Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Šemeklis, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17164, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20224, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

76.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

87.1% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

86.8% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

91% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88.2% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75.1% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

85.3% Complete
4.3

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-08-05, 20:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras. Pirmas susitikimas praejo, kaip su senu pazystamu. Dar neteko vizito metu tiek prisijuokti, Itampa atslugo, siltai bendravo, isklauso, pataria. Atliko visus galimus tyrimus, kad rastu beda. Rinkites si daktara nepasigailesit. sekmes ir toliau darbuos. R.Povilaityte

2020-07-28, 10:47 | Registruotas lankytojas 3

Nerealiai fantastiškas gydytojas! Kaip rasti deimantą šieno kupetoje :) Reta tokių šiais laikais. Dėmesingas, atidus, rūpestingas, empatiškas, su didžiuliu šiuolaikinės medicinos žinių bagažu, profesionalus! Nuostabiai sugebantis bendrauti su pacientu. Nuoširdžiai domisi gydymo eiga, ją seka. Pilnai iki skrupulingumo atlieka tyrimus, jei nors yra menkiausia abejone. Pataria, nukreipia, viska suorganizuoja. Nereikia blaškytis, tarsi veda tave už rankos, o tau tik lieka sveikti ir pasitiketi. Šiam fantastiškam gydytojui būsiu dėkinga visą savo likusį gyvenimą. Ačiū Jums mielas Gydytojau! Gydykite mus ir kuo didžiausia Jums pagarba! Didžiausios Jums sveikatos! Visiems rekomenduoju jei ieškote Gydytojo!

2020-07-24, 15:44 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Ne tik, kad ištyrė tai, dėl ko atvykau, bet dar ir skyrė papildomo laiko ir atliko echoskopiją, kad galėtų atidžiau įvertini kitas problemas, apie kurias išsikalbėjome. Mandagus, malonus ir turintis humoro jausmą. Jeigu dar kadanors prireiks gastroenterologo konsultacijos ar tyrimų, kreipsiuosi tik į šį gydytoją, nes rūpestis pacientu yra neišpasakytas. Tikiuosi su laiku tokių atsidavusių specialistų tik daugės. AČIŪ!

2020-07-13, 17:19 | Registruotas lankytojas 4

Didžiausia padėka gydytojui už profesionalumą, greitą diagnozės nustatymą vyrui.

2020-05-30, 16:14 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju!!! Gydytojas is kraujo tyrimo (!!!), be jokiu papildomu tyrimu, nusprende, kad pas mane pilori bakterija ir israse 2 labai stiprius antibiotikus. Papasakojau viska teciui, jam kilo abejoniu, todel nedelsiant mane uzrase privaciai pas kita gastroenterologa. Gydytojas pasibaisejo, kad be endoskopinio tyrimo man nustate diagnoze ir israse labai stiprius antibiotikus. Ta pacia diena man padare skrandzio tyrima, paeme biopsija ir pasirodo jokios bakterijos as neturejau!! Dabar net baisu pagalvoti kaip buciau nualinus savo organizma jai gerciau tuos antibiotikus.

Šemeklis Gediminas atsakė

Laba diena,
Negaliu nereaguoti į šį komentarą dėl žmones klaidinančios informacijos pateikimo.
Yra penki H.pylori diagnostikos metodai, kurių trys yra neinvaziniai (t.y. nereikia atlikti gastroskopijos – endoskopinio skrandžio tyrimo). Jei žmogus yra jaunas ir neturi grėsmingų simptomų (vadinamųjų „alermo simptomų“ – svorio kritimas, mažakraujystė, ryjimo sutrikimas, vyresnis nei 50 m. žmogus ir naujai atsiradę virškinimo sutrikimai), pagal europines ir pasaulines rekomendacijas gastroskopijos atlikti nereikia.
Pateikiu H.pylori diagnostikos galimybes:
1. Ureazės kvėpavimo mėginys – pats tiksliausias neinvazinis H.pylori diagnostikos metodas. Šio testo jautrumas 95%, specifiškumas 95-100%. Trunka 15 min.
2. H.pylori IgG nustatymas iš kraujo. Šio testo jautrumas 85%, specifiškumas 80%.
3. H.pylori Ag (antigeno) išmatose nustatymas. Šio testo jautrumas mažas, tik 50%, tačiau specifiškumas 90%.
4. Endoskopinis H.pylori ureazės testas iš skrandžio gleivinės gabalėlio. Šio testo jautrumas 90%, o specifiškumas 95%. Būtina paminėt du svarbius aspektos atliekant šį testą:
1) Prieš atliekant biopsijos ureazės testą žmogus turi nevartoti protonų siurblių inhibitorių (pvz. omeprazolis, esomeprazolis, rabeprazolis ir kt.) ne mažiau kaip dvi savaite
2) Žmogus turi nevartoti bet kokių antibiotikų ne mažiau nei 1 mėnesį.
Nesilaikant šių taisyklių testas gali būti KLAIDINGAI NEIGIAMAS, t.y. rodo, kad bakterijos neturite, nors iš tiesų jinai gyvena jūsų skrandyje!!!
5. Endoskopinio tyrimo metu imant biopsiją iš skrandžio gleivinės skirtingų vietų ir siunčiant histologo/patologo ištyrimui per mikroskopą. Šio tyrimo jautrumas 95%, specifiškumas iki 98%. Kad šis tyrimas būtų tikrai toks tikslus, turi būti atliktos daugybinės biopsijos iš skirtingų skrandžio vietų. Imant tik iš vienos skrandžio vietos, šis metodas praranda savo tikslumą.
Taigi, riamantis moksline literatūra matosi, kad visi tyrimo metodai mažiau ar daugiau yra tikslūs ir tinkami šios bakterijos nustatymui. Jei gydytojas gastroenterologas ar endoskopuotojas teigia, kad ši bakterija nustatoma tik iš skrandžio biopsijos, kyla rimtų abejonių dėl tokio specialisto kompetencijos.
Gastroskopija – labia svarbus diagnostikos metodas gastroenterologo kasdienybėje ir šio tyrimo svarba neabejotina. Tačiau šis tyrimas turi indikacijas, kada jį atlikti. O atlikti vien dėl to, kad nustatyti H.pylori – atleiskite, bet yra ir geresnių, labiau civilizuotų metodų.;)

Pagarbiai,
Gediminas Šemeklis
Gastroenterologas/endoskopuotojas

2020-01-27, 13:31 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją užsiregistravau 10.30,laukiau iki 11.00 ir turėjau išeiti,nes niekas negalėjo pasakyti kiek dar reikės laukti.Na niekas man neatsitiko,išskyrus sugaištą laiką,išsityriau kitoje klinikoje,kaina panaši,tik labai liūdna,kad pas išsilavinusius žmones nelieka tokių žodžių kaip;atsiprašau,ačiū ir pan.

2019-09-18, 18:03 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas. Buvau pas jį ir mokamoje poliklinikoje ir nemokamoje. Abiem atvejais buvo vienodai dėmesingas. Skyrė pakankamai laiko, teisingai diagnozavo. Šiltas žmogus. Atrodo, kad papuolei pas savo draugą. Su sveiku jumoru. Nenustebkite, jis sveikinasi su jumis atsistodamas ir paduodamas ranką. Stiprus paspaudimas. :)
Rekomenduoju.
Ačiū gydytojau.
Vidmantas

2019-08-22, 22:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas , labai patiko ???? o ir pasikalbeti labai malonus.

2019-05-24, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Išklausantis ir turintis humoro jausmą. Viską nuosekliai paaiškina. Rekomenduoju! Pamačius gydytoją išgaruoja visos tyrimų baimės! Tas rankos paspaudimas - žavus!

2019-05-14, 07:29 | Registruotas lankytojas 2

Naujos kartos gydytojas, kuris paliko labai gerą įspūdį, nebuvau sutikusi dar gydytojo, kuris su pacientu sveikintusi spausdamas jam ranką. Diagnozė buvo tiksli, ir konkreti.

2019-04-28, 15:52 | Registruotas lankytojas 1

Manau - tai geras gydytojas ir puikus specialistas. Tik kartais pacientai per savo problemas laiku nepasako AČIŪ už gerai atliktą darbą...
Be abejonės tai puikus gydytojas. Sėkmės jam.

2018-08-31, 11:50 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, kas bijo skrandžio tyrimo tikrai rekomenduoju. viskas praejo greitai ir sklandziai

2018-07-23, 15:49 | Registruotas lankytojas 4

Mokytis, augti ir tobulėti... Trūksta konstruktyvių pasiūlymų problemoms spręsti, diagnozuojant per daug vietos paliekama tikimybių teorijai "gal tas, gal šitas". Neabejoju, kad instrumentinius tyrimus gydytojas atlieka gerai, tačiau nusiskundimų interpretavimas skurdokas.

2018-04-24, 22:08 | Registruotas lankytojas 1

Nerealus GYDYTOJAS. Jautrus, nuraminantis, viską išaiškinantis. Lengvai randantis bendrą kalbą ir turintis humoro jausmą. Rekomenduoju visiems, kurie ieško rimto gydytojo ir ypač tiems, kurie bijo skrandžio tyrimo.

2018-02-06, 22:30 | Registruotas lankytojas 6

Puikus gydytojas. Žmogiškas, dėmesingas, atidus ir savo srities profesionalas. Skirtingai negu kiti gydytojai - niekur neskuba, skiria tau pakankamai daug laiko. Ir beje - nerealiai malonus , ir turi gerą humoro jausmą. Net labai bijantys gydytojų pas jį nusišypsos :)