Pacientai, kurie rekomenduoja Vladas Gintautas, %

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13804, Galiojanti

Gintautas Vladas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gintautas Vladas?

2019-04-03, 15:58 | 2

Visiškai savo darbui atsidavęs žmogus! Profesionalas!!! Turbūt viena iškiliausių figūrų Lietuvos medicinoje. Labai taisojantis moterį. Priima net ir tada, jeigu nesi užsirašęs! Gydytojas, kuris gyvena darbe ir dėl darbo! Aukščiausia patirtis, gebėjimai! Nepaprastai talentingas ir geras medikas!

2019-03-26, 00:12 | 1

gydytojas tikrai ismanantis savo darba,issamiai paaiskina,parodo viska,ligau labai patenkita

2019-02-22, 17:40 | 1

Apie Jį tik geriausiai galiu atsiliepti. Nezinau nuo ko net pradeti...pirmiausia negygenu LT, atsiduriau netiketai ligonineje. Taigi tai jau buvo trecias mano nestumas (pirmasis sekmingas, antras persileidimas velyvam nestumo laike). Buvau atvykusi atostogu i LT, taciau atsiduriau Kauno Klinikose su vel persileidimo beveik 100% tikimybe...taciau doc G. Vladas atliko operacija ir taip isgelbejo mane nuo dar vienos netekties!!! Tik jo deka siandien galiu dziaugtis savo pupyte. Jis nedaugzodziauja, trumpai, aiskiai ir be isvedziojimu. Jokiu kysiu, dovanu ar kazko nedaveme, esu LT nedrausta..tad susimokejau tik uz mokama palata kuria buvau pasirinkusi. Geriausi atsiliepimai apie Ji ir jo komanda. Ir aplamai apie prieziura visa personalo galiu pasakyti tik geriausius dalykus!!!

2019-01-09, 09:38 | 3

Gydytojas puikiai išmano savo darbą. Konkretus ir rūpestingas. Visą gimdymą išbuvo kartu. Kirpo ir siuvo pats. Pogimdyvinėj palatoj lankė nuolat. Ačiū Jums Gydytojau už mūsų garbanių, kuriam jau 10 metų.

2017-09-14, 19:43 | 1

Liksim amžinai dėkingi šiam nuostabiam gydytojui,tiek už konsultacijas nėštumo metu, tiek už sėkmingą mūsų monoamioninių dvynukių atėjimą į šį pasaulį. Tai gydytojas iš didžiosios raidės! Ačiū.

2017-07-05, 21:55 | IP: 87.247.75.185

Gydytojas Vladas Gintautas stebėjo mūsų nėštumą. labai daug dėmesio skyrė aiškindamas apie nėštumo eigą. Esam nustebinti jo nuoširdumu.

2017-06-23, 15:24 | 1

Arogantiškas, principingas, nebendraujantis, šaltas, mėgstantis rizikuoti, ten kur kiti specialistai nerizikuotų nei mamos, nei kūdikio sveikata, gal net gyvybe. Nepatiko visiškai, susidariau labai blogą nuomonę..

2017-05-11, 15:10 | 1

Labai konkretus, aiškiai viską paaiškinantis ir žmogiškas daktaras. Tikrai man stresinėje situacijoje sugebėjo ir pats išlikti ramus ir mane nuraminti, kad viskas bus gerai. Paliko laisvės ir pačios apsisprendimui dėl tolimesnės gydymo eigos: nekišo primygtinai savo nuomonės (kaip kai kurios kitos daktarės). Norėčiau padėkoti už tą jausmą, kai apsilankai pas gydytoją ir supranti, kad pasitiki juo 100proc.

2017-04-12, 14:09 | IP: 77.90.70.179

nuostabus profesionalas ir zmogus

2017-03-28, 02:10 | IP: 78.62.82.32

labai padejo,žmogiškas,konkretus,profesionalus.Labai gerai atsiliepė apie kolegas,patikino,kad aš gerose ginekologų rankose,viską suprantamai paaiškino,