Pacientai, kurie rekomenduoja Tadas Danilevičius, %

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2007-06-27, Nr. MPL-09449, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2007-06-27, Nr. MPL-09449, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.6

2023-06-09, 12:04 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas bendravo arogantiškai. Kadangi nepasitvirtino pirminė šeimos gydytojo diagnozė, dėl kurios patikslinimo buvau siunčiama pas specialistą, buvau apšaukta “ko čia atėjai”. Apie jokį galimą gydymą ar prevencines priemones, siekiant išvengti galimų kojų varikozės problemų, gydytojas iš viso nieko nesakė, tačiai į kortelę prirašė eilę rekomendacijų. Dokumentiškai atrodo tvarkingai, tačiau realiai pacientas negauna jokios konsultacijos

2023-02-02, 22:59 | Registruotas lankytojas 2

Man nepavyko “sudominti” gydytojo savo nusiskundimais. Įspūdis toks, kad veltui jį sutrukdžiau. Nelinkiu jums patekti į tokią situaciją.

2021-08-20, 11:27 | Registruotas lankytojas 2

Jau buvau aprėkta vos įžengusi į kabinetą. Buvo piktas, replikavo, tyčiojosi visą laiką. Jaučiausi baisiai, kaip nusikaltėlė, sutrikdžiusi (daktaru nepavadinsi) ramybę. Diagnozavo per 3 sekundes, gavau niekinių patarimų, į nusiskundimus nekreipė dėmesio. Teks ieškoti kito gydytojo. Kitiems kreiptis nerekomenduoju. Aišku, turėjau siuntimą, gal ponui nepatiko, kad nemokėjau už vizitą.

2017-01-13, 15:09 | IP: *.*.*.*

Esate Tadas Danilevičius?