Pacientai, kurie rekomenduoja Justina Šeputienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20094, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-06-15, 07:05 | Registruotas lankytojas 1

Per ilgametę savo ligos istoriją pirmą kartą sutikau gydytoją , kuri tikrai norėjo man padėti įveikti ligą.
Būtent tokiems gydytojams mes turime ploti ne tik per pandemijas, bet ir kasdien.
Pagarba ,kaip profesionalui ir kaip asmenybei!!!

2020-06-07, 18:27 | Registruotas lankytojas 2

Gera daktare,isklause ,padare tyrimus,viska paaiskino ape diagnoze,labai rupestinga,labai malonu bendrauti,Aciu jums kad esate!

2020-04-18, 07:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai šauni ir šilta gydytoja, kuri matosi, kad myli savo darbą - turi didelį bagažą žinių savo ir koreliuojančiose medicinos srityse bei rūpinasi pacientais. Per kelis vizitus tiksliai nustatė mano problemą bei nukreipė tinkama kryptimi.

Esu labai dėkingas, REKOMENDUOJU!

2020-03-05, 12:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai puiki ir rūpestinga gydytoja.Idėmiai išklauso, išsiaiškina negalavimus, puikiai atliko echoskopinę ir endoskopinę apžiūrą. Skyrė veiksmingą gydymą. Labai ačiū ! Sėkmės

2018-07-26, 10:43 | Registruotas lankytojas 2

Jauna, nuoširdi, atidi gydytoja.

2017-12-08, 08:33 | Registruotas lankytojas 2

Kaip džiaugiuosi patekusi šiai nuostabiai gydytojai į rankas. Ji tikra profesionalė, puikiai nustatė negalavimų priežastį, greitai ir švelniai atliko endoskopiją, viską išaiškino apie ligą ir jos gydymą, atsakė į visus klausimus. Rekomenduoju!

2017-09-05, 19:38 | IP: 84.15.178.119

Labai gera specialistė. Nuodugniai paaiškino situaciją, paskyrė gydymą, davė rekomendacijas kaip elgtis toliau. Labai šiltas ir malonus žmogus.

2016-03-31, 12:06 | IP: 78.61.182.214

Lankantis jos konsultacijose jaučiames atėję pas tikrą gydytoją - ji labai atydžiai, profisionaliai apžūrėjo mano tetą, atliko visus reikalingus tyrimus,nustatė ligą-paskyrė gydymą. Jos paaiškinimai labai aiškus, išsamūs, suprantami. Bendraujant niekada neteko pajusti, kad esame nelaukti klientai tik užimantys daktarės laiką.Labai ačiū gydytojai.