Pacientai, kurie rekomenduoja Julius Janavičius, %

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08221, Galiojanti

2019-06-23, 14:52 | 1

Puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Atliko sudėtingą kojos operaciją. Praėjus 2,5 mėnesio vaikštau, gerai jaučiuosi. Rekomenduoju šį nuostabų gydytoją visiems!!!

2019-03-30, 20:00 | 3

Geros darbo dienos :)

2017-11-03, 10:48 | 1

Geriausias gydytojas kokį teko sutikti .

2017-07-07, 02:16 | IP: 188.69.213.61

Profesionalus, nuosirdus, patikimas gydytojas! Operacija atlikta puikiai, priziureta ir iki jos ir po jos buvau labai gerai. Didelis Aciu!

2017-07-01, 07:07 | IP: 78.56.8.155

Gal prieš kokius šešis ar septynis metus turėjau traumą - sutrupėjo mano dešinė plaštaka. Daug kas galvojo ką su ja daryti, galų gale pas Julių nukreipė. Jis pažiūrėjo, rizikas įvertino, pasakė man ir davė laiko savaitę apsispręst. Operuojam su visom iš to išeinančiom rizikom, arba paliekam kaip yra, tik aptvarkyt. Rankos funkcionalas, aišku, bus labai mažas. Sėkmės atveju - 100% Man visi sakė - kiečiausias mikrochirurgas ant LT. Aš apsisprendžiau per dieną - operuojam. Julius surinko ranką taip, kad aš sveikos nuo surinktos neskiriu jau kokie penki metai kaip. Jis, kaip specialistas, pasirodė aukščiausiam lygyje. Trys skylės ir pjūvis, kurių niekas nemato kol neparodau.
Bet vienas dalykas būti specialistu, kitas būti - Daktaru. Jis tiek prieš operaciją, tiek po operacijos prižiūrėjo (trys mėnesiai) Man net strypelius pats traukė iš rankos. Ne todėl, kad čia labai daug kvalifikacijos reikia, tiesiog todėl, kad aš bailys, o juo labai pasitikiu. Paėmė ir ištraukė. Na jei jau taip labai žmogus nori... Gerai, ištraukė pats :)
Geriausi ir šilčiausi linkėjimai Juliui, jo sesutei Jolitai. Brangieji, jūs man sugrąžinot mano ranką.

2017-03-29, 19:44 | IP: *.*.*.*
2017-03-12, 09:59 | 1

Labai geras gydytojas, tikrai rekomenduočiau draugams.

2017-03-01, 16:13 | 1

Puikus Gydytojas. Tik šio gydytojo dėka galiu vaikščioti nejausdama skausmo. Ačiū :)

2017-02-15, 21:05 | IP: 217.147.37.156

Praėjo jau 5 metai nuo mano čiurnos traumos. Po 11 mėnesių pradėjau vaikščioti. Labai atidus Daktaras sunkesniems atvejams.

Iki šiol esu įsitikinusi, kad sutikau idealų gydytoją - puikų profesionalą , dalykiškai ir tuo pačiu maloniai bendraujantį su pacientu. Kaip gerai, kad turime tokių Gydytojų ir Žmonių.

Rašantiems neigiamus atsiliepimus - tai nesuteikia jums garbės, taip kalba jūsų pačių puikybė. Nemanau, kad aukščiausio lygio profesionalas turėtų būti dar ir itin "saldus". "

Prisidedu prie visų geriausių palinkėjimų, išsakytų dėkingų Daktarui pacientų

2016-12-04, 18:22 | 2

Nuostabus daktaras! Puikiai atmušė norą studijuot mediciną