Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Ašmonienė, %

Registracija čia ir dabar
GJ KLINIKA - Genetinės konsultacijos Jums
Šiuolaikinės onkologijos klinika
Licencijos

Gydytojas genetikas

Išduota: 2007-07-12, Nr. MPL-09612, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Gydytojas genetikas

Išduota: 2007-07-12, Nr. MPL-09612, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-27)

Ašmonienė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Ašmonienė Virginija?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.7% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

86.1% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

64.6% Complete
3.2

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

82.5% Complete
4.1

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.2% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

69.6% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.4% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
GJ KLINIKA - Genetinės konsultacijos Jums
Šiuolaikinės onkologijos klinika
Pacientų atsiliepimai
2026-01-07, 20:22 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdi savo srities profesionalė

2026-01-07, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tikslingai paskyrė būtinus tyrimus, todėl teisinga diagnozė buvo nustatyta laiku. Konsultacijos metu viską aiškino detaliai ir suprantamai, netgi schematiškai pabraižydama. Bendravimas buvo atviras, profesionalus ir labai žmogiškas. Nors jos darbas akivaizdžiai sudėtingas ir emociškai nelengvas, gydytoja pasižymi empatija, moka nuraminti ir suteikti pozityvų požiūrį į ateitį. Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už pagalbą.

2023-04-26, 16:29 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi ir labai maloni gydytoja!! Atsakė į visus rūpimus klausimus ir nuramino.

2022-04-19, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

Teko susidurti 2 kartus.
Jokių nusiskundimų neturiu. Savo darbą atlieka, draugiška, patarianti ir atsakinga.