Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Kvederas, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00084, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.8% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

88.4% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

88.2% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

78.9% Complete
3.9

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

82.3% Complete
4.1

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

91.1% Complete
4.6

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

80.7% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-27, 10:09 | 4

Tiesiog gydytojas iš didžiosios raidės.Visiems ,kam reikalingos klubo ar kelio sąnarių keitimo operacijos,rekomenduoju tik šį gydytoją.(Jis man atliko klubo sąnario keitimo operaciją)Labai aiškiai teikia konsultacijas,preciziškai operuoja,betarpiškai bendrauja ir .žinoma,puiki priežiūra pooperaciniu laikotarpiu.Didžiulės sėkmės jam visur.

2019-10-15, 22:04 | 1

Puikus ir savo darbą išmanantis gydytojas. Atliko labai sudėtingą operaciją, kurios metu teko surinkti kaulus iš dalelyčių, surankioti nervus po siūlelį. Prieš operaciją perspėjo apie visas įmanomas pasekmes ir tai, kad ranka gali būti visai nevaldoma. Dėkojame gydytojui už puikiai atliktą aukštos kvalifikacijos operaciją, po kurios ranka funkcionuoja.
Džiaugiamės papuolę pas gydytoją kuris dirba neskaičiuodamas darbo valandų ir net matant nuovargį akyse, bendrauja dėmesingai ir kantriai su ligoniu ar jo artimaisiais. .

2019-05-29, 09:05 | 1

Northway mano tėčiui Giedrius Kvedaras atliko visus reikiamus tyrimus, paaiškino kokia problema pas tėtį, kaip ją reikia spręsti. Paskyrė laiką Lazdynų ligoninėje, priėmė, atliko klubo sąnario keitimo operaciją. Po operacijos buvo užėjęs kelis kartus, pasidomėjo, kaip tėtis jaučiasi, ar skauda, paaiškino, kada ateis rebilitologas. Labai malonus gydytojas. Skaičiau komentarus, kad gydytojas net neužeina po operacijos, tikrai to nėra. Užeina net prieš operaciją ir paklausia, kaip sveikata, ar pasiruošęs operacijai, paaiškina, kaip vyks operacija, ko tikėtis. Po operacijos praneša kaip viskas vyko operacijos metu. Skaičiau, kad kažkam nepasakė, kiek laiko vaikščioti su ramentais, tai jis to ir neturi žinoti, jis chirurgas, turintis auksines rankas, o reablitacija iužsiėma reabilitologas, kinezeterapeutas, masažuotojas ir tik jie gali pasakyti, kiek laiko teks vaikščioti su ramentais.
Žodžių nesuprantu, iš kur čia neigiami atsiliepimai apie šį gydytoją, nes Giedrius Kvedaras auksinių rankų chirurgas bei geros širdies Žmogus. Linkiu Jums sėkmės bei sveikatos, gydytojau. Ačiū Jums!

2019-04-23, 17:16 | 1

Labai geras specialistas, savo srities žinovas. Labai dėkinga.

2019-04-18, 10:12 | 4

Super gydytojas.Daugiau nėra ką pridurti.Kad visi tokie būtų