Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Šemeklis, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17164, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20224, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

91.5% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

94.7% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

95.5% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

94.9% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

92.4% Complete
4.6

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

86.5% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-11-18, 22:27 | Registruotas lankytojas 2

Nusivyliau gydytoju, nes po polipo šalinimo operacijos nebendravo ir neatsakinejo į skambučius.
Vengė bendrauti nepateikė ir nepakomentavo gautų išvadų, kurios buvo labai blogos. Nors siuntė privati kliniką pas šį gydytoją. Nerekomenduoju niekam!

2021-04-22, 21:10 | Registruotas lankytojas 83

Nesiūlau apsilankyti pas šį gydytoją.Ejau mokamai,turejau lūkesčių...deja.H pylori nustate is kraujo ,jokių kitų papildomų tyrimų nedare,išrašė antibiotikų(brangių ir stiprių). O žadeto skambučio del tyrimo taip ir nesulaukiau... P.S. Šiandien apsilankiusi poliklinikoje gavau tyrimus,max demesio,išsamų išaiškinimą. Nerekomenduoju!!!!

2020-10-15, 07:39 | Registruotas lankytojas 1

Skyrė brangų tyrimą ir dar brangesnius vaistus, kurie nedavė jokios naudos, kas svarbiausia ne man vienam. gyditojas nesliapia, kad ka jis daro nėra visai patvirta mokslo.

Nerekomenduoju ir patariu būti budriems. sėkmės!

2020-05-30, 13:14 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju!!! Gydytojas is kraujo tyrimo (!!!), be jokiu papildomu tyrimu, nusprende, kad pas mane pilori bakterija ir israse 2 labai stiprius antibiotikus. Papasakojau viska teciui, jam kilo abejoniu, todel nedelsiant mane uzrase privaciai pas kita gastroenterologa. Gydytojas pasibaisejo, kad be endoskopinio tyrimo man nustate diagnoze ir israse labai stiprius antibiotikus. Ta pacia diena man padare skrandzio tyrima, paeme biopsija ir pasirodo jokios bakterijos as neturejau!! Dabar net baisu pagalvoti kaip buciau nualinus savo organizma jai gerciau tuos antibiotikus.

Šemeklis Gediminas atsakė

Laba diena,
Negaliu nereaguoti į šį komentarą dėl žmones klaidinančios informacijos pateikimo.
Yra penki H.pylori diagnostikos metodai, kurių trys yra neinvaziniai (t.y. nereikia atlikti gastroskopijos – endoskopinio skrandžio tyrimo). Jei žmogus yra jaunas ir neturi grėsmingų simptomų (vadinamųjų „alermo simptomų“ – svorio kritimas, mažakraujystė, ryjimo sutrikimas, vyresnis nei 50 m. žmogus ir naujai atsiradę virškinimo sutrikimai), pagal europines ir pasaulines rekomendacijas gastroskopijos atlikti nereikia.
Pateikiu H.pylori diagnostikos galimybes:
1. Ureazės kvėpavimo mėginys – pats tiksliausias neinvazinis H.pylori diagnostikos metodas. Šio testo jautrumas 95%, specifiškumas 95-100%. Trunka 15 min.
2. H.pylori IgG nustatymas iš kraujo. Šio testo jautrumas 85%, specifiškumas 80%.
3. H.pylori Ag (antigeno) išmatose nustatymas. Šio testo jautrumas mažas, tik 50%, tačiau specifiškumas 90%.
4. Endoskopinis H.pylori ureazės testas iš skrandžio gleivinės gabalėlio. Šio testo jautrumas 90%, o specifiškumas 95%. Būtina paminėt du svarbius aspektos atliekant šį testą:
1) Prieš atliekant biopsijos ureazės testą žmogus turi nevartoti protonų siurblių inhibitorių (pvz. omeprazolis, esomeprazolis, rabeprazolis ir kt.) ne mažiau kaip dvi savaite
2) Žmogus turi nevartoti bet kokių antibiotikų ne mažiau nei 1 mėnesį.
Nesilaikant šių taisyklių testas gali būti KLAIDINGAI NEIGIAMAS, t.y. rodo, kad bakterijos neturite, nors iš tiesų jinai gyvena jūsų skrandyje!!!
5. Endoskopinio tyrimo metu imant biopsiją iš skrandžio gleivinės skirtingų vietų ir siunčiant histologo/patologo ištyrimui per mikroskopą. Šio tyrimo jautrumas 95%, specifiškumas iki 98%. Kad šis tyrimas būtų tikrai toks tikslus, turi būti atliktos daugybinės biopsijos iš skirtingų skrandžio vietų. Imant tik iš vienos skrandžio vietos, šis metodas praranda savo tikslumą.
Taigi, riamantis moksline literatūra matosi, kad visi tyrimo metodai mažiau ar daugiau yra tikslūs ir tinkami šios bakterijos nustatymui. Jei gydytojas gastroenterologas ar endoskopuotojas teigia, kad ši bakterija nustatoma tik iš skrandžio biopsijos, kyla rimtų abejonių dėl tokio specialisto kompetencijos.
Gastroskopija – labia svarbus diagnostikos metodas gastroenterologo kasdienybėje ir šio tyrimo svarba neabejotina. Tačiau šis tyrimas turi indikacijas, kada jį atlikti. O atlikti vien dėl to, kad nustatyti H.pylori – atleiskite, bet yra ir geresnių, labiau civilizuotų metodų.;)

Pagarbiai,
Gediminas Šemeklis
Gastroenterologas/endoskopuotojas

2020-01-27, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją užsiregistravau 10.30,laukiau iki 11.00 ir turėjau išeiti,nes niekas negalėjo pasakyti kiek dar reikės laukti.Na niekas man neatsitiko,išskyrus sugaištą laiką,išsityriau kitoje klinikoje,kaina panaši,tik labai liūdna,kad pas išsilavinusius žmones nelieka tokių žodžių kaip;atsiprašau,ačiū ir pan.