žmogus nekenčia savo darbo, nervuotas, kompetencijos lygis bus nustatytas atskirai ir bus pranešta pacientams ir licencijas išduodantiems tarnyboms. O tuos kas rašė pincete, kai dukra pradėjo jai rodyti atsiliepimus pavadino durniais. Mes esame durnių saraše., todėl kad parašėme tiesa apie visiškai nekompetentingą daktarę. Mes tikrai nenusileisime tokiam žmogui atnaujinti licencija ir dirbti garbingų daktarų saraše.

2018-04-11, 17:24 | 1

Labai nemaloni, elgėsi su vaiku labai grubiai, echoskopiją atliko per 1 min.,nieko neišaiškino. Matosi darbas jai nemielas ir išlieja savo negatyvą ant pacientų...gaila...kad tokie žmonės dirba medikais...

2017-06-22, 12:59 | IP: *.*.*.*