Pacientai, kurie rekomenduoja Vladas Gintautas, %

Klinika „Unėja“

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13804, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.7

Klinika „Unėja“
2023-10-26, 21:35 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduojame, važiavome iš Klaipėdos į Kauno klinikas veltui. Nieko naujo nesužinojome, procedūros atliktos labai šiurkščiai. Jei daktarai sugeba paklausti kaip oras Palangoje ir nieko nepasakyti apie tai ko atvažiavome.

2023-07-26, 11:05 | Registruotas lankytojas 20

Konkretus,ramus daktaras. Atliko visis tyrimus, kilus klausimams viską atsakė bei nuramino. Rekomemenduoju.

2023-05-27, 13:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas buvo labai nemalonus. Jis matė per ecoskopa, kad mano vaikutis per kūdas. Klausiau pas daktarą kaip siaip vaikučiui viskas gerai? Jis pradėjo juoktis ir pasake pamatysim kaip vaikas pradės lankyti mokykla…
Aš nesuprantu tokio gydytojo išsireiškimo!
Gydytojas turi normaliai,išsamiai išaiškinti viską o ne šaipytis lyg tai butų normalu..

2023-03-03, 08:09 | Registruotas lankytojas 6

Labai aukšto profesionalumo specialistas! Esame dėkingi už laiku pamatytus nėštumo nesklandumus ir gėbėjimą suvaldyti situaciją laiku. Unėja klinikos komanda tikrai išskirtinė savo požiūriu į pacientą ir jo problemą. Labai ačiū!

2021-12-02, 12:35 | Registruotas lankytojas 1

Man labai pasisekė, kad patekau pas šį gydytoją. Rekomenduoju.

2021-08-28, 12:30 | Registruotas lankytojas 2

Gulėjau Klinikose būdama 32 savaičių nėščia su vaisiaus hipotrofija. Šis gydytojas apžiūrinėjo mūsų mažyli echoskopijos metu, labai malonus, viską paaiškino trumpai bei aiškiai. 33 savaitę atliko CPO, kurio dėka gimė mūsų ankstukas, esame sveiki ir laimingi iki šiol. Labai esame dėkingi šiam gydytojui!

2020-09-23, 18:53 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus, viską aiškiai išaiškinantis gydytojas, po apžiūros visada jausdavausi rami. Ir labai didelis AČIŪ už du stebuklus, kurie pasaulį išvydo Jūsų dėka!

2020-01-07, 15:02 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras gydytojas iš didžiosios raidės. trečias nėštumas buvo dvynių nėštumas, tad labai sudėtingas, gydytojas prižiūrėjo, tiksliai buvo identifikuota ir stebima problema, auga sveikos mergaitės.

2019-11-23, 07:27 | Registruotas lankytojas 3

super gydytojas ! Labai dziaugiuosi kad pas ji pakliuvau

2019-04-03, 12:58 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai savo darbui atsidavęs žmogus! Profesionalas!!! Turbūt viena iškiliausių figūrų Lietuvos medicinoje. Labai taisojantis moterį. Priima net ir tada, jeigu nesi užsirašęs! Gydytojas, kuris gyvena darbe ir dėl darbo! Aukščiausia patirtis, gebėjimai! Nepaprastai talentingas ir geras medikas!

2019-03-25, 22:12 | Registruotas lankytojas 1

gydytojas tikrai ismanantis savo darba,issamiai paaiskina,parodo viska,ligau labai patenkita

2019-02-22, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Apie Jį tik geriausiai galiu atsiliepti. Nezinau nuo ko net pradeti...pirmiausia negygenu LT, atsiduriau netiketai ligonineje. Taigi tai jau buvo trecias mano nestumas (pirmasis sekmingas, antras persileidimas velyvam nestumo laike). Buvau atvykusi atostogu i LT, taciau atsiduriau Kauno Klinikose su vel persileidimo beveik 100% tikimybe...taciau doc G. Vladas atliko operacija ir taip isgelbejo mane nuo dar vienos netekties!!! Tik jo deka siandien galiu dziaugtis savo pupyte. Jis nedaugzodziauja, trumpai, aiskiai ir be isvedziojimu. Jokiu kysiu, dovanu ar kazko nedaveme, esu LT nedrausta..tad susimokejau tik uz mokama palata kuria buvau pasirinkusi. Geriausi atsiliepimai apie Ji ir jo komanda. Ir aplamai apie prieziura visa personalo galiu pasakyti tik geriausius dalykus!!!

2019-01-09, 07:38 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas puikiai išmano savo darbą. Konkretus ir rūpestingas. Visą gimdymą išbuvo kartu. Kirpo ir siuvo pats. Pogimdyvinėj palatoj lankė nuolat. Ačiū Jums Gydytojau už mūsų garbanių, kuriam jau 10 metų.

2017-09-14, 16:43 | Registruotas lankytojas 1

Liksim amžinai dėkingi šiam nuostabiam gydytojui,tiek už konsultacijas nėštumo metu, tiek už sėkmingą mūsų monoamioninių dvynukių atėjimą į šį pasaulį. Tai gydytojas iš didžiosios raidės! Ačiū.

2017-07-05, 18:55 | IP: 87.247.75.185

Gydytojas Vladas Gintautas stebėjo mūsų nėštumą. labai daug dėmesio skyrė aiškindamas apie nėštumo eigą. Esam nustebinti jo nuoširdumu.

2017-06-23, 12:24 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas, principingas, nebendraujantis, šaltas, mėgstantis rizikuoti, ten kur kiti specialistai nerizikuotų nei mamos, nei kūdikio sveikata, gal net gyvybe. Nepatiko visiškai, susidariau labai blogą nuomonę..

2017-05-11, 12:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkretus, aiškiai viską paaiškinantis ir žmogiškas daktaras. Tikrai man stresinėje situacijoje sugebėjo ir pats išlikti ramus ir mane nuraminti, kad viskas bus gerai. Paliko laisvės ir pačios apsisprendimui dėl tolimesnės gydymo eigos: nekišo primygtinai savo nuomonės (kaip kai kurios kitos daktarės). Norėčiau padėkoti už tą jausmą, kai apsilankai pas gydytoją ir supranti, kad pasitiki juo 100proc.

2017-04-12, 11:09 | IP: 77.90.70.179

nuostabus profesionalas ir zmogus

2017-03-27, 23:10 | IP: 78.62.82.32

labai padejo,žmogiškas,konkretus,profesionalus.Labai gerai atsiliepė apie kolegas,patikino,kad aš gerose ginekologų rankose,viską suprantamai paaiškino,

2016-10-03, 17:14 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-08-21, 12:00 | IP: 86.100.175.65

Nuostabus specialistas,tiesmukas,tačiau tai yra gerai,nes šioje srityje jis privalo atsakyti taip kaip yra,o ne gražinti. Esame labai dėkingi už identišku dvyniu laukimo laikotarpio priežiūra ir patį gimdyma,viskas praėjo itin sklandžiai.DVYNUKU KARALIUS! Rekomenduojame!

2016-03-22, 19:51 | IP: 78.57.233.61

Puikus savo srities žinovas. Iki pat šiol stebinantis protu nesuvokiamais dalykais. Teko pas Jį lankytis beveik viso nėštumo metu dėl diskordantinio dvynukų augimo. Visi kiti gydytojai pas kuriuos lankiausi tiesiog sakydavo, kad mergytės neturėsiu, kad labai reti atvejai kai šitokiu dideliu atsilikimu išgyvena. Laimei buvo tekę matyti per tv, internete skaityti apie šį Doc. Vladą Gintautą. Kurio dėka pagimdžiau nuostabius sveikus abu vaikus. Ačiū Jums, Doc. Vladai Gintautai.

Klaipėdietė

2016-03-17, 20:47 | IP: *.*.*.*

2016-02-26, 08:08 | IP: 84.15.183.248

Puikus savo srities zinovas. Gimdymo metu viska issamiai aiskino, patare. sekanti karta gimdyciau tik pas ji.

2016-02-21, 06:41 | IP: 78.61.147.76

Mes labai dekingi siam puikiam gydytojui uz musu dukryte. Labai siltai ir konstruktyviai bendravo. Aiskiai isdeste situacija, pasirinkimus ir pan. Jo vadovaujama operacija pavyko tobulai, asmeniskai priememe naujagimi. Amzinai liksime dekingi doc. Vladui Gintautui. Antras gimdymas tik pas ji!

2015-08-25, 20:12 | IP: 86.100.50.92

2012 meta is sausio mėnesį šis ŽMOGUS prieme i savo Stebuklingas rankas Mūsų sūnų ,kuris gimė 27 savaičių ..Buvau atvežta iš Klaipėdos kai buvau 25 savaičių ,be vandenų .Visa įtempta periodą 2 savaičių iki gimimo kasdien konsultavo ir stebėjo echoskopu , vėlai vakare atvažiavo iš namu,kad mūsų sūnus ateitų i ši pasaulį.Siandiena jam jau 3.5metu ,ir šiam stebuklui esame dėkingi Doc.Gintautui ir jo komandai ,visam skyrio personalui ,neontologams ,slaugytojoms ,visiem Kauno klinikų darbuotojams ,su kuriais likimas suvedė 3 mėnesiams .Pamaciau ši žmogų šiandiena per televizija ,ir tiesiog negalėjau nepadekot už gyvybes stebuklą ,begalinį profesionaluma,žmogiškumą ,nuoširdumą .ACIU JUM už sūnų ...Profesionalines nesėkmes deja neišvengiamos bet kurioj profesijoje ,Gydytojai yra tokie PAT žmones ,kurie taip PAT išgyvena šias nesėkmes ,manau taip PAT kamuoja bemieges naktis ,kai mintys varo iš proto ,KĄ GALĖJAU DAR padaryt ??Mano vyras Jungtinės Karalystės pilietis ,jis visada su didžiuliu susižavėjimu ir dėkingumu pasakoja apie ši Gydytoja ir Kauno klinikų personalą .Didziules Jum Sekmės ,žemai lenkiames šiam ZMOGUI .Ilona.

2015-07-05, 09:02 | IP: 78.58.142.241

Lankiausi pas doc.Gintautą keletą kartų nėštumo metu papildomai konsultacijai, nes terminas artėjo į pabaigą ir netgi viršijo (pagimdžiau 42 sav. + 3 d.). Esu jam dėkinga už apžiūras echoskopu bei palaikymą, kad nereikia skatinti gimdymo, o išlaukti natūralaus laiko.

2015-01-21, 15:27 | IP: 78.58.155.191

Šiandien lygiai 29 metai mano dvynėms dukroms, kurioms ateiti į pasaulį padėjo paryčiais iš namų atvežtas Gintautas, staiga operavęs mane ir išsaugojęs vaikų ir mano gyvybę, nors nebuvau jo pacientė. Gi "mano" daktarai buvo nepagaunami, ir vietų gimdykloj man neatsirado-nors nėštumas buvo dvyniai ir dar mioma, ir gulėjau Klinikose jau 1,5 mėn. Dėkoju Gintautui ir meldžiuosi už jį. Reto gabumo ir pasiaukojimo gydytojas. Padėkojau tik po kelių dienų.

2014-11-12, 19:41 | IP: 193.217.251.144

Puikus daktaras, pagimdziau 2 vaikus pas Ji. Rupestingas,atidus,profesonalus. Kai paskaiciau tokius komentarus sakiau pas ji negimdysiu,kai laukiausi pirmo,taciau visgi komentarai lieka komentarais..:) antra net nesvarsciau tik pas Gintauta:) aciu.. Aciuuuuuu..:)

2014-10-25, 11:31 | IP: 88.222.70.234

Nuoširdžiausia padėka šiam gydytojui. Buvau 2 kartus pas jį per nėštumą pažiūrėti ultragarsu, pažiūrėjo, paaiškino, pakonsultavo... Atliko cezario pjūvį be jokių problemų. Vaikas ramus, visą naktį išmiega, nes gimdymas praėjo labai gražiai ir ramiai, gimė 9 balų.. Kas stebėjo kaip jis gražiai išėmė leliuką, be jokių per jėgą traukimo, vėliau man papasakojo, tai labai džiaugiaus, kad vaikas gimė netraumuotas .. Po gimdymo dar atėjo du kartus į palatą pasidomėti ar viskas gerai. Žinoma padėkojome jam, ir buvo tikrai negail, nes savo darbą jis atliko idealiai.. Tikrai esam labai dėkingi šiam gydytojui, su antru vaikučiu kreipsimės tik pas jį.

2014-08-28, 10:35 | IP: *.*.*.*

2014-05-11, 16:51 | IP: 213.103.240.243

Mano dvyniai i pasauli atejo tik sio gydytojo deka. Esu labai patenkinta ir dekinga. Talonelio pas ji gauti buvo neimanoma, Bet kas karta paskambinus niekada neatsisake priimti.Labai korektiskas gydytojas, bendravo labai tinkamai- tiek kiek reikia ir apie ka reikia. Kokia nauda jei gydytojas sneka daug ir nieko nepasako...Geraiu trumpai ir aiskiai. Del atsiskaitymo tai pinigu nepaeme tol kol neisitikino ar viskas gerai man. Gimdymas, kuris baigesi skubiu cezariu del vieno vaikucio bukles baigesi 20:15, o i renimacijos palata (nors buvo ne jo darbo laikas) jis dar atejo 2 kartus nakti, o vokeli paeme tik kita diena. I pogimdyvine palata ateidavo per diena po pora kartu( gulejau 3 dienas)

2014-04-18, 10:24 | IP: 87.247.113.120

Profesionalus gydytojas, nekalbus, todėl gali pasirodyti, kad nejautrus, tačiau kalba tai, ką reikia.
Gimdžiau pas jį tris kartus ir gimdyčiau vėl. Gimdymo metu tikrai ne viskas vyko sklandžiai, tačiau reikia būti sąmoningu žmogumi, kad atskirtum kas ir kur yra vadovaujančio gydytojo darbas, o ką atlieka padedantysis personalas, galiausias, kad ir gydytojas tik žmogus su savo asmeninėmis savybėmis.
Man svarbus konkretumas, o ne paguodos ar meilūs žodžiai, - tai suvokiant kitaip vertini šio mediko nekalbumą. Kai po gimdymo buvo rimtų komplikacijų, jis lankėsi reguliariai ir dažnai, kito sklandaus gimdymo metu - retai. Tai normalu, jei sugebi tai suvokti atmetus visus žmogiškus "noriu/tikiuosi/gražu/negražu".
Visi geriausi žodžiai ir dėkingumas žmogui, kuris atliko savo pareigą ir dar daugiau absoliučiai be jokių paskatinimų, apie kuriuos tiek daug kalbama. Kita vertus, dovana ne prieš, o po - geriausias gydytojo įvertinimas ir aš už tai ;)

2014-02-24, 09:51 | IP: *.*.*.*

2014-02-19, 18:50 | IP: *.*.*.*

2014-02-07, 12:58 | IP: *.*.*.*

2014-01-16, 17:21 | IP: 81.7.95.242

Profesionalus ir labai rūpstingas gydytojas.

2013-11-25, 15:01 | IP: 193.219.74.132

Puikus gydytojas. Aciu jam labai! Padejo issvysti pasauli mano dviems puikiems sunums.

2013-10-12, 07:54 | IP: 78.62.126.229

Dėkoju Gerb.daktarui už birželio 10 d. pasaulį išvydusį sūnelį. Labai profesionalus, taktiškas specialistas-žmogus. Jo dėka gimdymoo metu jaučiausi labai saugi.
Sveikatos Jums Gerb. V.Gintautai!

2013-04-11, 13:06 | IP: 78.63.69.68

ačiū gydytojui už puikią priežiūrą. Už įdėtas visas pastangas mano nėštumo metu. Už supratingumą ir protingus patarimus. Konkretus žmogus. Jeigu blogai tai ir pasako kad blogai. Pasakė visus galimus gydymo būdus ir jų galimas pasekmes, be užuolankų ir gražbyliavimo. Rūpestingas. Augina stiprią ir nepakartojamą rezidentų komandą. Daugiau tokių gydytojų.

2013-03-21, 15:34 | IP: 88.222.162.247

Tai reto profesionalumo gydytojas. Nedaznas ginekologas Lietuvoje 13- oje nestumo savaiteje yra kompetetingas nustatyti vaisiaus apsigimimus ar priimti labai komplikuotus gimdymus. Daudiazodziavimas tai ne profesionalumo rodiklis. Kas nori pasikalbeti su gydytoju, verciau ieskokite psichologu, jie tam turi laiko ir galimybiu, o visoms busimoms mamoms patarciau maziau skaityti mamu forumuose visokias interpretacijas, tada maziau bus kvarsinama galva ginekologams. Sis gydytojas bent man pasake viska , kas buvo reikalinga. Visada reikia klausyti , ka gydytojas sako, o ne reikalauti , kad pasakytu , tai kas mums butu naudinga. Gydytojas yra ne Dievas ir tikrai ne viskas jo rankose. Kantrybes ir sveikatos Jums su inoringomis pacientemis.

2013-02-23, 09:06 | IP: 84.79.173.19

Šis gydytojas išgelbėjo mano kūdykio ir mano gyvybes. Dėkinga visa šeima! Ačiu Vladai! Linkime Jums stiprybės.

Toms mamoms, kurios čia skundžiasi dėl prasto bendravimo - tai konkretus žmogus. Gydytojas specializuojasi sunkių gimdymų srityje, tad jei pasakė, jog viskas gerai - taip ir yra. O jei pas jus paprastas, niekuom neišiskiriantis gimdymas, o jūs tikites demesio kaip po operacijos su kraujo nepakankamumu - gimdykite privačiose klinikose, kur už pinigus jus apipils dėmesio ir net prirašys papildomų niekam nereikalingų tyrimų. Aš geriau pasitikėsiu savo amato profesionalu.

2013-01-30, 13:04 | IP: *.*.*.*

2012-11-04, 18:17 | IP: 88.222.196.37

Puikus gydytojas, gal kiek mažokai bendrauja.

2012-09-24, 07:27 | IP: *.*.*.*

2012-09-02, 13:42 | IP: 88.222.162.247

Labai kompetetingas gydytojas,mielas zmogus, geras skyriaus vadovas. Esant rimtai bedaitikrai kreipsiuosi tik i ji

2012-07-26, 10:16 | IP: 78.62.214.172

Labai profesionalus, gimdziau jo prieziuroje, ne sekundei neleido suabejoti , kad gali buti kas ne taip.Virkstele - buvo tikras mazgas,bet viskas gerai vaikui jau 12metu. Bet kuriuo paros metu jis pakonsultuos telefonu ar paprasys atvykti, jei kas ne taip.Aciu

2012-06-18, 12:46 | IP: 212.117.6.168

Labai puikus gydytojas.

2012-03-01, 20:30 | IP: 85.53.165.210

Rupestingas ir patikimas, ypac komplikuotu gimdymu atveju.

2012-02-22, 12:00 | IP: *.*.*.*