Pacientai, kurie rekomenduoja Julius Janavičius, %

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08221, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-09, 18:35 | Registruotas lankytojas 2

Savo srities profesionalas, atsipalaidavęs, nuteikiantis savo pacientus tik geriausiai ir pozityviausiai. Džiaugiuosi, kad teko su šiuo gydytoju bendradarbiauti! Tariu ačiū, Lietuvoje turime tikrų gydytojų iš didžiosios raidės, didelė didelė pagarba!

2020-08-11, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

Pas tokį "specialistą" eiti nerekomenduočiau. Pirmo vizito metu man pristačius problemą, apžiūrėjo be žodžių, poto ėmėsi rašyti siuntimą rentgenui, kas truko daugiau, nei 15 min., nemokėjo naudotis sistema, su kuria dirba kiekvieną dieną, kvietė asistentę, kad pagelbėtų. Galop parašius siuntimą norėjo mane gražiai vyti pro duris, tačiau aš uždaviau klausimų į kuriuos šiaip ne taip atsakė. Gydymo, rekomendacijų negavau. Man pasidarius rentgeną, "specialistas" nesugebėjo rasti esveikata sistemoje rentgeno nuotraukų, vėl kvietė asistentę, asistentė taip pat nerado, sugaišau savo laiką, gydytojas tyčiojosi, kad nedariau, kaip jis sakė, neatsinešiau popierinės nuotraukos ar flasho su nuotrauka, o poliklinikoje įkelta nuotrauka dingo, neva neveikia sistema normaliai. Grįžusi namo prisijungiau prie esveikata ir radau savo rentgeno nuotraukas, dar ir jam nusiunčiau...

2020-07-13, 11:23 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas išsamiai įvertino sveikatos būklę, atkalbėjo nuo nereikalingos operacijos ir įkalbinėjo kitai - reikalingai operacijai :) atsakė į iškilusius klausimus, paskyrė reikalingas procedūras.

2020-07-07, 17:21 | Registruotas lankytojas 7

Specialistas geras, tačiau bendravimas priklauso nuo gydytojo nuotaikos. Teko susidurti abiem atvejais. Jei gera - linksmas, pokštauja. Jei bloga - gali bendrauti pakeltu tonu, nemandagiai, nors pacientas bendrauja mandagiai, bando užglaistyti nejaukumą. Drįsčiau gydytoją pavadinti arogantišku,

2019-11-20, 21:26 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras specialistas. Viską labai išsamiai ir paprastai išaiškina. Labai dėmesingas. Labai rekomenduoju.

2019-11-03, 00:03 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, viską konkrečiai pasako, ką ir kaip daryti. Nuo pirmo apsilankymo iki riešo išvaržos pašalinimo net mėnuo nepraėjo. Prieš skirdamas gydyma išsiaiškino, mano nuomone, visas galimas rizikas. Šaunus ir charizmatiškas gydytojas, savo srities specialistas, bėdoje tikrai nepaliks.

2019-06-23, 14:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Atliko sudėtingą kojos operaciją. Praėjus 2,5 mėnesio vaikštau, gerai jaučiuosi. Rekomenduoju šį nuostabų gydytoją visiems!!!

2019-03-30, 20:00 | Registruotas lankytojas 5

Geros darbo dienos :)

2017-11-03, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas kokį teko sutikti .

2017-07-07, 02:16 | IP: 188.69.213.61

Profesionalus, nuosirdus, patikimas gydytojas! Operacija atlikta puikiai, priziureta ir iki jos ir po jos buvau labai gerai. Didelis Aciu!

2017-07-01, 07:07 | IP: 78.56.8.155

Gal prieš kokius šešis ar septynis metus turėjau traumą - sutrupėjo mano dešinė plaštaka. Daug kas galvojo ką su ja daryti, galų gale pas Julių nukreipė. Jis pažiūrėjo, rizikas įvertino, pasakė man ir davė laiko savaitę apsispręst. Operuojam su visom iš to išeinančiom rizikom, arba paliekam kaip yra, tik aptvarkyt. Rankos funkcionalas, aišku, bus labai mažas. Sėkmės atveju - 100% Man visi sakė - kiečiausias mikrochirurgas ant LT. Aš apsisprendžiau per dieną - operuojam. Julius surinko ranką taip, kad aš sveikos nuo surinktos neskiriu jau kokie penki metai kaip. Jis, kaip specialistas, pasirodė aukščiausiam lygyje. Trys skylės ir pjūvis, kurių niekas nemato kol neparodau.
Bet vienas dalykas būti specialistu, kitas būti - Daktaru. Jis tiek prieš operaciją, tiek po operacijos prižiūrėjo (trys mėnesiai) Man net strypelius pats traukė iš rankos. Ne todėl, kad čia labai daug kvalifikacijos reikia, tiesiog todėl, kad aš bailys, o juo labai pasitikiu. Paėmė ir ištraukė. Na jei jau taip labai žmogus nori... Gerai, ištraukė pats :)
Geriausi ir šilčiausi linkėjimai Juliui, jo sesutei Jolitai. Brangieji, jūs man sugrąžinot mano ranką.

2017-03-29, 19:44 | IP: *.*.*.*
2017-03-12, 09:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, tikrai rekomenduočiau draugams.

2017-03-01, 16:13 | Registruotas lankytojas 1

Puikus Gydytojas. Tik šio gydytojo dėka galiu vaikščioti nejausdama skausmo. Ačiū :)

2017-02-15, 21:05 | IP: 217.147.37.156

Praėjo jau 5 metai nuo mano čiurnos traumos. Po 11 mėnesių pradėjau vaikščioti. Labai atidus Daktaras sunkesniems atvejams.

Iki šiol esu įsitikinusi, kad sutikau idealų gydytoją - puikų profesionalą , dalykiškai ir tuo pačiu maloniai bendraujantį su pacientu. Kaip gerai, kad turime tokių Gydytojų ir Žmonių.

Rašantiems neigiamus atsiliepimus - tai nesuteikia jums garbės, taip kalba jūsų pačių puikybė. Nemanau, kad aukščiausio lygio profesionalas turėtų būti dar ir itin "saldus". "

Prisidedu prie visų geriausių palinkėjimų, išsakytų dėkingų Daktarui pacientų