Pacientai, kurie rekomenduoja Adomas Mačiulis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20197, Galiojanti

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16120, Galiojanti

2019-06-05, 16:15 | 1

Auksinis žmogus. Toks koks ir turi būti tikras daktaras. Viską visada paaiškina tiksliai ir labai aiškiai. Teigiamas ir kupinas gerų emocijų, tikras optimistas, visada šypsosi, puikiai nuteikia. Atsidavęs profesijai, supratingas ir itin mandagus, labai moka bendrauti su žmonėmis. Aš jam labai dėkingas, jog jau kartą man itin sudėtingoje situacijoje išgelbėjo gyvybę, bei padeda su visu tolimesniu gydymu. Visada išeina su juo susisiekti, perskambina jog pakonsultuoti. Taip sutapo, jog kai mane netikėtai itin sužalojo, ištikusi bėda sutapo ir su sunkiausiu laikotarpiu mano šeimoje. Tad gal ne visada atsidėkojame jam taip kaip jis to nusipelno. Bet tikiu, jog atlikti geri darbai niekada veltui nenusėda, visad likimo pakeliui sugrįžta. Jei ne jam pačiam, tai gal jo šeimai. Tikras profesionalas. Labai gerbiu, Saulius.

2018-07-29, 14:40 | 3

Rasau todel, ( tiksliau raso dukra) kad labai noriu pagirti si jauna gydytoja, uz jo tolerancija, uz pagarba senam zmogui, uz issamu paaiskinima esant sunkiai situacijai del pazengusios ligos. Ilgai mes laukeme prie kabineto, bet jis prieme visus gal 2 ar 3 val. jau pasibaigus darbo valandoms.......Mes uz tokius gydytojus, uz tokius, kurie dar nesugadinti, uz tokius, kurie moka buti zmoniskais, paprastais su mumis serganciais. Labai labai Jums dekojame uz vieninteli vizita, kuris paliko labai gera ispudi apie jus, jusu darba ! Meldziame Dievo Jums sekmes, sveikatos, pasisekimo seimoje ir darbe. Daugiau tokiu puikiu mediku musu visuomeneje ! Ilgaamzis diedukas su vieninteliu ir pavargusiu inkstuku......Aciu uz vilti !...Bukite laimingas savo gyvenime brangus jaunas zmogau !!! Rekomenduoju visiems !

2018-02-13, 18:57 | 5

Diana.Blakunova. Labai malonus, rūpestingas, tikras profesionalas. Tokį gydytoją tikrai rekomenduočiau visiems

2017-09-16, 17:48 | IP: 188.69.195.194

Rūpestingas ir atsidavęs savo darbui gydytojas.
Esu dėkinga už sudėtingos operacijos atlikimą ir gydymą.
Virginija

2017-03-15, 15:34 | IP: 158.129.23.195

Gydytojas tinkamai ir greitai diagnozavo problemą, iškart susitarė dėl operacijos. Bendrauja mandagiai ir maloniai, taip pat ir jo seselė. Paliko savo numerį susiskambinti jei kas atsitiks. Labai profesionalus gydytojas savo srityje, rekomenduoju.