Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Kvederas, %

Išduota: 2004-07-13, Nr. MPL-00084, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Išduota: 2004-07-13, Nr. MPL-00084, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

2020-07-04, 00:43 | Registruotas lankytojas 2

Esu skaiciusi,jog " zodziai turi rentgeno spinduliu galia,jei jie tinkamai naudojami".Prisimindama sia fraze,as DEKOJU GYD.Dr,GIEDRIUI KVEDERUI ,uz jo pagalba mano sveikatai problematisku metu.Mano diagnoze skambejo taip:"Sanario endoprotezo mechanine komplikacija".Pavykus susisiekti su gydytoju,jis ne tik skyre laiko visapusiskai problemos analizei,bet ir gydymui bei zodziui,kuris teikia vilti,ramina.
Dekoju, DAKTARE,uz sunku Jusu darba,uz mano sveikata!
Jus labai geras specialistas,labai geras zmogus!"GERUMAS-TAI VIENINTELIS DRABUZIS,kuris niekuomet nenutriusta"(Ralph Waldo Emerson).Daktare,tegul Jusu kasdienybe buna kupina dekingumo zodziu.J-kantrybes,sveikatos,istvermes!
Ir nors zodziais niekada neisreiksiu viso dekingumo...tariu"ACIU,DAKTARE"!
ACIU,KAD JUS ESATE!

2020-02-15, 22:46 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausiai dėkojame Daktarui Giedriui Kvederui už puikiai atliktą klubo sąnario keitimo operaciją mamai Natalijai Pitrėnienei ir už priežiūrą pooperaciniu laikotarpiu. Dėkojame už gerą žodį ir palaikymą. Dėkojame už šypseną, kuri gydo ne mažiau nei vaistai. Vienas puikiausių gydytojų, su kuriais teko susidurti. Sėkmės Jums, Daktare Giedriau.

2020-01-08, 14:06 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkingi už atsakingą požiūrį priešoperaciniu laiku! Taip pat už pavykusią operaciją! Ačiū, kad esate!!!

2020-01-02, 18:02 | Registruotas lankytojas 2

Kompetentingas gydytojas. Tiesiog auksinių rankų meistras! Puikiai atliko klubo sąnario keitimo operaciją! Sugrąžino gyvenimą be skausmo. Esu labai dėkinga..

2020-01-02, 18:02 | Registruotas lankytojas 2

2019-12-22, 13:16 | Registruotas lankytojas 5

Puikiausias gydytojas,konkrečiai ir aiškiai nusako problemos esmę ir gydymo metodus.Keitė klubo sąnarį,nesitikėjau,kad taip greitai galėsiu vaikščioti ir miegoti ant sveikojo šono.Labai rūpestingas prieš ir po operacijos,net keletą kartų domėjosi kaip jaučiuosi ir davė nurodymus ateičiai.Man atrodo,kad jis toks puikus ir geras dėl to,kad myli savo profesiją ir žmones.Tariu nuoširdžiausią AČIŪ ir linkiu sėkmės.
Pagarbiai Laimutė Aučynienė

2019-10-27, 10:09 | Registruotas lankytojas 6

Tiesiog gydytojas iš didžiosios raidės.Visiems ,kam reikalingos klubo ar kelio sąnarių keitimo operacijos,rekomenduoju tik šį gydytoją.(Jis man atliko klubo sąnario keitimo operaciją)Labai aiškiai teikia konsultacijas,preciziškai operuoja,betarpiškai bendrauja ir .žinoma,puiki priežiūra pooperaciniu laikotarpiu.Didžiulės sėkmės jam visur.

2019-10-15, 22:04 | Registruotas lankytojas 1

Puikus ir savo darbą išmanantis gydytojas. Atliko labai sudėtingą operaciją, kurios metu teko surinkti kaulus iš dalelyčių, surankioti nervus po siūlelį. Prieš operaciją perspėjo apie visas įmanomas pasekmes ir tai, kad ranka gali būti visai nevaldoma. Dėkojame gydytojui už puikiai atliktą aukštos kvalifikacijos operaciją, po kurios ranka funkcionuoja.
Džiaugiamės papuolę pas gydytoją kuris dirba neskaičiuodamas darbo valandų ir net matant nuovargį akyse, bendrauja dėmesingai ir kantriai su ligoniu ar jo artimaisiais. .

2019-05-29, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Northway mano tėčiui Giedrius Kvedaras atliko visus reikiamus tyrimus, paaiškino kokia problema pas tėtį, kaip ją reikia spręsti. Paskyrė laiką Lazdynų ligoninėje, priėmė, atliko klubo sąnario keitimo operaciją. Po operacijos buvo užėjęs kelis kartus, pasidomėjo, kaip tėtis jaučiasi, ar skauda, paaiškino, kada ateis rebilitologas. Labai malonus gydytojas. Skaičiau komentarus, kad gydytojas net neužeina po operacijos, tikrai to nėra. Užeina net prieš operaciją ir paklausia, kaip sveikata, ar pasiruošęs operacijai, paaiškina, kaip vyks operacija, ko tikėtis. Po operacijos praneša kaip viskas vyko operacijos metu. Skaičiau, kad kažkam nepasakė, kiek laiko vaikščioti su ramentais, tai jis to ir neturi žinoti, jis chirurgas, turintis auksines rankas, o reablitacija iužsiėma reabilitologas, kinezeterapeutas, masažuotojas ir tik jie gali pasakyti, kiek laiko teks vaikščioti su ramentais.
Žodžių nesuprantu, iš kur čia neigiami atsiliepimai apie šį gydytoją, nes Giedrius Kvedaras auksinių rankų chirurgas bei geros širdies Žmogus. Linkiu Jums sėkmės bei sveikatos, gydytojau. Ačiū Jums!

2019-04-23, 17:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras specialistas, savo srities žinovas. Labai dėkinga.

2019-04-18, 10:12 | Registruotas lankytojas 6

Super gydytojas.Daugiau nėra ką pridurti.Kad visi tokie būtų

2018-01-29, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, didelis savo srities zinovas ir profesionalas. Is savo puses padare viska, ka galejo. Neseniai atliko mano teciui luzusio klubo protezavimo operacija, tetis jau kita diena sedosi.
Bendravo taip pat labai draugiskai, suteike visa reikiama informacija, kantriai atsake i visus klausimus ir buvo malonus visai musu seimai, kas yra tikrai svarbu mums tokiu jautriu metu.

2018-01-10, 07:26 | Registruotas lankytojas 1

Auksiniu rankų gydytojas, po klubo keitimo operacijos kita diena jau vaikščiojau su vienu ramentu, po savaitės galiu eiti be ramentu. Jokiu skausmu. Visiems rekomenduoju

2017-11-30, 19:51 | Registruotas lankytojas 2

Super, rekomenduoju.Geras gydytojas ir Žmogus. Sveikatos Jums ir jūsų šeimai.
Pavel Voinickij.

2017-11-26, 14:52 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, tai puikius ir kompetentingas savo srities specialistas. Čia įvertinimo net nereikia, faktai kalba už save: jei po operacijos, kitą dieną gali jau vaikščioti ar dar geriau galima įvertinti.
Daktare, tegul mažiau Jus slegia rūpesčiai ir niekada nenuslenka nuo veido miela Jūsų šypsena.

Pagarbiai Jūra Černiauskienė