Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Katutienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2011-06-29, Nr. MPL-16949, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Katutienė Inga dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Katutienė Inga?

2019-12-12, 20:48 | Registruotas lankytojas 2

Net neįsivaizduojam kaip padėkoti gydytojai I. Katutienei . Kaip padėkoti mūsų angelui už išgelbėtą gyvybę , už tikslią sunkios ligos diagnozę, už didžiules pastangas ir neabejingumą žmogaus skausmui. Ačiū už pačias geriausias Kalėdas mūsų šeimai. Sunku žodžiais išreikšti mūsų dėkingumą.
Su meile ir pagarba ...Zaikių šeima.

2018-04-15, 14:53 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Tiksliai nustatė diagnozę ir profesionaliai išoperavo anginą. Labai šiltai bendravo ir domėjosi savijauta po operacijos. Rekomenduoju visiems.
Dėkui gydytoja.

2018-03-18, 15:19 | Registruotas lankytojas 7

trumpai ape sia gydytoja - visiskai neismano ka gydo, taciau labai arogantiska bei savimi pasitikinti .
diagnozavo visiskai ne ta problema. net tiesiog paskaiciusi internete bei sulyginusi su savo turimais simptomais , supratau, kad jos diagnoze visiskai neatitnka realybeje turimos lygos. Nuvaziavau pas kita LOR ir tikrai paaiskejo, kad p. Katutiene nelabai suprato ka bande gydyti .
labai prasta gydytoja bei labai arogantiska bei grubi tiesiog kaip zmogus.

2017-11-08, 18:59 | IP: 88.119.136.233

Labai išsamiai paaiškino mano ligą, jos galimą kilmę, vystymąsį bei kaip ją gydyti. Labai mane nuramino jos malonus balsas.

2017-10-17, 10:46 | IP: 84.15.189.247

labai puiki gydytoja!

2017-10-04, 20:10 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, šilta, maloni, rūpestinga, lengvai bendraujanti. Tik tokiai gydytojai galime patikėti savo sveikatą, puikiai išmano savo darbą, o svarbiausia yra maloni su savo pacientais. Ačiū jums gydytoja labai! Jūs tikra šaunuolė, linkiu niekada nepasikeisti ir sėkmės gydytojo veikloje, daug sėkmingų operacijų! Jolanta T.

2017-08-03, 01:44 | IP: 178.236.207.180

Puiki gydytoja. Pusę metų vargau su ausimi, niekas nenustatė kokia problema, tik krūvas vaistų išrašydavo. Ši gydytoja iš pirmo karto nustatė kur problema, skyrė tinkamų vaistų, pagaliau pasveikau. Labai maloni ir rūpestinga. Rimantas

2017-03-14, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Daktarė mane apžiūrėjo neplaninio atsilankymo metu. Suteikė ne tik visą būtiną informaciją iš savo pusės, bet ir davė patarimų kur kreiptis ir ką daryti ateityje. Likau labai maloniai nustebina ne tik šiltu ir draugišku bendravimu, bet ir neabejotinu profesionalumu.

2016-10-25, 22:44 | IP: 78.61.186.90

Labai rūpestinga, maloni gydytoja,išsamiai paaiškino apie visą operaciją, ką daryti po jos ir t.t. Angina išoperuota, gyja sklandžiai. Labai dėkoju šiai gydytojai!

2016-06-27, 13:07 | IP: 86.100.77.217

Dėkoju Ingai už puikiai atliktą noies pertvaros operciją. Gydytoja profesionalai ir išsamiai konsultuoja, maloniai bendrauja. Esu labai patenkintas jos darbu.

Arūnas Šlyžius

2016-05-03, 11:44 | IP: 78.57.195.205

Aciu jumsgydytoja uz rupestinguma! Jusu deka dabar esu sveika ir jau supuoju sveika kudikeli. Aciu uz pagalba!

2016-04-17, 12:08 | IP: 78.61.172.185

Šiaip, maloni ir rūpestinga, bet trūksta žinių. Padarė vieną tyrimą - nieko. Padarė antrą - nieko. Sako, matau, kad kažkas yra, kažkokie paraudimai. Prirašė antibiotikų, pati net nesuprasdama nuo ko. Kitas specialistas iškart pasiuntė pas alergologą ir pataikė. Gerai, kad net negėriau tų antibiotikų.

2016-04-17, 08:28 | IP: 78.61.56.5

labai nuosirdi, maloni viska isaiskinanti gydytoja

2016-04-16, 05:43 | IP: 84.46.166.193

Vien tik geri, šilti atsiliepimai apie šią Nuostabią, Šiltą, Profesionalią Gydytoja.Ačiū Jai už atliktą Anginos operacija.Ačiū!!!???? ,

2016-04-13, 14:11 | IP: 84.15.181.111

Puiki ir maloni gydytoja. Esu labai patenkinta.

2016-03-28, 12:55 | IP: 78.61.56.5

Labai nuoširdi, kompetetinga, atsakinga, suprantanti pacientą gydytoja.

2015-08-30, 12:14 | IP: 78.58.64.9

Labai ačiū Gydytojai Ingai Katutienei už profesonalumą, jautrumą, nuoširdumą ir operaciją mūsų mažam penkiamečiui Kristupui.
Būkite sveika ir laiminga

2015-08-06, 07:41 | IP: *.*.*.*

2015-08-04, 12:22 | IP: 82.135.223.140

Nuostabi gydytoja

2013-03-05, 09:33 | IP: 46.36.67.30

Labai gera gydytoja,švelni,rūpestina.Labai ačiū jai už dukrytės gydymą.

2012-12-03, 12:50 | IP: 78.61.77.75

Nosies pertvara man operavo. Dar kartą noriu padėkoti gydytojai.Puiki specialistė. Profesionaliai atlieka savo darbą. Be galo rūpestinga.