Pacientai, kurie rekomenduoja Ingrida Čepulienė, %

Išduota: 2014-06-27, Nr. MPL-19159, Galiojanti

2019-03-06, 13:08 | 3

Nuostabi daktarė!

2019-02-19, 13:19 | 2

Rūpestinga ir profesionali gydytoja; vizito metu pasidalinau savo nuogastavimais, gydytoja tikslingai nurodė galimus sprendimo būdus, paskyrė reikiamus tyrimus. Apžiūra buvo atlikta greitai ir švelniai. Kartu susidarėm veiksmų (gydymo) planą. Ačiū!

2019-02-08, 12:44 | 1

Nuostabi gydytoja, džiaugiuosi, kad teko apsilankyti būtent pas šią gydytoją! Visą procedūra atliko labai švelniai, pasijutau lyg būčiau apsilankiusi pas seną pažystamą. Tikra savo srities specialistė! Viską labai nuosekliai paaiškino ir vaizdiškai parodė. Davė gerų patarimų. Atsižvelgia į kliento poreikius. Pačios didžiausios rekomendacijos! Bei didžiausios sėkmės gydytojai!

2019-01-25, 20:32 | 2

Angelas! Kaip antra pasaulio Saulė!
Gimdymas buvo kaip nuostabus sapnas!
Mižiniškas ačiū!
Džiaugiuosi už visus, kam lemta pažintis su Ingrida.

2018-12-05, 13:32 | 1

Nuostabi gydytoja. Pačios geriausios rekomendacijos.

2018-11-29, 08:35 | 5

Labai profesionali, maloni gydytoja. Tikrai ismano savo darbo, atsake i visus man rupimus klausimus, pasake savo nuomone, dave gerus patarimus. Atidziai ir neskubedama apziurejo, laiko skire tiek kiek man reikejo, Aciu Jums daktare!

2018-11-22, 20:22 | 1

Gydytoja labai rūpestinga, dėmesinga, maloniai, šiltai ir paprastai bendraujanti, nekelianti jokios įtampos. Atsako į visus rūpimus klausimus, duoda patarimų. Pirmą kartą pas ją lankiausi, bet likau labai patenkinta vizitu. Patys šilčiausi ir geriausi atsiliepimai!Sėkmės jai!

2018-08-27, 14:49 | 2

Gydytoja labai profesionali, atidi ir rūpestinga. Labai nuostabiai bendrauja, jautiesi taip, kad jai nuoširdžiai rūpi. Užduoda klausimus, kad nustatytų diagnozę, atlieka reikalingus tyrimus. Labai rekomenduoju - viena geriausių gydytojų akušerių!

2018-08-05, 11:11 | 2

Ši puiki Gydytoja prižiūrėjo visą mano nėštumą. Tikrai labai rūpestinga, supratinga, maloni ir nepaliekanti neatsakytų klausimų. :)
Įsigilina į pacientės situaciją. Nekelia įtampos ir šiltai bendrauja, esant reikalui ir nuramina :). Jei kyla abejonių dėl neščiosios ar kūdikio būklės, neišleis namo. Nors gimdymą priėmė kita gydytoja, Ingrida atėjo į gimdyklą pasidomėti apie mano būklę. Taip pat savo iniciatyva aplankė mane praėjus porai dienų po gimdymo. Esu labai laiminga, kad teko susipažinti su šia Gydytoja, ir buvau jos prižiūrima! Sėkmės jai!

2018-06-18, 20:58 | 1

Tikrai nuostabi gydytoja. Priėmė mano dukrytės gimimą. Labai maloni, išsami, žodžiu, viskas, kas telpa į žodį - profesionalė. Gera jausti, kuomet gydytojas nuoširdžiai dirba savo darbą nieko iš tavęs nesitikėdamas. Gimdymas tikrai buvo sklandus, gydytoja labai padėjo ir padrąsino. Labai džiaugiuosi, kad papuoliau būtent tądien, kai dirbo Ingrida. Nuoširdus ačiū. Sėkmės darbuose.

2018-06-03, 19:58 | 1

Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už sklandų gimdymą, ramybę, šiltą bendravimą ir šypsena. DIDŽIULIS AČIŪ, linkiu sėkmės darbuose!
Simona Patackienė

2018-03-10, 18:53 | 3

Nuostabi gydytoja, gimdžiau 2018.02.12, aptarnavimas ir priežiūra viršijo visus lūkesčius. Taip pat su ja kartu dirbusi Dovilė Kulikauskaitė buvo nereali akušerė. Šios gydytojos - pavyzdys kokios turėtų būti medikės!

2018-01-22, 19:52 | 4

Labai maloni gydytoja. Bendrauja draugiskai ir demesingai. Patikrino viska ko prasiau, atsake i klausimus. Kadangi tyrimo metu nebuvo timra del to ka mato ekrane, paskyre nemokamai ateiti dar syki, po savites, kai rezultatai turejo matytis aiskiau. Labai dziaugiuosi atradus sia gydytoja.

2018-01-10, 18:41 | 5

Be galo puiki gydytoja! Atsimena pacientą ir ligos istoriją, išsamiai apžiūri, viską paaiškina, labai žmogiška ir supratinga. ačiū!

2017-11-16, 22:49 | IP: 83.188.125.162

Puiki gydytoja! Labai rekomenduoju! švelni, profesionali ir svarbiausia atsakingai rupestinga.
Negaili savo energijos viska isaiskindama.
Viena is profesionaliausiu lietuvos specialistu.