Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Šemeklis, %

Registracija čia ir dabar
Gastrosveikata Klinika
Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17164, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20224, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

90% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.7% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93.1% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

94.3% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

93% Complete
4.7

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

90.7% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.8% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Gastrosveikata Klinika
Pacientų atsiliepimai
2024-06-20, 16:34 | Registruotas lankytojas 2

Google ir Yutube geriau gydo nei šis "gydytojėlis". Paskyrė vaistus neišsiaiškinus kur tiksli bėda, dar actą sakė gert, tai išvis susivariau sveikatą, tiesiog alpau nuo skausmų net naktimis, atsidūriau ligoninėj, pasveikau nuo mini trumpo gydymo ir jokio acto- nuodai man buvo!! . Ir kaip gastro klinika gali siūlyti kavos saldainių vos įėjus, kai dauguma ateina su skrandžio bėdom ir gal reikės kokių tyrimų !

2024-05-22, 10:04 | Registruotas lankytojas 1

Malonus gydytojas, nuteikiantis optimistiškai prieš tyrimu atlikima, tikras savo srities specialistas :) sėkmės

2024-01-13, 10:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdus, atidus, gerai atliekantis savo pareigas, gyditojas iš didžiosios raidės ir vertas nešioti savo chalatą.

2023-10-27, 21:18 | Registruotas lankytojas 4

Kad vienas nesmagiausių tyrimų būtų tapęs smagiai praleistu pusvalandžiu - negalėjau įsivaizduoti :) Gydytojo gera nuotaika tikrai užkrečia, niekas tampa nebebaisu, o kai šalia to dar tikras profesionalumas! Dėkoju ir rekomenduoju :)

2023-10-17, 13:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas yra profesionalus, bet labai linksmas, visad geros nuotaikos, kas labai padėjo su stresu ir baimėmis įeinant į vizitą. Kelis metus kankinausi, vaikščiojau pas skirtingus daktarus, niekas nežinojo kas darosi ir visus simptomus nurašydavo kaip psichologinius. Buvau jau beveik pati tuo patikėjusi, kol neatėjau pas Gediminą ir po vieno tyrimo (kuris praėjo labai sklandžiai) gavau tikslią diagnozę kuri paaiškino ir esamas ir buvusias problemas ir paskirtas labai paprastas gydymas. Labai didelis AČIŪ gydytojui, jo dėka ir vėl galiu gyventi įprastą pilnavertį gyvenimą☺️????

2023-07-20, 11:07 | Registruotas lankytojas 10

Turbūt vienintelis Lietuvoje gydytojas, kuris specializuojasi SIBO diagnostikoje ir gydyme. Viskas labai sklandžiai. Paskyrė SIBO tyrimą. Nustatė diagnoze ir paskyrė atitinkamą gydymą, kuris tikrai greitai suveikė. Daugybę metų kenčiau, o čia ėmė ir surado priežastį. Nuoširdus ačiū.
Nesitikėjau tokio gero specialisto.

2023-07-20, 10:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras, nuoširdus gydytojas, profesionalas. Lankiausi ne pirmą kartą jau. Jis visada su gera nuotaika, įėjus pas jį, atrodo , kad ir nieko nebeskauda :) Gydo ne tik kas akivaizdu, bet iesko iš kur liga galėjo atsirasti, viską išsamiai apžiūri, paskiria visus reikalingus tyrimus. Kad tik daugiau tokių TIKRŲ gydytojų būtų.
Labai geras gydytojas. Rekomenduočiau visiems.

2023-04-06, 11:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus mandagus gydytojas. Labai maloniai bendravo, viską paaiškino. Jeigu dar reikės lankysiuosi tik pas šį gydytoją. Ačiū ❤️

2023-04-04, 15:22 | Registruotas lankytojas 1

Prastokai su laiku, ruoškites valandėles iškylai poliklinikoje.

2023-02-28, 21:23 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas. Rekomenduoju visiems. Jaunas ir labai kvalifikuotas. Tikrai savo srityje dirba, maloniai priėmė.
Išsamiai atsakė į visus klausimus, bei dėmesingai reagavo į visus mano nusiskundimus. Daug klausinėjo, atrodė, kad viską nori sužinoti iš manęs pačio, ne tik iš kitų gydytojų įrašų.
Turi puikų humoro jausmą, regis mėgsta pajuokauti kartu su sesute, bet apie svarbius dalykus kalba rimtai, viską paaiškino prieš darydamas.
Labai bijojau darytis tyrimą ir pasirodo veltui. Labai švelniai ir greitai atliko skrandžio tyrimą, net nesupratau kad jau baigta, o jau ir biopsija paėmęs buvo.
Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos!
Ačiū. :)

2023-02-22, 13:09 | Registruotas lankytojas 5

Labai smagu, kad Lietuvoje yra gydytojas, kuris specializuojasi SIBO diagnoze ir gydymu. Gydytojo Gedimino Šemeklio dėka pagaliau turiu tikslią diagnozę ir gydymą, kuris pagerina gyvenimo kokybę. Didelis ačiū.

2023-02-14, 13:42 | Registruotas lankytojas 19

Gydytojas arogantiškas, vėlavo priimti laiku, nesigilino į problemą, skausmo priežastį. Pasiūlė kreiptis į skubią pagalbą, jei skauda, nors esu lėtinis ligonis, buvau registruotas ir laukiau mėnesį gastroenterologo vizito. Užuot konsultavęs meiliai kalbėjo telefonu su pažįstama moterim , siūlė apsilankyti pas jį vizito, nes, pasak jo, laisvų talonų pilna, gali ir rytoj 2 val., žodžiu, visada atsiras laiko, aiškino apie nuskausminimą, kaip ji po to jausis atsipalaidavusi ir t.t. Mane prisiminęs pasiūlė kreiptis į psichiatrą . Rašė kažkokį receptą. Kai paprašiau paaiškinti, kokius vaistus, atidarė duris ...

2023-01-10, 14:51 | Registruotas lankytojas 10

NUOSTABUS GYDYTOJAS. Išsprendė problemą, kurios kiti gydytojai net nenorėjo tirti...
Matosi, kad gydytojas domisi naujovėmis, alternatyvias pagalbos metodais, ne tik visiems vienodais farmaciniais vaistais. Atsižvelgė į mano norus sveikatos temoje.
Skyrė daug dėmesio vizito metu, parinko tinkamus tyrimus mano diagnozei, viską pats suorganizavo.
ir svarbiausia kad IŠSPRENDĖ PROBLEMĄ !!
Jeigu ne šis gydytojas turbūt dar ilgai būtų tekę kentėti.
Nuostabus. Visiems Rekomenduoju.

2022-12-19, 08:10 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū, kad atsakėt į mano įvertinimą, bet nesuprantu ką norėjote juo pasakyti.

Deja negalėjau atsakyti į atsakymą, tai rašau naują įvertinimą.

Visu pirma ką reiškia, suvesti duomenis užtrunka laiko? Aš laukiau jūsų iki įeinant į kabinetą ir kabinete (jūs, net nepasakėt nei kiek laiko ir kad reiks palaukt), atvykau kelios minutės prieš vizitą, nevelavau. Prieš man ateinant nemačiau, kad kažkas būtų išėjęs (gal tiesiog nepastebėjau, arba gal tą žmogų išsiuntėt į kitą kabinetą), tai ką jūs veikėt iki tol? Jeigu aš moku pinigus, tai mano laiku ir suvedinėkit mano duomenis, o ne kitų arba bent jau tada nekvieskit į kabinetą iki kol suvedėt kito paciento duomenis, kad nesijausčiau trukdant jūsų prievoles. Jei gerai atsimenu, išėjus iš klinikos buvo likusios 5 min vizito (pataisykit jei klystu mokame už 30 min jūsų laiko.) ir tai jau atsisveikinus, susimokėjus, apsirengus ir paėjus nuo klinikos. Tai bendroj sumoj mano vizitas trūko max 10-15 min. Akivaizdžiai mano esveikatos pildymui laiko pasilikot. Atsižvelgiant į prirašytą kiekį mano paskyroje, tai net 5 min neužtrukot ir tai informacija skiriasi nuo lapelio, kurį man davėte į rankas.

Šita dalis pribloškė "gal iš paciento pusės nemandagu, bet tarp kolegų tai normalu". Kas čia per? Visu pirma, mes ne tik pacientai, bet ir klientai. Jūsų paslaugos yra mokamos ir nevisi turi draudimus, kurie padengia tas išlaidas, kad būtų nusispjaut ir jei nepatiks pakeisiu į kitą. Aš kaip klientas perku jūsų paslaugas t.y. 30 minučių jūsų nepertraukiamo dėmesio. Čia ne tik mandagumo klausimas, bet ir tai, kad jūs nesiblaškytumėt ir susiteltumėt į vieną darbą. Pasiteisinimai "užimtas, negali laukti už durų" beverčiai. Reiškias arba jūs nesugebat darbo laiko suvaldyt arba klinika.

"Jeigu visi tyrimai normose, neisigilinu". Šiaip buvau paminėjęs vizito metu, kad neseniai daryti tyrimai nustatė elektrolitu disbalansą ir gavau siuntimą pas endokrinologą (kiek žinau skydliaukės problemos, gali būti susijusios su virškinimu), bet šitą atrodo tiesiog praignoravot ir net nesureagavot.
Taip pat, minėjau, kad kai vėl pradėjau vartot baltą duoną pablogėjimo nepajutau, bei, kad kažkokį tyrimą nuo celiakijos man darė ligoninėj, bet vistiek siūlėt tirtis nieko nepažiūrėjęs mano istorijoj. Dabar pats rašot, kad klausėt ar 30 dienų nevalgiau/ nevartojau, bet eliminacinės dietos gairės turėtų trūkti 2 mėn. Tai 2 mėn ar 30 dienų? Ar gal geriau tada 3mėn, kad būt užtikrintam? Metus?

Na ir užbaigiant, taip SIBO aš galėjau pasidaryt pats, neklausant niekeno nuomonės. Bet aš atėjau gauti daugiau informacijos ir pilną dėmesį, kad profesionalas išnagrinėtų būklę kiek tik įmanoma gyliau. Aš jūsų nekaltinau nei vaistų prekyba, nei reklama. Nusibodo bereikalo taškyt pinigus ant vaistų, kurie absoliučiai neturi jokio poveikio ir jaustis kaip bandomajam triušiui, ko tik noriu tai yra atsakymų, informacijos, tikslingo proceso suprasti buklės kritiškumą, o ne nuomonės kaip jums atrodo geriau. Gal jums rytoj atrodys visai kitaip?

Na ir aišku džiaugiuosi, kad jums sukeliau šypseną. Gaila, kad turbūt nebedagyvensiu diagnozuojančio D.I., bet tikiuosi, kad žmonija, kuo greičiau bus aprupinta šiuo kūriniu, nes akivaizdu, kad šiuolaikinė medicina tiesiog per sudėtinga ir informacijos žmogaus protui per daug.

P.S. pirmi dalykai kuriuos rasčiau pirmame google puslapyje daugiau mažiau yra jūsų man skirtos rekomendacijos. Tai nežinau ar vertėtų taip nuvertinti google.

Ir prašau nekaltinkit emocijų, profesionalai moka tokias problemas apeit.

2022-12-07, 09:21 | Registruotas lankytojas 1

Blogai, labai blogai.

Atėjus pas gydytoją į kabinetą laukiau kokias 5-10 minučių kol suves kažką į kompiuterį ir tame tarpe padiskutuos su kitu klinikos darbuotoju, kuris mano vizito metu tiesiog įsibrovė į kabinetą, kad pasitartų dėl kito paciento. Sedėjau ir žiūrėjau visą laiką į vieną tašką.

Tada kai gydytojas jau suprato, kad turi pacientą pas save, atsisuko ir pasiteiravo kuom skundžiuos.

Papasakojau visą ligos progresą ir kas yra negerai. Tylėjo, klausė ir tada paklausė: tai kuom dabar skudžiatės? Biški pasimečiau, bet ok, pakartojau tiesiog konkrečiai, kur skausmai. Jausmas, kad nelabai manęs ir klausė.

Paminėjau, kad turėjau daug tyrimų ir norėjau pasikonsultuot, gal SIBO tyrimas būtų logiškas variantas. Tai gavau atsakymą, kad pasidaryčiau H. pylori kraujo tyrimą, celiakijos ir laktozės netoleravimo testus ir jau tik pabaigoje darytis SIBO.

Dėl pylori buvau tirtas, bet ne kraujo tyrimu, tai argumentavo, kad praeitas tyrimas turi ne 100% tikslumą ir, kad kraujo tyrimą vistiek logiška pasidaryt. Ok.

Tada prieš tai minėjau, kad vartojant baltą duoną atrodė, jog simptomai buvo ne tokie stiprus ir sakiau, kad tiek duonos tiek pieno produktų nevartoju kurį laiką, ar logiška darytis tyrimus?

Gavau atsakymą: ar bent 30 dienų nevartojot? Negalėjau tiksliai atsakyt, nes nebesekiau dienų skaičiaus, bet sakiau tikriausiai taip.

Tada atsakė: na tai jeigu manot, kad nelogiška, tada ir nesidarykit. Taip ir likau nesupratęs, tai darytis ar nesidaryt?

Aišku dar išrašė vaistų ir brangių papildų (kurie abejotino veiksmingumo ir labiau primena homeopatinio tipo gydymą).

Na tiek to galvoju, tikrai nesistengsiu rodytis protingesnis ir pasidarysiu viską ką sakė specialistas.

Surprise, surprise, visi tyrimai neigiami. Vaistai nepadėjo. 200+ eurų, kaip į balą. Liko SIBO tyrimas, kurį tiesiog ir norėjau pasidaryti, bet pradedu abejoti ir juo.

Keisčiausia, kad vieninteliai klausimai kuriuos susilaukiau iš gyd. buvo:

1. Kuom skundžiatės?
2. Kuom dabar skundžiatės?
3. Ar bandėt nevalgyt 30 dienų?

Nei sėkundei nebuvo pažiūrėta į mano ligos įstoriją, tyrimus, jokio gylinimosi į būklę. Net nepasakė kiek laiko reiks vartot vaistus, e. sveikatoj skiriasi info nuo tos kurią parašė receptiniam lapely... Visą laiką atrodė susibiesines ir tik greičiau užbaigt vizitą. Atrodė, kad trukdžiau dirbt.

Šemeklis Gediminas atsakė

Laba diena,
Ačiū už komentarą.
Deja, bet gydytojai turi tokią prievolę suvesti pacietno konsultacijos duomenis į esveikatą ir tai užtrunka laiko.
Kolegos gydytojai bendrauja paprastai, užimti kaip ir aš, todėl negali laukti už durų kol gydytojas baigs konsultaciją, todėl ateina tiesiai ir sprendžia problemą čia ir dabar. Taip darau ir aš. Gal nemandagu iš paciento pusės, bet tarp kolegų tai normalu.
Jei visi tyrimai, kuriuos pacientai yra atlikę, yra normos ribose, paprastai taip, nesigilinu į normos ribas, užtenka paklausti, ar kažką rado.
Dėl SIBO. Šis sindromas tiriamas ir diagnozuojamas atmetus visas galimas patologijas: celiakiją, laktozės netoleravimą, H.pylori infekciją ir t.t. Jei H.pylori buvo tirta vienu metodu ir nerasta, nereiškia, kad jos nėra. Todėl iš praktikos tiriu keliais metodais (apie testų jautrumą galima pasiskaityti ankstesniame mano komentare).
Eliminacinė dieta, tai yra kurio nors iš maisto produktų nevartojimas, patikrinti, ar tai gali būti virškinimo problemų priežastis, pagal gaires turėtų trukti apie 2 mėn. Todėl klausimas ir užduodamas klausimas, ar bandėte nevartoti 30 dienų kažkurio maisto produkto. 1 sav. nieko nereiškia, nors kartais ir to pakanka pastebėti, kad sveikata taisosi.
Deja, laboratoriniai tyrimai, juos darant privačiai, bei papildai kainuoja, kainų nenustatau, vaistais neprekiauju, farmacinėms kompanijomis neparsiduodu, už honorarus vaistų neišrašinėju. Skiriu tai, kas mano nuomone galėtų padėti žmogui pasijusti geriau.
Šiaip, jei pacientas nori pasidaryti SIBO testą, gali tiesiog imti, užsiregistruoti ir pasidaryti, neklausiant gydytojo nuomonės. Kaip pavyzdys, vakar turėjau pacientę, kuri atvyko pasikonsultuoti dėl SIBO tyrimo tikslingumo, tačiau bekalbant paaiškėjo, kad pilvo pūtimo priežastis, galimai susijusi su pieno produktų pavartojimu. Todėl rekomendavau 30 dienų atsisakyti laktozė.:) Jei padės, SIBO tyrimo nereikės, pacientė sutaupys pinigų. O galėjau sakyti taip, darykitės tyrimą.
Gydytojas žmogus, kaip ir visi, emocijos nesvetimos. Ačiū Dievui, kad žmones vis dar gydo ne dirbtinis intelektas. ir ne google.:D

2022-10-17, 14:27 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus, profesionalus, konkretus gydytojas ir jo dėmesinga bei maloni sesute. Ačiū labai už sklandžiai ir be skausmo atliktus tyrimus, kurių taip bijojau. Ačiū Jums labai.
Ramunė

2022-08-02, 20:52 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas, nuoširdžiai besidomintis paciento problema ir siekiantis padėti. Gydytojas iš didžiosios raidės. Norėtųsi, kad tokių būtų daugiau. Nuostabus humoro jausmas, atrodo, nuima dalį problemos, o ir skrandžio tyrimas ne toks baisus. Nesvarbu, kad mano akys buvo pilnos baimės, bet išėjau su šypsena. Nuoširdžiai rekomenduoju! O gydytojui linkiu sėkmės įgyvendinant savo misiją ir gydant pacientus.

2022-06-30, 22:59 | Registruotas lankytojas 5

Būna "senos kartos" nuostabūs gydytojai, tačiau labai labai smagu žinot, kad ir "naujos kartos" gydytojai gali būti tokie pat puikūs. :) Šis gydytojas yra nuostabus. Profesionalus ir draugiškas, labai rūpinasi pacientais. Labai etiškas.
Ištyrė išsamiai, gal netgi daugiau, nei jam priklausytų, kad tik nebūtų pražiūrėta problema. Buvau sužavėta gydytojo rūpesčiu ir atidumu.
Tiesiog patys geriausi atsiliepimai.

2021-12-09, 20:46 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities profesionalas. Nuoširdžiai bendraujantis, malonus ir rūpestingas specialistas. Pas šį gydytoją net procedūros atliekamos be baimės. Gydytojo jumoro jausmas laiku ir vietoje. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2021-12-07, 14:28 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras ir nuoširdus bendravimas, nebuvo jokių baimių, kaip atliko endoskopiją. Tokio daktaro, pagalba esu labai patenkintas. Jaunas, ir tikras, daktaras. Nuoširdus ačiū jam. FELIKSAS.

2021-11-30, 20:30 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju už greitą diagnozavimą, tikslų padėties įvertinimą, gydymo skyrimą ir svarbiausia - žmogiškumą. Gydytojas su klinikos personalu laukė manęs vėluojančios dėl transporto piko( registravausi būdama sunkioje būklėje ekstra tyrimui, laikas buvo skirtas tą pačią dieną - penktadienio vakarui jau po klinikos darbo valandų). Pirmiausia esu dėkinga - tikrąja ta žodžio prasme - už išgelbėtą gyvybę. Tik gydytojo tikslių nurodymų dėka spėjau laiku išsikviesti pagalbą ir pakliūti ten kur reikia.
Gydymo įstaigų tvarkos nežinau, ačiū Dievui retai jas lankau, tikiuosi taip bus ir ateityje :-) Puiku kai sutrikus sveikatai yra galimybė greitai ir aiškiai gauti visą būtiną informaciją, neklaidžiojant internete stringančiuose portaluose ir savaitėmis bandant prisiskambint, kad užsiregistruoti vizitui - kažkada tolimoj ateity.
Kad ir kokie keisti laikai bebūtų, tokių gydytojų dėka išlieka tikėjimas, kad Gėris išgelbės pasaulį. Sėkmės jums, ir kuo geriausios sveikatos !

2021-11-25, 10:21 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas! Patarimai ir gydymas buvo veiksmingas 100%. Iki tol, pas kiek buvau specialistų, nei vienam nebuvo šovus į galvą toks problemos sprendimas. Buvo atlikti visi reikalingi tyrimai. gydytojas atsakė į visus rūpimus klausimus. Iki vizito negalėjau nieko valgyti, po vizito jau praėjo daugiau nei metai, o problema buvo išspręsta itin paprastai. Ačiū!

2021-11-18, 22:27 | Registruotas lankytojas 2

Nusivyliau gydytoju, nes po polipo šalinimo operacijos nebendravo ir neatsakinejo į skambučius.
Vengė bendrauti nepateikė ir nepakomentavo gautų išvadų, kurios buvo labai blogos. Nors siuntė privati kliniką pas šį gydytoją. Nerekomenduoju niekam!

2021-10-05, 23:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausias gydytojas, koks tik gali būti: dėmesingas, rūpestingas, atidus, puikiai išmanantis savo sritį, neskaičiuojantis darbo valandų ir t. t. Jei ne jis, tėčio greičiausiai jau nebūtų tarp gyvųjų - pandemijos įkarščio metu pasirūpino, kad skubiai patektų į ligoninę, nusiuntė pas puikius specialistus ir asmeniškai domėjosi ligonio būklės eiga. Trūksta žodžių, kad galėčiau tinkamai išreikšti dėkingumą, bet tikiu, kad kiekvienam tokiam puikiam specialistui ir tiesiog geram žmogui bus atlyginta su kaupu. Dėkojame!

2021-09-23, 20:52 | Registruotas lankytojas 3

Malonus gydytojas. Konsultavomės nuotoliniu budu.Tik jo dėka buvo nustatyta diagnozė ir paskirtas gydimas. Rekomenduoju ir tariu ačiū gydytojui.

2021-07-13, 18:33 | Registruotas lankytojas 9

Gydytojas labai malonus, geranoriskas, rupestingas. Patiko, kad nekisa iskart vaistu, bando pasiulyti ir naturalesniu budu, i problema ziuri placiau. Protingas ir issamiai isklausantis, viska paaiskina.

2021-06-08, 19:20 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas! Jaunas, bet labai kvalifikuotas, išsamiai atsako į visus klausimus bei adekvačiai reaguoja į visus nusiskundimus. Turi puikų humoro jausmą - kur reikia, pajuokauja, kur reikia - kalba rimtai. Labai atsargiai ir švelniai atliko skrandžio tyrimą, kurio rezultatas atitiko pirminę diagnozę. Vyrui po ilgų metų konsultacijų pas kitus gastro surado tikslią negalavimų priežastį. Pačios puikiausios rekomendacijos!

2021-06-08, 16:42 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, labai džiaugiuosi kad būtent pas jį apsilankiau. Rekomenduoju visiems

2021-05-18, 16:00 | Registruotas lankytojas 17

Buvau prieš porą metų pas šį gydytoją mokamoje konsultacijoje. Gastroskopija - procedūra nemaloni, ne visiems ji lengvai pavyksta, lyginant su kitų gydytojų gastroenterologų atliekama procedūra, nemalonių pojūčių nei labai daugiau, nei mažiau. Gydytojas tikrai nestokoja optimizmo, stengiasi tinkamai nuteikti procedūrai. Man įtarė konkrečią problemą, skyrė atitinkamus kraujo tyrimus, tačiau pirmiausia pasiūlė išbandyti nebrangius vaistus. Antrą kartą priėmė vėl taip pat maloniai. Vėliau, atlikus išsamesnius tyrimus valstybinėje gydymo įstaigoje - privačiai buvo per brangu toliau lankytis, - gydytojo įtarta diagnozė pasitvirtino. Bet labiausiai šis gydytojas man patiko savo "nevaldišku" požiūriu, nuoširdžiu noru padėti, gilintis į problemą. Jis savo iniciatyva man dar atliko echoskopiją, už kurią nepaėmė nei euro, nes norėjo įsitikinti, kad nėra kitų priežasčių atitinkamiems kraujo tyrimo rezultatams. O tai jau prilygsta stebuklui privačioje gydymo įstaigoje. Tokių gydytojų, kuriems pacientas - ne vien vaikštantis bankomatas, kuriems tikrai rūpi rasti problemą ir ją išspręsti, kurie mąstytų sistemiškai, diagnozuotų ir gydytų įvertinę visas paciento turimas ligas ir susirgimus, yra reta.

2021-04-22, 21:10 | Registruotas lankytojas 83
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-02-18, 00:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas nestokojantis humoro jausmo ir tuo pacientą nuramina, kad laisvai gali papasakoti be baimės kas nutiko. Pirmu kartu buvo pilna apžiūra kas priklauso pilnai ištirta buvo, sekančiu kartu puiki konsultacija, kad išrašyta ne per daug stiprių vaistų o patarimai ką galima naudoti is paprastų buityje produktų, kad pagelbėtų. Didelis ačiū. Pagarbiai pacientė J.Žvaliauskienė

2021-01-11, 19:51 | Registruotas lankytojas 1

Daktarą Gedimimą pažįstu jau seniai. Dar palyginti jaunas, tačiau geras gydytojas, stengiasi būti integralus, plečia savo kompetencijų ratą. Dalykiškas, itin profesionalus savo specializacijoje - gastroenterologijoje. Domisi ir gilinasi į kitas sritis. Diagnostiką, chirurgiją, etc. Siekia medicininio universalumo. Tai itin sveikintina šiais siauros specializacijos laikais. Platus gydytojo profesinis akiratis. Po vizito visada apima didelis džiaugsmas ir pasididžiavimas lietuvių medikais. Jie puikūs, nuostabūs. Didelės sėkmės linkiu Daktarui Gediminui. Pagarbiai - jo pacientas, Ričardas.

2021-01-04, 14:59 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikus savo srities žinovas!!!Rūpestingas,nuoširdus,atsakingas.Su didžiausia pagarba dėkoju už suteiktą pagalbą ir gydymą.Rekomenduoju!

2020-10-15, 07:39 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-05, 17:00 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus daktaras. Pirmas susitikimas praejo, kaip su senu pazystamu. Dar neteko vizito metu tiek prisijuokti, Itampa atslugo, siltai bendravo, isklauso, pataria. Atliko visus galimus tyrimus, kad rastu beda. Rinkites si daktara nepasigailesit. sekmes ir toliau darbuos. R.Povilaityte

2020-07-28, 07:47 | Registruotas lankytojas 3

Nerealiai fantastiškas gydytojas! Kaip rasti deimantą šieno kupetoje :) Reta tokių šiais laikais. Dėmesingas, atidus, rūpestingas, empatiškas, su didžiuliu šiuolaikinės medicinos žinių bagažu, profesionalus! Nuostabiai sugebantis bendrauti su pacientu. Nuoširdžiai domisi gydymo eiga, ją seka. Pilnai iki skrupulingumo atlieka tyrimus, jei nors yra menkiausia abejone. Pataria, nukreipia, viska suorganizuoja. Nereikia blaškytis, tarsi veda tave už rankos, o tau tik lieka sveikti ir pasitiketi. Šiam fantastiškam gydytojui būsiu dėkinga visą savo likusį gyvenimą. Ačiū Jums mielas Gydytojau! Gydykite mus ir kuo didžiausia Jums pagarba! Didžiausios Jums sveikatos! Visiems rekomenduoju jei ieškote Gydytojo!

2020-07-24, 12:44 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Ne tik, kad ištyrė tai, dėl ko atvykau, bet dar ir skyrė papildomo laiko ir atliko echoskopiją, kad galėtų atidžiau įvertini kitas problemas, apie kurias išsikalbėjome. Mandagus, malonus ir turintis humoro jausmą. Jeigu dar kadanors prireiks gastroenterologo konsultacijos ar tyrimų, kreipsiuosi tik į šį gydytoją, nes rūpestis pacientu yra neišpasakytas. Tikiuosi su laiku tokių atsidavusių specialistų tik daugės. AČIŪ!

2020-07-13, 14:19 | Registruotas lankytojas 5

Didžiausia padėka gydytojui už profesionalumą, greitą diagnozės nustatymą vyrui.

2020-05-30, 13:14 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Šemeklis Gediminas atsakė

Laba diena,
Negaliu nereaguoti į šį komentarą dėl žmones klaidinančios informacijos pateikimo.
Yra penki H.pylori diagnostikos metodai, kurių trys yra neinvaziniai (t.y. nereikia atlikti gastroskopijos – endoskopinio skrandžio tyrimo). Jei žmogus yra jaunas ir neturi grėsmingų simptomų (vadinamųjų „alermo simptomų“ – svorio kritimas, mažakraujystė, ryjimo sutrikimas, vyresnis nei 50 m. žmogus ir naujai atsiradę virškinimo sutrikimai), pagal europines ir pasaulines rekomendacijas gastroskopijos atlikti nereikia.
Pateikiu H.pylori diagnostikos galimybes:
1. Ureazės kvėpavimo mėginys – pats tiksliausias neinvazinis H.pylori diagnostikos metodas. Šio testo jautrumas 95%, specifiškumas 95-100%. Trunka 15 min.
2. H.pylori IgG nustatymas iš kraujo. Šio testo jautrumas 85%, specifiškumas 80%.
3. H.pylori Ag (antigeno) išmatose nustatymas. Šio testo jautrumas mažas, tik 50%, tačiau specifiškumas 90%.
4. Endoskopinis H.pylori ureazės testas iš skrandžio gleivinės gabalėlio. Šio testo jautrumas 90%, o specifiškumas 95%. Būtina paminėt du svarbius aspektos atliekant šį testą:
1) Prieš atliekant biopsijos ureazės testą žmogus turi nevartoti protonų siurblių inhibitorių (pvz. omeprazolis, esomeprazolis, rabeprazolis ir kt.) ne mažiau kaip dvi savaite
2) Žmogus turi nevartoti bet kokių antibiotikų ne mažiau nei 1 mėnesį.
Nesilaikant šių taisyklių testas gali būti KLAIDINGAI NEIGIAMAS, t.y. rodo, kad bakterijos neturite, nors iš tiesų jinai gyvena jūsų skrandyje!!!
5. Endoskopinio tyrimo metu imant biopsiją iš skrandžio gleivinės skirtingų vietų ir siunčiant histologo/patologo ištyrimui per mikroskopą. Šio tyrimo jautrumas 95%, specifiškumas iki 98%. Kad šis tyrimas būtų tikrai toks tikslus, turi būti atliktos daugybinės biopsijos iš skirtingų skrandžio vietų. Imant tik iš vienos skrandžio vietos, šis metodas praranda savo tikslumą.
Taigi, riamantis moksline literatūra matosi, kad visi tyrimo metodai mažiau ar daugiau yra tikslūs ir tinkami šios bakterijos nustatymui. Jei gydytojas gastroenterologas ar endoskopuotojas teigia, kad ši bakterija nustatoma tik iš skrandžio biopsijos, kyla rimtų abejonių dėl tokio specialisto kompetencijos.
Gastroskopija – labia svarbus diagnostikos metodas gastroenterologo kasdienybėje ir šio tyrimo svarba neabejotina. Tačiau šis tyrimas turi indikacijas, kada jį atlikti. O atlikti vien dėl to, kad nustatyti H.pylori – atleiskite, bet yra ir geresnių, labiau civilizuotų metodų.;)

Pagarbiai,
Gediminas Šemeklis
Gastroenterologas/endoskopuotojas

2020-01-27, 11:31 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-18, 15:03 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Buvau pas jį ir mokamoje poliklinikoje ir nemokamoje. Abiem atvejais buvo vienodai dėmesingas. Skyrė pakankamai laiko, teisingai diagnozavo. Šiltas žmogus. Atrodo, kad papuolei pas savo draugą. Su sveiku jumoru. Nenustebkite, jis sveikinasi su jumis atsistodamas ir paduodamas ranką. Stiprus paspaudimas. :)
Rekomenduoju.
Ačiū gydytojau.
Vidmantas

2019-08-22, 19:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas , labai patiko ???? o ir pasikalbeti labai malonus.

2019-05-24, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Išklausantis ir turintis humoro jausmą. Viską nuosekliai paaiškina. Rekomenduoju! Pamačius gydytoją išgaruoja visos tyrimų baimės! Tas rankos paspaudimas - žavus!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2019-05-14, 04:29 | Registruotas lankytojas 2

Naujos kartos gydytojas, kuris paliko labai gerą įspūdį, nebuvau sutikusi dar gydytojo, kuris su pacientu sveikintusi spausdamas jam ranką. Diagnozė buvo tiksli, ir konkreti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2019-04-28, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Manau - tai geras gydytojas ir puikus specialistas. Tik kartais pacientai per savo problemas laiku nepasako AČIŪ už gerai atliktą darbą...
Be abejonės tai puikus gydytojas. Sėkmės jam.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2018-08-31, 08:50 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, kas bijo skrandžio tyrimo tikrai rekomenduoju. viskas praejo greitai ir sklandziai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2018-07-23, 12:49 | Registruotas lankytojas 5

Mokytis, augti ir tobulėti... Trūksta konstruktyvių pasiūlymų problemoms spręsti, diagnozuojant per daug vietos paliekama tikimybių teorijai "gal tas, gal šitas". Neabejoju, kad instrumentinius tyrimus gydytojas atlieka gerai, tačiau nusiskundimų interpretavimas skurdokas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2018-04-24, 19:08 | Registruotas lankytojas 1

Nerealus GYDYTOJAS. Jautrus, nuraminantis, viską išaiškinantis. Lengvai randantis bendrą kalbą ir turintis humoro jausmą. Rekomenduoju visiems, kurie ieško rimto gydytojo ir ypač tiems, kurie bijo skrandžio tyrimo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2018-02-06, 20:30 | Registruotas lankytojas 6

Puikus gydytojas. Žmogiškas, dėmesingas, atidus ir savo srities profesionalas. Skirtingai negu kiti gydytojai - niekur neskuba, skiria tau pakankamai daug laiko. Ir beje - nerealiai malonus , ir turi gerą humoro jausmą. Net labai bijantys gydytojų pas jį nusišypsos :)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2017-12-18, 11:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir dėmesingas gydytojas. Atsakė į visus rūpimus klausimus, paskyrė gydymą, kuris buvo sėkmingas. Rekomenduočiau visiems, kurie turi sveikatos problemų. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.