Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Pažėra, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03945, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-05-07, 23:40 | Registruotas lankytojas 1

Prieš devynis mėnesius šis gydytojas man labai padėjo, netgi galiu pasakyti išgelbėjo gyvybę, kai buvau atvežta smarkiai kraujuojanti. Buvo labai malonus, taktiškas, nuramino. Iki šiol nepamirštu šios gerai suteiktos pagalbos man. Esu Jums labai dėkinga.

2019-10-06, 15:48 | Registruotas lankytojas 1

Gerbiamas Robertas Pažėra yra labai geras gydytojas - tai yra jo kompetencija, bendravimo kultūra, nuoširdus noras padėti. Džiaugiuosi atradusi tokį mediką, savo srities profesionalą, taip atsidavusį savo darbui. Taip manau dėl to, kad turiu patirties su kitais gydytojais. Daktaro Roberto nuoširdžių pastangų dėka aš vėl jaučiuosi sveika ir laiminga. Jūs esate vertas pačių gražiausių padėkos žodžių už suteiktą pagalbą gydant sunkią patologiją. Tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės Jūsų darbuose. Irena Karpavičienė

2019-08-28, 18:15 | Registruotas lankytojas 1

Vienas nuostabiausiu ir profesionaliausiu gydytoju! Labai rekomenduoju ir jei ateity prireiks sios srities gydytojo - butinai apsilankysiu.

2019-02-17, 22:09 | Registruotas lankytojas 9

Pati, kaip medikė matau, kad tai yra gydytojas iš pašaukimo. Rūpestingas, atidus, profesionalus. Visad liksiu dėkinga, kad išaiškino skausmų priežastį.

2019-01-25, 14:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus, zmogiskas, malonus, svelnus ir rupestingas. Vien tik geri zodziai!!

2018-09-12, 18:06 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, ramus, mandagus, moka nuraminti. Greit susiorientavo probleminėje situacijoje ir viska išsprendė. Esu jam labai dėkinga.

2018-06-05, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus.

2018-03-08, 15:44 | Registruotas lankytojas 2

Šis gydytojas atliko operaciją. Labai šaunus, viską išsamiai paaiškino, po operacijos suteikė visą informaciją. Maloniai bendrauja

2018-02-25, 13:01 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Dariausi pas jį operaciją - laparaskopiją. Pjūviai labai gražūs. Parinktos vietos, kur nesimato randukų. Man, kaip moteriai, tai labai svarbu. Nuramino, šiltai paaiškino, padrąsino, suteikė daug vilties. Visada rekomenduosiu šį gydytoją.

2018-02-09, 15:39 | Registruotas lankytojas 2

Lankausi pas si gydytoja AND klinikoje.Labai geras specialistas ir labai malonus zmogus. Tik geriausi atsiliepimai apie si gydytoja.

2018-02-08, 14:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkinga gyd. Robertui Pažėrai už atliktą, kaip suprantu, nelengvą operaciją. Ir apsilankius konsultacijai, ir prieš operaciją, taip pat po jos jutau rūpestį - viskas buvo nuodugniai paaiškinta, pasidomėta savijauta. Tai atsakingas ir kruopštus gydytojas. Taip pat labai dėkinga ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Ginekologijos skyriaus personalui už rūpestį ir dėmesį. Linkiu sveikatos visiems!

2017-10-26, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui už profesionalią pagalbą, nuoširdumą, aiškumą ir geranoriškumą bendraujant.

2017-10-13, 20:52 | IP: 78.157.94.249

Puikus specialistas: tikslingas, konkretus, mandagus, rupestingas.

2017-10-12, 15:01 | IP: 212.64.228.99

Labai malonus, kompetetingas, rūpestingas, atsakingas Gydytojas.
Ačiū!

2017-09-27, 16:39 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, malonus, rūpestingas Gydytojas. Tikslus, konkretus. Atliko operacijà kruopščiai, atsakingai. Dėkoju ir rekomenduoju!