Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Šereiva, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02079, Galiojanti

2019-11-06, 16:45 | 1

Tikrai nemegstu rasyti komentaru, juo labiau neigiamu, taciau si gyditoja visa gyvenima prisiminsiu kaip man nepadejusi gyditoja. Turejau tris vizitus privacioje prabangioje klinikoje ir nulis naudos. Apziurejo mano kreiva skeleta per drabuzius, tada padeliojo stikliniu buteliuku ant pilvo ir sake raumenu smazmus kurie susuke mano nugara, slaunis, sedmenis, pecius, pranda ir pedas sukelia parazitai. Israse paprastu tableciu nuo parazitu ir sake pades. Antra kart atvykau, "patikrino" ir sako susitvarke, prirase antra kursa antiparazitiniu ir sake vel apsilankyt...suzinojau apie sunu, apie gyvenima, apie ka veikia, kur mokes, kaip sekas jam, o mano sveikata lygiai tokia pati kaip buvo. Sako na jei vel pasikartos tai skambink, rekomenduosiu kita gyditoja gal ortopeda, kad pedas paziuretu. Taciua, kad jis pats net neapziurejo manes normaliai. Pasitikejau, tikejaus geriausio, buvo nesvarbu ar buteliukus nenurenges des ant pilvo ar ka darys, svarbu kad pagyditu ar pasakytu ka daryt man, taciau deje mistiskas buteliuku gydimas uzdejus ant maikes nepadejo. Su visa pagarba jam kaip zmogui, bet ne kaip gyditojui, nerekomenduoju sio specialisto.

2019-09-04, 23:03 | 1

Vieną kartą paspaudžia raumenį stipriau, tada padeda buteliuką ant pilvo su vaistais, tada paspaudžia silpniau, reiškia jau geriau. Nesuprantama kaip šiais laikais dar egzistuoja tokie. Niekada ir niekam nerekomenduočiau. Pinigai išmesti į balą ir negana to bendravimas itin nemalonus.

2019-04-25, 18:11 | 1

Puikus gydytojas, medikas, kuris mato problemą, jos sprendimo būdus plačiąja prasme, ir tiksliai skiria gydymą. Jei skauda nugarą ar koją, tai nebūtinai čia bus problema ir tą gydytojas puikiai išmano. Esu dėkinga gydyjui už tai, kad nebejaučiu skausmų ir diskomforto. O kas abejoja dėl gydytojo gydymo metodų, tai galiu pasakyti, kad tikrai ne visi supranta, jei gydoma ne vien masažais, vaistais nuo skausmo ar tepalais. Reikia pasitikėti šiuo gydytoju, jis išmano, ką daro ir reta tokių.

2019-01-23, 21:53 | 2

Teko ir man apsilankyti pas jį - tai jau tikrai, kad kažkoks burtininkas. Pasimoviau ant geru komentarų čia. Problema turiu konkrečioje vietoje, o jis man atsigulus pradėjo visus raumenis spaudinėti net neapžiūrėjus problemos vietos. Spaudžia ir sako, kad turi skaudėti nors visiškai neskauda ir tada spaudžia stipriai kol natūraliai pradeda skaudėti. Nepagarbiai lenda prie pat veido, neleidžia nieko pasakyti. Galiausiai kažkokias kolbeles pradėjo dėti ant pilvo atceit skrandžio rūgšties ir H. pylori bakterijos problema, nors aiškiai pasakiau, kad prieš tris mėnesius buvau pas gastroenterologa gėriau antibiotikus ir tos bakterijos tikrai nėra. Vistiek nuo jos vaistų prirašė. Vaistinėje nusipirkusi testa dar kartą įsitikinau, kad tos bakterijos tikrai neturiu. Taigi pinigai visiškai išmesti į balą.

2018-12-01, 20:26 | 1

Jei tikit burtais eikit, jei norit tikros pagalbos apeikit si burtininka ratu. Arogantiskas, nepagarbus,nemalonus tipas. Nugaros skausmus gydantis vaistais nuo kirmeliu.