Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Šereiva, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02079, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

70.2% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

74.4% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.2% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.2% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.1% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

78% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

71.7% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-14, 08:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras, tik manualines terapijos deka issisprende problema. Iki tol 7 metai su vaistais, sildymais, vel vaistais.... Aciu si gyditoja rekomendavusiam zmogui!!

2020-09-10, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Stebiuosi neigiamais atsiliepimais apie si gydytoja. Gal kad ne visiem suprantama manualine terapija, tai daug ziniu reikalaujantis metodas, kuris iesko realios priezasties. Pagarba!

2020-09-10, 15:21 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Šereivai už labai platų požiūrį į žmogaus organizmą ir didžiulį žinių bagažą. Galbūt gydytojui sunkoka iškomunikuoti, kodėl jis skiria būtent tokį, o ne kitokį gydymą, nes jis pacientą laiko protingesniu nei jis yra :))) Bet į klausimus atsako nuoširdžiai. Labiausiai patinka jo požiūris, kad nereikia grūsti chemijos, o pirmiausia žiūrėti kame problema iš tikrųjų. 100 kartų sėkmės, gydytojau!

2020-09-04, 19:31 | Registruotas lankytojas 2

Tiksliai pasakė ir paaiškino galimas problemas bei pasiūlė tolimesnį gydimą. Iš pirmo paspaudimo surado skaudančias vietas ir paaiškino kodėl jas gali skaudėti ir ką toliau daryti. Profesionalus daktaras. Jau po pirmo vizito jaučiasi skirtumas.

2020-08-10, 21:11 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau po stuburo traumos su magnetinio rezonanso nuotraukomis gauti neurologo konsultaciją dėl įvykusios traumos, tolimesnių gydymo veiksmų. Vietoj to buvo atlikta bendra osteopatijos peržiūra, dėl stuburo nesuteikė jokios aiškios informacijos ir išrašė vaistų nuo kirmelių, ir liepė sugrįžti po dviejų savaičių. Nerekomenduočiau, gydytojas elgėsi arogantiškai, nieko nepadėjo dėl esamos problemos.

2020-01-15, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

Net nepažiūrėjo į magnetinio rezonanso išvadas, darė kažką panašaus kaip šamanas, t.y. dėjo ant pilvo kažkokius buteliukus su aliejukais ar dar kažkuo ir kurie nenukrisdavo nuo pilvo, palei tai ir sprendė, kas pas mane negerai. O pas mane 9 mm stuburo išvarža, o jis sakė, kad čia kalti kirminai ir nurodė konkrečiai, kokioj vaistinėj pirkti nuo kirminų. Likau visiškai nesusipratusi, kaip toks gydytojas dirba tokioj klinikoj...

2019-11-06, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nemegstu rasyti komentaru, juo labiau neigiamu, taciau si gyditoja visa gyvenima prisiminsiu kaip man nepadejusi gyditoja. Turejau tris vizitus privacioje prabangioje klinikoje ir nulis naudos. Apziurejo mano kreiva skeleta per drabuzius, tada padeliojo stikliniu buteliuku ant pilvo ir sake raumenu smazmus kurie susuke mano nugara, slaunis, sedmenis, pecius, pranda ir pedas sukelia parazitai. Israse paprastu tableciu nuo parazitu ir sake pades. Antra kart atvykau, "patikrino" ir sako susitvarke, prirase antra kursa antiparazitiniu ir sake vel apsilankyt...suzinojau apie sunu, apie gyvenima, apie ka veikia, kur mokes, kaip sekas jam, o mano sveikata lygiai tokia pati kaip buvo. Sako na jei vel pasikartos tai skambink, rekomenduosiu kita gyditoja gal ortopeda, kad pedas paziuretu. Taciua, kad jis pats net neapziurejo manes normaliai. Pasitikejau, tikejaus geriausio, buvo nesvarbu ar buteliukus nenurenges des ant pilvo ar ka darys, svarbu kad pagyditu ar pasakytu ka daryt man, taciau deje mistiskas buteliuku gydimas uzdejus ant maikes nepadejo. Su visa pagarba jam kaip zmogui, bet ne kaip gyditojui, nerekomenduoju sio specialisto.

2019-09-04, 23:03 | Registruotas lankytojas 1

Vieną kartą paspaudžia raumenį stipriau, tada padeda buteliuką ant pilvo su vaistais, tada paspaudžia silpniau, reiškia jau geriau. Nesuprantama kaip šiais laikais dar egzistuoja tokie. Niekada ir niekam nerekomenduočiau. Pinigai išmesti į balą ir negana to bendravimas itin nemalonus.

2019-04-25, 18:11 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, medikas, kuris mato problemą, jos sprendimo būdus plačiąja prasme, ir tiksliai skiria gydymą. Jei skauda nugarą ar koją, tai nebūtinai čia bus problema ir tą gydytojas puikiai išmano. Esu dėkinga gydyjui už tai, kad nebejaučiu skausmų ir diskomforto. O kas abejoja dėl gydytojo gydymo metodų, tai galiu pasakyti, kad tikrai ne visi supranta, jei gydoma ne vien masažais, vaistais nuo skausmo ar tepalais. Reikia pasitikėti šiuo gydytoju, jis išmano, ką daro ir reta tokių.

2019-01-23, 21:53 | Registruotas lankytojas 2

Teko ir man apsilankyti pas jį - tai jau tikrai, kad kažkoks burtininkas. Pasimoviau ant geru komentarų čia. Problema turiu konkrečioje vietoje, o jis man atsigulus pradėjo visus raumenis spaudinėti net neapžiūrėjus problemos vietos. Spaudžia ir sako, kad turi skaudėti nors visiškai neskauda ir tada spaudžia stipriai kol natūraliai pradeda skaudėti. Nepagarbiai lenda prie pat veido, neleidžia nieko pasakyti. Galiausiai kažkokias kolbeles pradėjo dėti ant pilvo atceit skrandžio rūgšties ir H. pylori bakterijos problema, nors aiškiai pasakiau, kad prieš tris mėnesius buvau pas gastroenterologa gėriau antibiotikus ir tos bakterijos tikrai nėra. Vistiek nuo jos vaistų prirašė. Vaistinėje nusipirkusi testa dar kartą įsitikinau, kad tos bakterijos tikrai neturiu. Taigi pinigai visiškai išmesti į balą.

2018-12-01, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Jei tikit burtais eikit, jei norit tikros pagalbos apeikit si burtininka ratu. Arogantiskas, nepagarbus,nemalonus tipas. Nugaros skausmus gydantis vaistais nuo kirmeliu.

2018-04-05, 15:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Daktaras. Supranta žmogų ir jo problemas. Ačiū, kad dar tokie daktarai yra Lt., o ne kitur.

2017-12-02, 15:18 | IP: 78.58.118.9

Nuostabus gydytojas.Jis profesionalus,baiges mokslus ,tikras savo srities profesionalas.pries rasydami smeizikiskus komentarus pasidomekite apie manualine terapija ir jo gydymo metodus nes cia yra mokslas,iki kurio tradiciniam gydytojui labai dar toli.jei skauda nugara-nebutinai esme nugaroje.viskas kunas turi savo rysi,o jis ta supranta.lankausi pas ji laikas nuo laiko ir nei karta nebuvau nusivyles.eiliniai neurologai be savo pasakojimu apie isvarzas ir ju gydyma masazais ir diklakais nieko daugiau nesugeba.o cia uztenka ateit karta.,du ir iseini sveikutelis.pagarba siam gydytojui.marius

2017-11-25, 22:17 | IP: 88.222.12.21

Puikus Gydytojas.Taip taip, Gydytojas iš didžiosios raidės. Ir man buvo visai nesvarbu jo gydymo metodai. Svarbu, kad po jo gydymo kurso jau pusantrų metų neskauda nugaros. Nereikia keltis susilenkus ir skausmų nejaučiu. Dėmesio pacientams skiria pakankamai, tiek kiek to reikia. Prieš išrašant pasidomėjo savijauta, davė patarimų. Ačiū jam.

2017-11-14, 13:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!