Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04674, Galiojanti

2018-10-12, 18:03 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Puiki gydytoja. Paryčiais paskambinus, žaibu prisistatė į klinikas ir nuo nakties iki nakties rūpinosi. Kaip locmanas laivą tarp uolų, išlaviravo anūkėlės gimimą tarp visų mums buvusių galimų nesklandumų ( o jų tykojo nemažai). Kvalifikuota, atidi, atsakinga. Kol buvom ligoninėjė, visas dienas globojo. Kaip gerai, kad ją sutikom.

2018-07-31, 02:59 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 32)

Džiaugiuosi, jog išvis papuoliau būtent pas šią gydytoją, nes jos dėka dėl laiku pamatytų pokyčių, kreipiausi dėl papildomų gimdos kaklelio vėžio tyrimų, kur , pasirodo, delsti nebuvo kada, perduodu šilčiausius linkėjimus ir dėkoju likimui suvedus su tokiu nuoširdžiu žmogumi ir specialistu, kokių dabar reta

2018-05-20, 13:09 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Lankiausi nėštumo metu, su gydytoja daug bendrauti neteko, bet susidariau nekokį pirmąjį įspūdį. Pastebėjau, kad mėgsta gąsdinti blogiausiu galimu variantu, nepaaiškinusi savo argumentų, kai yra daug realesnių, logiškesnių galimų situacijos priežasčių. Manau, kad taip elgtis neprofesionalu ir gali tik pabloginti nėščiosios būklę. Dar labai mėgsta guldyti į ligoninę.

2018-04-03, 21:55 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai esam dekingi gydytojai uz puikiai ir sekmingai priimta gimdyma.Kurio metu labai palaike,priziurejo ir prieme tinkamus sprendimus.Puiki gydytoja

2017-12-09, 11:44 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

nebloga

2017-09-16, 01:02 | IP: 78.58.162.153

Gydytoja tiksliai nustatė diagnozę, ir paskyrė tinkamą efektyvų gydymą, esu jai dėkinga

2017-02-03, 00:18 | IP: 85.206.114.32

Nuoširdus ir labai šiltas žmogus, patys geriausi atsiliepimai, dėkoju gydytojai už didelį rūpestį viso gydymo metu.

2017-02-02, 15:20 | IP: 195.182.71.122

Esu dėkinga gydytojai už laiku diagnozuotą ginekologinę ligą. Jos rūpesčiu buvau nukreipta pas reikalingus specialistus. Man buvo atlikta sėkminga operacija, liga atsitraukė, labai tikiuosi visam laikui. Linkiu gydytojai sėkmės jos nelengvame, taip mums visiems reikalingame darbe, stiprios sveikatos jai ir jos artimiesiems.

2016-12-29, 23:23 | IP: 78.58.130.182

Gimdziau dukryte pas sia puikia gydytoja, be jokiu nesklandumu. Esu patenkinta jos profesionalumu. Aciu.

2016-12-06, 06:02 | IP: 85.206.114.32

Gerb. Gydytoja dirba su sudėtingiausiais atvejais, savo srities profesionalė, bet kartu išlieka šilta žmogiška, iš bendravimo matyti yra be galo pasišventusi savo darbui, džiaugiuosi atradusi šią nuostabią Gydytoją.

2016-10-21, 15:39 | IP: 84.15.186.244

Nuostabi gydytoja, savo srities profesionale. Pas ja gimdziau abu savo sunus, jei dar planuosim vaikeli, tai vel pasitikesime sia gydytoja. Aciu Jums

2016-07-03, 23:24 | IP: 84.55.40.190

Nuostabi specialiste nuostabi gydytoja ir nuostabus zmogus...

2016-04-19, 15:12 | IP: 78.63.246.212

Nuostabi gydytoja, tikrai išmananti savo darbą.

2016-03-31, 21:12 | IP: 88.222.201.46

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja - tiek prieš Cezario pjūvį, tiek per jį, tiek po jo. Ačiū JUMS!

2015-01-15, 23:23 | IP: 5.20.71.73

Pas šią gydytoją lankiausi visą nėštumo laikotarpį. Likau labai patenkinta ir profesionalumu ir bendravimu. Be galo nuoširdi, supratinga, moka priimti svarbius teisingus sprendimus, turi gerą galvą, įgudusias rankas, visiškai atsidavusi darbui. Dėkoju gydytojai už rūpestį ir pagalbą ir linkiu kuo stipriausios sveikatos ir sėkmės atsakingame ir nelengvame darbe.

2015-01-01, 22:42 | IP: *.*.*.*
2014-12-28, 19:50 | IP: 78.62.20.235

Konsultavausi visa nestuma, gimdziau taip pat pas sia gydytoja. Esu nepaprastai jai dekinga uz rupestinguma, demesi, profesionaluma. Labai svelni, labai geranoriska ir pakanti gydytoja. Zemai lenkiu galva pries sia moteri. Rekomeduoju drasiai visoms moterims, jei atsiras problemu - nukreips pas specialistus. Zodziu, tikrai esu labai labai dekinga.

2014-03-17, 11:55 | IP: 213.226.148.182

labai sauni gydytoja visom prasmem lankyciausi tik pas ja ir nieka kita ,musu mergyte gime laimingai tik jos deka.didelis jai aciu!!!!

2014-01-12, 22:01 | IP: 94.244.95.12

Nuostabi gydytoja. Nepaprastai maloni, svelni, nuraminanti, net sunkiausiomis akimirkomis. Aciu Jai uz savo nuostabiuosius dvynius :) tik Jos kompetencijos, rupestingumo ir demesio deka juos turime. ACIU.

2013-11-14, 13:33 | IP: 5.20.71.57

Nuostabi, profesionali, svelni gydytoja. Man atliko cezario pjuvio operacija, pries tai viska paaiskino, padrasino ir po operacijos lanke, i klausimus atsakinejo, kai reikejo ir nuramino, baimes issklaide. Aciu jums.

2013-10-01, 09:14 | IP: 84.32.147.87

Pas sia gydytoja lankiausi moteru konsultacijoje, dare ultra garsa genetinius tyrimus.tikrai labai nuosirdi, viska nuosekliai isaiskina, miela gera gydytoja.

2013-06-27, 19:51 | IP: 84.46.249.81

Labai nuoširdi gydytoja

2013-05-14, 10:48 | IP: *.*.*.*

2013-03-12, 10:57 | IP: 88.222.162.213

Begalo rupestinga gydytoja,jos deka turiu suneli.Aciu jums gydytoja...

2012-11-11, 11:33 | IP: *.*.*.*

2012-09-22, 16:38 | IP: 178.250.33.87

Nuostabi, rūpestinga gydytoja. Padėjo į pasaulį ateiti mano sūneliui.

2012-09-20, 12:50 | IP: 84.196.23.170

Gydytoja yra nuostabi. Esu didele baile ir ne kiekvienas sios srities gydytojas gali su manimi susikalbeti, kas puikiai pavyko Nijolei Zubruvienei. Buvau jos paciente del nesivystancio nestumo. Valymas buvo atliktas ramiai, saugiai ir profesionaliai,medikamentiniu butu. Gydytoja labai rupestinga ir tvirtai kontroliuojanti mano panikas. Siuo metu gyvenu Belgijoje ir vel laukiuosiu, nors mano gydytoja BE yra puiki, mintimis daznai "skubu" pas Nijole. Gerai zinau jeigu turesiu nerima pirmiausia skambinsiu jai...Aciu gydytojai.

2011-12-31, 00:36 | IP: 46.36.67.52

Labai ačiū šiai gydytojai už atliktą cezario pjūvio operaciją. Tai atsakinga, maloni, profesionali, dėmesinga gydytoja. Sėkmės ir sveikatos jai.

2011-12-06, 11:35 | IP: 78.62.175.93

Nuostabi gydytoja. Gimdziau pas ja du kartus, ir jei reikes trecia- tik pas ja. Rekomenduoju sia gydytoja savo gimines moterims ir visos visada lieka patenkintos jos prieziura.

2011-08-30, 16:36 | IP: 78.62.132.138

Esame labai dėkingi šiai gydytojai už laiku atliktą operaciją. Jos metu buvo išgelbėtas mūsų kūdikis.
Nuostabi gydytoja, savo srities profesionalė. Kadangi atvykau gimdyti nesitarus iš anksto labai dziaugiuosi kad būtent į gerb. N.Zubruvienės rankas papuoliau. Viskas vyko sklandziai, operatyviai.
Nuoširdus ir didelis ačiū Jai iš visos širdies.

2011-03-23, 14:19 | IP: 88.119.155.75

tai labai nuostabus, šiltas, dėmesingas, retai šiandienai sutinkamas gydymo įstaigose žmogus. Visuomet atsako į pateiktus klausimus, nuramina, paguodžia, morališkai palaiko ir psichologiškai sustiprina. Pas ją gimdžiau natūraliai ir esu be galo patenkinta.Galiu tik žemai iš pagarbos šiai moteriai nulenkti galva ir palinkėti stiprybės ir sveikatos išleidžiant į pasaulį nuostabius mažuosius stebuklus.

2010-08-06, 16:05 | IP: 84.15.159.190

Nuostabi gydytoja, jos deka turime nuostabia dukryte. Gimdymas buvo labai sudetingas,aciu jai labai

2010-05-04, 19:17 | IP: 88.222.102.217

Nuostabi gydytoja tiek savo profesionalumu, tiek bendravimu, tiek rupestingumu. Jei teks dar gimdyti, neabejodama rinksiuos sia gydytoja.

2009-01-15, 21:27 | IP: 88.222.48.142

Patekau pas sia gydytoja su aukstu kraujospudziu. Nors nesijauciau as taip blogai kaip ji man nupasakojo kokios pasekmes gali buti ir lb stebejausi kad reik nutraukti nestuma. Db kai viskas praeityje, tai suvokiu kokia man paslauga ji padare. Tiesiog isvengem rimtu komplikaciju. Gydytoja isties rupestinga, toks lb savas zmogus. Ir po operacijos daznai ateidavo. Aisku mes jai atsilyginome, bet manau kad vistiek butu mane ziurejusi. Jos deka dabar turim nuostabia mergyte.