Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Šereiva, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02079, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-05-05, 09:47 | Registruotas lankytojas 2

Vizitu laikau labai nepatenkintas

2021-03-28, 15:58 | Registruotas lankytojas 2

Nu tokio daktaro dar nesutikau pasakiau kad perpute mane vejas tai jis pasake kad mane kirmeles užpuolė ir israse vaistu kur sunims duoda nuo kirmeiuliu. vienu zodziu truksta zodziai pinigai isleisti kaip i ora

2021-03-28, 15:58 | Registruotas lankytojas 2

2020-09-14, 05:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras, tik manualines terapijos deka issisprende problema. Iki tol 7 metai su vaistais, sildymais, vel vaistais.... Aciu si gyditoja rekomendavusiam zmogui!!

2020-09-10, 12:32 | Registruotas lankytojas 2

Stebiuosi neigiamais atsiliepimais apie si gydytoja. Gal kad ne visiem suprantama manualine terapija, tai daug ziniu reikalaujantis metodas, kuris iesko realios priezasties. Pagarba!

2020-09-10, 12:21 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Šereivai už labai platų požiūrį į žmogaus organizmą ir didžiulį žinių bagažą. Galbūt gydytojui sunkoka iškomunikuoti, kodėl jis skiria būtent tokį, o ne kitokį gydymą, nes jis pacientą laiko protingesniu nei jis yra :))) Bet į klausimus atsako nuoširdžiai. Labiausiai patinka jo požiūris, kad nereikia grūsti chemijos, o pirmiausia žiūrėti kame problema iš tikrųjų. 100 kartų sėkmės, gydytojau!

2020-09-04, 16:31 | Registruotas lankytojas 2

Tiksliai pasakė ir paaiškino galimas problemas bei pasiūlė tolimesnį gydimą. Iš pirmo paspaudimo surado skaudančias vietas ir paaiškino kodėl jas gali skaudėti ir ką toliau daryti. Profesionalus daktaras. Jau po pirmo vizito jaučiasi skirtumas.

2020-08-10, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau po stuburo traumos su magnetinio rezonanso nuotraukomis gauti neurologo konsultaciją dėl įvykusios traumos, tolimesnių gydymo veiksmų. Vietoj to buvo atlikta bendra osteopatijos peržiūra, dėl stuburo nesuteikė jokios aiškios informacijos ir išrašė vaistų nuo kirmelių, ir liepė sugrįžti po dviejų savaičių. Nerekomenduočiau, gydytojas elgėsi arogantiškai, nieko nepadėjo dėl esamos problemos.

2020-01-15, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

Net nepažiūrėjo į magnetinio rezonanso išvadas, darė kažką panašaus kaip šamanas, t.y. dėjo ant pilvo kažkokius buteliukus su aliejukais ar dar kažkuo ir kurie nenukrisdavo nuo pilvo, palei tai ir sprendė, kas pas mane negerai. O pas mane 9 mm stuburo išvarža, o jis sakė, kad čia kalti kirminai ir nurodė konkrečiai, kokioj vaistinėj pirkti nuo kirminų. Likau visiškai nesusipratusi, kaip toks gydytojas dirba tokioj klinikoj...

2019-11-06, 14:45 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nemegstu rasyti komentaru, juo labiau neigiamu, taciau si gyditoja visa gyvenima prisiminsiu kaip man nepadejusi gyditoja. Turejau tris vizitus privacioje prabangioje klinikoje ir nulis naudos. Apziurejo mano kreiva skeleta per drabuzius, tada padeliojo stikliniu buteliuku ant pilvo ir sake raumenu smazmus kurie susuke mano nugara, slaunis, sedmenis, pecius, pranda ir pedas sukelia parazitai. Israse paprastu tableciu nuo parazitu ir sake pades. Antra kart atvykau, "patikrino" ir sako susitvarke, prirase antra kursa antiparazitiniu ir sake vel apsilankyt...suzinojau apie sunu, apie gyvenima, apie ka veikia, kur mokes, kaip sekas jam, o mano sveikata lygiai tokia pati kaip buvo. Sako na jei vel pasikartos tai skambink, rekomenduosiu kita gyditoja gal ortopeda, kad pedas paziuretu. Taciua, kad jis pats net neapziurejo manes normaliai. Pasitikejau, tikejaus geriausio, buvo nesvarbu ar buteliukus nenurenges des ant pilvo ar ka darys, svarbu kad pagyditu ar pasakytu ka daryt man, taciau deje mistiskas buteliuku gydimas uzdejus ant maikes nepadejo. Su visa pagarba jam kaip zmogui, bet ne kaip gyditojui, nerekomenduoju sio specialisto.

2019-09-04, 20:03 | Registruotas lankytojas 1

Vieną kartą paspaudžia raumenį stipriau, tada padeda buteliuką ant pilvo su vaistais, tada paspaudžia silpniau, reiškia jau geriau. Nesuprantama kaip šiais laikais dar egzistuoja tokie. Niekada ir niekam nerekomenduočiau. Pinigai išmesti į balą ir negana to bendravimas itin nemalonus.

2019-04-25, 15:11 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, medikas, kuris mato problemą, jos sprendimo būdus plačiąja prasme, ir tiksliai skiria gydymą. Jei skauda nugarą ar koją, tai nebūtinai čia bus problema ir tą gydytojas puikiai išmano. Esu dėkinga gydyjui už tai, kad nebejaučiu skausmų ir diskomforto. O kas abejoja dėl gydytojo gydymo metodų, tai galiu pasakyti, kad tikrai ne visi supranta, jei gydoma ne vien masažais, vaistais nuo skausmo ar tepalais. Reikia pasitikėti šiuo gydytoju, jis išmano, ką daro ir reta tokių.

2019-01-23, 19:53 | Registruotas lankytojas 2

Teko ir man apsilankyti pas jį - tai jau tikrai, kad kažkoks burtininkas. Pasimoviau ant geru komentarų čia. Problema turiu konkrečioje vietoje, o jis man atsigulus pradėjo visus raumenis spaudinėti net neapžiūrėjus problemos vietos. Spaudžia ir sako, kad turi skaudėti nors visiškai neskauda ir tada spaudžia stipriai kol natūraliai pradeda skaudėti. Nepagarbiai lenda prie pat veido, neleidžia nieko pasakyti. Galiausiai kažkokias kolbeles pradėjo dėti ant pilvo atceit skrandžio rūgšties ir H. pylori bakterijos problema, nors aiškiai pasakiau, kad prieš tris mėnesius buvau pas gastroenterologa gėriau antibiotikus ir tos bakterijos tikrai nėra. Vistiek nuo jos vaistų prirašė. Vaistinėje nusipirkusi testa dar kartą įsitikinau, kad tos bakterijos tikrai neturiu. Taigi pinigai visiškai išmesti į balą.

2018-12-01, 18:26 | Registruotas lankytojas 1

Jei tikit burtais eikit, jei norit tikros pagalbos apeikit si burtininka ratu. Arogantiskas, nepagarbus,nemalonus tipas. Nugaros skausmus gydantis vaistais nuo kirmeliu.

2018-04-05, 12:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Daktaras. Supranta žmogų ir jo problemas. Ačiū, kad dar tokie daktarai yra Lt., o ne kitur.

2017-12-02, 13:18 | IP: 78.58.118.9

Nuostabus gydytojas.Jis profesionalus,baiges mokslus ,tikras savo srities profesionalas.pries rasydami smeizikiskus komentarus pasidomekite apie manualine terapija ir jo gydymo metodus nes cia yra mokslas,iki kurio tradiciniam gydytojui labai dar toli.jei skauda nugara-nebutinai esme nugaroje.viskas kunas turi savo rysi,o jis ta supranta.lankausi pas ji laikas nuo laiko ir nei karta nebuvau nusivyles.eiliniai neurologai be savo pasakojimu apie isvarzas ir ju gydyma masazais ir diklakais nieko daugiau nesugeba.o cia uztenka ateit karta.,du ir iseini sveikutelis.pagarba siam gydytojui.marius

2017-11-25, 20:17 | IP: 88.222.12.21

Puikus Gydytojas.Taip taip, Gydytojas iš didžiosios raidės. Ir man buvo visai nesvarbu jo gydymo metodai. Svarbu, kad po jo gydymo kurso jau pusantrų metų neskauda nugaros. Nereikia keltis susilenkus ir skausmų nejaučiu. Dėmesio pacientams skiria pakankamai, tiek kiek to reikia. Prieš išrašant pasidomėjo savijauta, davė patarimų. Ačiū jam.

2017-11-14, 11:27 | IP: *.*.*.*
2017-10-31, 08:16 | IP: 212.59.6.119

Tik dievas viską gali. Gydytojas deja ne dievas. Todėl gaila tų, kuriems gydytojo taikomas gydymo metodas nepadėjo. Man pasisekė. Po kelių metų ieškojimų ir bandymų (tam skyriui ir daug laiko ir pinigų) radau gydytoją, kuris tiksliai nustatė skausmo priežastį ir baigia ją pašalinti tik per du vizitus.
Vertinu ir tai, kad gydytojas nuoširdžiai bendrauja, aiškiai ir suprantamai išdėsto ligos priežastis ir pasekmes. Nuoširdus ačiū.

2017-08-23, 14:38 | IP: *.*.*.*
2017-08-10, 17:26 | IP: *.*.*.*
2017-04-24, 11:50 | IP: 88.119.195.6

Nerealu- po poros metų "susuktos"nugaros ir kojos- praktiškai neskauda.

2016-12-14, 08:09 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas pasaulyje

PS jis mano tėtis

2016-09-06, 12:47 | IP: 85.255.53.174

Puikus, labai rupestingas gydytojas, tikras savo srities profesionalas

2016-04-01, 15:23 | IP: 77.90.72.36

Puikus gydytojas, išmanantis savo darbą. O kurie čia rašo, kad šarlatanas, tai visiška nesąmonė. Jau žinau ne vieną ir ne du žmones kuriam šis gydytojas padėjo, taip pat ir man. Tikrai rekomenduoju šį gydytoją, kurie turi stuburo išvaržas. Po apsilankymo nebereikia jokių vaistų nuo stuburo išvaržos. Nuoširdžiausiai dėkoju, sėkmes gydant .

2016-03-02, 20:23 | IP: *.*.*.*

2016-01-16, 20:04 | IP: 78.62.20.78

Rezultatas neįtikėtinas. Patekau į konsultaciją atvežus greitajai ir surakinus nugarą. Labai skaudėjo. Iki greitosios nunešė. Iš kabineto po procedūrų išėjau savomis kojomis, su nedideliais skausmais. Negalėjau patikėti, kaip spaudant skirtingas kūno vietas užeidavo skausmas, net surikdavau arba praeidavo vos padarius nedidelį judesį. Ši problema man jau antrą kartą. Turiu su kuo palygint. Prieš 4 metus buvo analogiškas atvejis. Gydantis visiškai tradiciniais vaistais savaitę turėjau biuletenį, nepaėjau. kai rezultatas toks akivaizdus ir taip nustebinęs, tikiu viskuo. ir be jokių vaistų! Klausysiu visų patarimų.

2015-03-31, 07:25 | IP: 81.7.86.100

Po ilgų ieškojimo skausmo priežasties, eilės tyrimų patekau pas gerb. Joną Šereivą. Užteko dviejų apsilankymų, pasijutau gerai. Tai profesonalus daktaras, žinantis ką gydo. Žiūrintis į visumą, dirba dėl žmonių.

2015-02-11, 09:29 | IP: 46.36.79.37

labai geras specialistas,įsiklauso į ligonio nusiskundimus,pataria,turiu didelių nusiskundimų su stuburu, tik jo dėka galiu gyventi ir dirbti darbe.Stiprybės ir kantrybės Jam darbe.Pacientė Vida

2015-01-16, 19:05 | IP: *.*.*.*

2014-12-18, 15:57 | IP: *.*.*.*

2014-12-10, 15:01 | IP: 85.255.56.70

atėjau su skausmais, išėjau kaip ant sparnų..

2014-09-24, 17:10 | IP: 212.117.11.80

vakar buvau aplankyti savo antros puses 2 roj klinikinej ligoninej gimdymo sk.,,stovedamas prie priejimo susipazinau su daktaru J.Sereiva,zodziu issikalbejom kad jau daug laiko bandau gydit stubura,pries tai kreipiausi i daugeli mediku pagalbos,turejau rebilitacja,masazus,baseina ir daug visokiu vaistu,jau kaip zinoma ka,ka ,bet daktarai receptu negaili rasyti,ir Ponas Jonas man pasiule pagalba,nemokama,ir nusivedes i kabineta dirbo savo miegiama darba,esu ne is tu naiviu kvailiu,ir galiu pasakyti tik tiek,ka ten raso ant siuo nuostabaus zmogaus ,yra visiska nesamone,jis puikiai moka bendraut,isaiskint,iteigti pacientui kad jis sveikas,o jaigu kazkieno smegenelems sunku tai suvokti,ir jie nenori pasveikt,reiskia ne Daktaras J.Sereiva kaltas,o tiems pacientams reiktu matomai kito specialisto,su pagarba daktarui J.Sereivai,daugiau tokiu zmoniu reiktu Lietuvai.

2014-01-28, 14:56 | IP: *.*.*.*

2013-12-15, 18:26 | IP: 86.100.224.16

Dekui gydytojui uz nuosirdu bendravima , tikrai rupi zmogus , zmogaus sveikata .Dekui uz mano vyrui suteikta pagalba uz tinkamai parinkta gydyma .Linkiu jums istvermes ir kantrybes . DEKUI .8

2013-12-01, 19:55 | IP: 78.60.246.110

Per tris apsilankymus patvarkė stuburą, ko kiti gydytojai nepadarė per kelis metus. Man tai kaip stebūklas. Ačių gydytojui.

2013-11-15, 19:28 | IP: 84.55.19.173

Tikras profesionalas, atidžiai ir maloniai išklausantis ligonius, tiksliai nustatantis diagnozę, suprantantis kiekvieną, kad ir patį vargingiausią pacientą. Stengiasi iš visos širdies padėti, kad tik žmogus pasijustų kuo geriau ir pasveiktų. Jis gydė mano brolį ir mes esame dėkingi šiam atsidavusiam žmonėms gydytojui. Ačiū Jums gerb. gydytojau ir stiprybės gydant ligonius.

2013-11-07, 18:28 | IP: 87.247.84.86

Šiuo metu gydausi 2 klinikinėj ligoninėj

2013-10-27, 13:19 | IP: *.*.*.*

2013-10-22, 11:01 | IP: 86.38.166.61

Pasitikiu ir pasitikėsiu.

2013-09-26, 08:15 | IP: *.*.*.*

2013-08-13, 07:31 | IP: 88.119.128.143

Teko guldyti savo seserį, esu labai patenkinta šio nuostabaus gydytojo darbu, nes jis kiekvieną pacientą priima, kaip savo artimą žmogų. Labai atidžiai apžiūri, paskiria reikalingas procedūras, rūpestingas, visada pasiruošęs padėti ligoniui pagelbėti, kad būtų pagerinta jo gyvenimo kokybė. Dėkojame visa šeima šiam nuostabiam gydytojui (pacientai iš Anykščių). Iš visos širdies linkime Jam sveikatos ir ilgų gyvenimo metų.

2013-03-03, 14:57 | IP: 217.17.92.83

puikus Gydytojas.isgyde 5 mano pazistamus zmones.tie kas sako kad jis sarlatanas,tegul pasidomi kas tai yra KINEZIOLOGIJA. Aciu Jums Daktare

2012-10-14, 17:41 | IP: 84.16.197.5

per 2 apsilankymus. Norite tikekite norite ne jau metai laiko neskauda nieko,o dirbu tapati darba kur reikalauja nugaros. Esu labai patenkintas sio daktaro darbo kokybe,va jis yra tikras profesionalas. Aciu labai Jonai uz jusu gera valia ir pagalba.

2012-10-08, 10:30 | IP: *.*.*.*

2012-03-06, 15:23 | IP: 84.55.0.171

Ir aš tik šio gydytojo pagalba išvengiau išvaržos operacijos, nuo šiol visiems savo pažįstamiems siūlau tik šį gydytoją.Sveikatos ir ištvermės gydytojui sunkiame jo darbe.

2012-02-15, 16:57 | IP: 217.247.41.46

Pirmiausia patiko požiūris į ligą ir kompetencija. Tik neišmanėlis gali sakyt, kad šis gydytojas yra šarlatanas. Mano sūnui yra diagnozuota stuburo išvarža ir buvo paskirta operacija. Po Šereivos gydymo operacija nebereikalinga. Šį gydytoją rekomendavo žmogus, kurį irgi kankino skausmai dėl stuburo išvaržos.

2011-10-14, 11:10 | IP: 78.62.43.219

Sveiki,mano patirtis apie šį specialistą nusiuntė pas ji kaip pas gerą gydytoja kuris sakė kad tikrai pagydys.
Buvau kelis kartus nuėjes nes tikėjau kad tikrai padės kaip supratau iš jo kalbų bet matyt kad esu labai jau netikintis tomis pasakomis tad galiu paskyti kad man nieko nepadėjo tik išleidau kruvą pinigų ir prisiklausiau tu jo burtų visam likusiam gyvenimui, kiekvieną karta nuėjus viskas vykdavo iš naujo tarsi bučiau pirmą kartą atėjes.
TRUMPAI TARIAN BURTININKAS IR TIEK KAS TIKI GAL IR PADĖS O UŽ TUOS BURTUS IR PAMOKĖTI GERAI DAR REIKIA.

2011-09-08, 07:55 | IP: 62.212.200.112

profesionalus gydytojas, puikus žmogus