Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Šereiva, %

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02079, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.4% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

73.5% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

74.1% Complete
3.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.4% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75.5% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

70.4% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Pacientų atsiliepimai
2023-12-05, 13:46 | Registruotas lankytojas 24

Puikus Gydytojas.Vyrą atvežiau invalido vežimėlyje,nes nevaldė kojos,buvo didelis skausmas.Gydytojas pasakė,kad iš jo kabineto vyras išeis savo kojomis.Taip ir buvo.Ir po šiai dienai mano vyras vaikšto.Ačiū Jums,Jūs Gydytojas stebūkladarys.Su visa pagarba Jums Birutė Bartkuvienė.

2023-11-14, 20:45 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją Joną Šereivą kreipiausi dėl užsitęsusio kaklo srities skausmo. Su skausmu buvau jau susigyvenusi, po daugelio masažų ir tradicinių gydymo metodų buvau praradusi viltį šio diskomforto atsikratyti. Vis tik kreipiausi pas gyd.Šereivą, apturėjusi stiprų skausmo priepuolį. Po keleto vizitų galiu teigti, kad gailiuosi, jog nesikreipiau pas šį gydytoją anksčiau. Pamiršau, kas yra pečių ir kaklos skausmai. Ačiū gydytojui!

2023-10-03, 02:43 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi dėl nuolatinių varginančių nugaros skausmų. Tokios absurdiskos apziuros dar nebuvau regejusi. Kazkokiu visiskai neaiskiu priemoniu (buteliukai su kazkokia neva medziaga) ir metodu naudojimas nustatyti problema! Galiausiai pasake, kad turiu kirminu ir israse vaistu. Pamate auksini zieda ant pirsto ir liepe nenesioti, nes jis kenkia. Isiterpti ar kazko paklausti buvo neimanoma, kele balsa, pikta kalbejimo maniera. Isejau namo su didziuliu nusivylimu ir nieko nesupratusi...

2023-08-18, 17:42 | Registruotas lankytojas 1

Tiesa pasakius tikrai galvojau jog gydytojas padės,nes tikrai atvykau su stipriu nugaros skausmų,vos koja valdžiau. Apžiūra buvo atmestinas nugara net nebuvo apžiūrėti,spaudžiami taškai rankose ir sakoma jog ten skauda,nors ten neskauda ir atvirkščiai. Bruko savo nuomonę nesiklausant mano nusiskundimų. Paguldė,pametė akmenuku ant pilvo,pavedzioju su pirštu smilkinyje numetė buteliuką ir sako žiūrėk,pažiūrėjus,parašyti herpes zoster. Aš suprantu,kad dauguma ji turime,nu bet ne taip. Tuo labiau jokių medikamentų nuo to neskyrė,išrase tų pačių ką jie prieš tai vartojau ir papildų,bei patarė kokioje vaistinėje pirkti. Viršūnė buvo kai liepė nusiimti laikrodį su odine apyranke,pradejo rankas spaudyti,sako matai mažiau skauda,paskui liepė užsidėti,vėl paspaudė dabar sako daugiau skauda,nors jokio skirtumo nebuvo. Sako keisk apyranke. Pabaigai. Tikrai nusivyliau tokiu gydytojo darbų,aš suprantu jog nepasveikstama po vieno vizito,bet nuo tokio tai tik blogiau,nes šiuo metu esu klinikose ir laukiu operacijos.

2023-06-11, 06:21 | Registruotas lankytojas 70

Nerekomenduoju, nes po jo vaistu, buvo staigus pablogėjimas ligoninėje pasijutau blogai, o medikamentus nutraukus atsigavau, sovietmetis dar vis .

2023-01-21, 14:51 | Registruotas lankytojas 2

Kreipiausi į gydytoją Joną Šereivą rekomendavus kolegei, kuri džiaugėsi atsisveikinusi su galvos skausmu po apsilankymų pas šį gydytoją. Aš skundžiausi galvos svaigimu ir rankų tirpimu, šokinėjančiu kraujospūdžiu. Po daugybės tyrimų poliklinikoje, nusiskundimų priežastis nebuvo nustatyta, todėl atsidaviau gydytojo taikomai metodikai-gydymui taikant osteopatijos bei manualinės terapiją (kaip tai paaiškino gydytojas). Keli apsilankymai ženkliai pakeitė situaciją, o galiausiai, vartojant gydytojo paskirtus vaistus, visai pamiršau apie ilgą laiką turėtas bėdas. Esu dėkinga ir labai rekomenduoju šį gydytoją!

2022-11-13, 16:17 | Registruotas lankytojas 1

Skundžiausi nuolatiniu dviejų rankos pirštų nutirpimu, po vaikščiojimų ir įvairių tyrimų valstybinėse ir privačiose įstaigose, kur problema nebuvo nustatyta ir rekomendavo pakeisti darbe sedėjimo ir rankos laikymo pozą, bei mankštas (kas nepdėjo). Galiausiai kreipiausi į Joną Šereivą, kuris išklausęs mano problemą, ne tik išsamiai išdėstė kas galimai gali būti, bet paskyrė papildomus tyrimus, po kurių paskyrė gydymą. Po gydymo rankų tirpimo nebeliko. Šis gydytojas ne tik savo srities profesionas, bet labai mandagus, empatiškas, puikiai bendraujantis žmogus! Rekomenduoju! Sėkmės Jums Gydytojau!

2022-11-11, 19:03 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytoją kreipiausi dėl nugaros skausmo, dėl kurio kenčiau skausmus ilgus metus. Išbandžiau masažus, gydymą medikamentais, makštas, tačiau pagerėdavo, jei pagerėdavo, tik trumpam. Po kelių apsilankymų pas gydytoją Šereivą nugaros skausmo nebeturiu jau trys mėnesiai. Tiesiog gydytojas atrado esminę skausmą provokuojančią problemą, ją pašalinus spėjau pamiršti, kas yra nugara ir jos skausmai. Labai ačiū gydytojui!

2022-11-08, 17:54 | Registruotas lankytojas 1

gyvenime nebuvau papuolus pas toki gydytoja-sarlatana, kai uzdeda ant pilvo kazkoki buteliuka su tabletem, paspaudzia man raumeni ir pasako, taip sis vaistas jums tiks :D :D :D as be zodziu, apakus, apsalus…. einu del galvos skausmu, o atranda rugstis skrandyje :D ai beje gyvenime nesiskundziau rugstimis. arba spaudzia nerva vienoj pusej stipriu spaudimu, sakau skauda, va matai sako problema, kitoj pusej spaudzia lengvu spaudimu, sako skauda? nu ne sakau, va matai nera problemos sako :D tai jeigu jis ne vienoda jega daro spaudima… ai zodziu viso mano kuno raumenys nedirba :D tai kas as veikiu treniruokliu saleje tada? kas diena sunkumus kilnoju, o raumenys atrofavesi :D o dievai!! kalba i veida, jokio mandagaus atstumo nera, arogantiskas, sneka apie savo bedas, ir sitaip sudaro eiles. man neidomu jo bedos ir jo reikalai. nu bet pribaige tie buteliukai su kazkokia irasyta energija ir tabletemis ant pilvo. kas tikit sarlatanizmu, prasom, jis kaip tik, bet as tikiu mokslu. man jis netiko.

2022-09-09, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

GRIEZTAI NEREKOMENDUOJU

LAUKIAU 40MIN VIRSAUS KOL PRIIMS, PRIEME, DELIOJO VITAMINUS IR LANKSTE RANKA, IESKOJO KOKI TINKA, TIRPSTA KOJOS, NUGAROS SKAUSMAS, SAKE VIRUSA BURNOJ TURIU:))) PRIRASE VITAMINU:)) O DIAGNOZUOTA NUGAROS ISVARZA

2022-07-21, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo dėkinga gydytojui Jonui Šereivai. 3 mėnesius kankinausi su stuburo skausmais, laukė kelionė po kalnus su šeima....maniau tik akimis palydėsiu savo vaikus, tačiau po dviejų vizitų pas gydytoją pati lipau, ėjau ir džiaugiausi gyvenimu. Jaučiau, kad gydytojui svarbu padėti žmogui.

2022-03-27, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Puikus Gydytojas ir nuostabus žmogus.Labai dėkinga Gydytojui , nes išvengiau operacijos. Tai Gydytojas iš didžiosios raidės, savo srities profesionalas, nors gydo netradiciškai. Sėkmės ir sveikatos Gydytojui, Jūsų žinios ir pagalba labai reikalingas žmonėms. Ačiū Jums
Pagarbiai,
Gražina Gražytė

2022-01-28, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas iš didžiosios raidės. Jokių vaistų, jokių kelionių į procedūras, jokių brangių tyrimų.. o tiek finansų ir laiko buvo ištaškyti skausmams malšinti ir priežastį nustatyti.
Verkiau išėjus iš kabineto, kad po 2 metų pagaliu nebejaučiu skausmo. Ačiū jam iš visos širdies, didžiausios rekomendacijos.
O tie, kas rašote neigiamus komentarus, pirmiausia pasidomėkite gydymo metodu, ar tai jums tinkama. Tada rinkitės neurologą. Ir tikrai, iš sunaikinkite savo organizme parazitus, juk tai rekomenduoja visi gydytojai, profilaktiškai.

2021-09-06, 08:37 | Registruotas lankytojas 1

Mano vyrui nepadejo jokie vaistai, tik gyd. Sereivos metodika padejo vyrui atsistot ant koju, tariu ačiū gydytojui Sereivai.

2021-05-05, 09:47 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-03-28, 15:58 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-03-28, 15:58 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-14, 05:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus daktaras, tik manualines terapijos deka issisprende problema. Iki tol 7 metai su vaistais, sildymais, vel vaistais.... Aciu si gyditoja rekomendavusiam zmogui!!

2020-09-10, 12:32 | Registruotas lankytojas 8

Stebiuosi neigiamais atsiliepimais apie si gydytoja. Gal kad ne visiem suprantama manualine terapija, tai daug ziniu reikalaujantis metodas, kuris iesko realios priezasties. Pagarba!

2020-09-10, 12:21 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Šereivai už labai platų požiūrį į žmogaus organizmą ir didžiulį žinių bagažą. Galbūt gydytojui sunkoka iškomunikuoti, kodėl jis skiria būtent tokį, o ne kitokį gydymą, nes jis pacientą laiko protingesniu nei jis yra :))) Bet į klausimus atsako nuoširdžiai. Labiausiai patinka jo požiūris, kad nereikia grūsti chemijos, o pirmiausia žiūrėti kame problema iš tikrųjų. 100 kartų sėkmės, gydytojau!

2020-09-04, 16:31 | Registruotas lankytojas 2

Tiksliai pasakė ir paaiškino galimas problemas bei pasiūlė tolimesnį gydimą. Iš pirmo paspaudimo surado skaudančias vietas ir paaiškino kodėl jas gali skaudėti ir ką toliau daryti. Profesionalus daktaras. Jau po pirmo vizito jaučiasi skirtumas.

2020-08-10, 18:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-15, 10:18 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-06, 14:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-09-04, 20:03 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-25, 15:11 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas, medikas, kuris mato problemą, jos sprendimo būdus plačiąja prasme, ir tiksliai skiria gydymą. Jei skauda nugarą ar koją, tai nebūtinai čia bus problema ir tą gydytojas puikiai išmano. Esu dėkinga gydyjui už tai, kad nebejaučiu skausmų ir diskomforto. O kas abejoja dėl gydytojo gydymo metodų, tai galiu pasakyti, kad tikrai ne visi supranta, jei gydoma ne vien masažais, vaistais nuo skausmo ar tepalais. Reikia pasitikėti šiuo gydytoju, jis išmano, ką daro ir reta tokių.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2019-01-23, 19:53 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2018-12-01, 18:26 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2018-04-05, 12:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus Daktaras. Supranta žmogų ir jo problemas. Ačiū, kad dar tokie daktarai yra Lt., o ne kitur.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-12-02, 13:18 | IP: 78.58.118.9

Nuostabus gydytojas.Jis profesionalus,baiges mokslus ,tikras savo srities profesionalas.pries rasydami smeizikiskus komentarus pasidomekite apie manualine terapija ir jo gydymo metodus nes cia yra mokslas,iki kurio tradiciniam gydytojui labai dar toli.jei skauda nugara-nebutinai esme nugaroje.viskas kunas turi savo rysi,o jis ta supranta.lankausi pas ji laikas nuo laiko ir nei karta nebuvau nusivyles.eiliniai neurologai be savo pasakojimu apie isvarzas ir ju gydyma masazais ir diklakais nieko daugiau nesugeba.o cia uztenka ateit karta.,du ir iseini sveikutelis.pagarba siam gydytojui.marius

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-11-25, 20:17 | IP: 88.222.12.21

Puikus Gydytojas.Taip taip, Gydytojas iš didžiosios raidės. Ir man buvo visai nesvarbu jo gydymo metodai. Svarbu, kad po jo gydymo kurso jau pusantrų metų neskauda nugaros. Nereikia keltis susilenkus ir skausmų nejaučiu. Dėmesio pacientams skiria pakankamai, tiek kiek to reikia. Prieš išrašant pasidomėjo savijauta, davė patarimų. Ačiū jam.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-11-14, 11:27 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-10-31, 08:16 | IP: 212.59.6.119

Tik dievas viską gali. Gydytojas deja ne dievas. Todėl gaila tų, kuriems gydytojo taikomas gydymo metodas nepadėjo. Man pasisekė. Po kelių metų ieškojimų ir bandymų (tam skyriui ir daug laiko ir pinigų) radau gydytoją, kuris tiksliai nustatė skausmo priežastį ir baigia ją pašalinti tik per du vizitus.
Vertinu ir tai, kad gydytojas nuoširdžiai bendrauja, aiškiai ir suprantamai išdėsto ligos priežastis ir pasekmes. Nuoširdus ačiū.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-08-23, 14:38 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-08-10, 17:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2017-04-24, 11:50 | IP: 88.119.195.6

Nerealu- po poros metų "susuktos"nugaros ir kojos- praktiškai neskauda.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2016-12-14, 08:09 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas pasaulyje

PS jis mano tėtis

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2016-09-06, 12:47 | IP: 85.255.53.174

Puikus, labai rupestingas gydytojas, tikras savo srities profesionalas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2016-04-01, 15:23 | IP: 77.90.72.36

Puikus gydytojas, išmanantis savo darbą. O kurie čia rašo, kad šarlatanas, tai visiška nesąmonė. Jau žinau ne vieną ir ne du žmones kuriam šis gydytojas padėjo, taip pat ir man. Tikrai rekomenduoju šį gydytoją, kurie turi stuburo išvaržas. Po apsilankymo nebereikia jokių vaistų nuo stuburo išvaržos. Nuoširdžiausiai dėkoju, sėkmes gydant .

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2016-03-02, 20:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2016-01-16, 20:04 | IP: 78.62.20.78

Rezultatas neįtikėtinas. Patekau į konsultaciją atvežus greitajai ir surakinus nugarą. Labai skaudėjo. Iki greitosios nunešė. Iš kabineto po procedūrų išėjau savomis kojomis, su nedideliais skausmais. Negalėjau patikėti, kaip spaudant skirtingas kūno vietas užeidavo skausmas, net surikdavau arba praeidavo vos padarius nedidelį judesį. Ši problema man jau antrą kartą. Turiu su kuo palygint. Prieš 4 metus buvo analogiškas atvejis. Gydantis visiškai tradiciniais vaistais savaitę turėjau biuletenį, nepaėjau. kai rezultatas toks akivaizdus ir taip nustebinęs, tikiu viskuo. ir be jokių vaistų! Klausysiu visų patarimų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2015-03-31, 07:25 | IP: 81.7.86.100

Po ilgų ieškojimo skausmo priežasties, eilės tyrimų patekau pas gerb. Joną Šereivą. Užteko dviejų apsilankymų, pasijutau gerai. Tai profesonalus daktaras, žinantis ką gydo. Žiūrintis į visumą, dirba dėl žmonių.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2015-02-11, 09:29 | IP: 46.36.79.37

labai geras specialistas,įsiklauso į ligonio nusiskundimus,pataria,turiu didelių nusiskundimų su stuburu, tik jo dėka galiu gyventi ir dirbti darbe.Stiprybės ir kantrybės Jam darbe.Pacientė Vida

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2015-01-16, 19:05 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2014-12-18, 15:57 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2014-12-10, 15:01 | IP: 85.255.56.70

atėjau su skausmais, išėjau kaip ant sparnų..

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2014-09-24, 17:10 | IP: 212.117.11.80

vakar buvau aplankyti savo antros puses 2 roj klinikinej ligoninej gimdymo sk.,,stovedamas prie priejimo susipazinau su daktaru J.Sereiva,zodziu issikalbejom kad jau daug laiko bandau gydit stubura,pries tai kreipiausi i daugeli mediku pagalbos,turejau rebilitacja,masazus,baseina ir daug visokiu vaistu,jau kaip zinoma ka,ka ,bet daktarai receptu negaili rasyti,ir Ponas Jonas man pasiule pagalba,nemokama,ir nusivedes i kabineta dirbo savo miegiama darba,esu ne is tu naiviu kvailiu,ir galiu pasakyti tik tiek,ka ten raso ant siuo nuostabaus zmogaus ,yra visiska nesamone,jis puikiai moka bendraut,isaiskint,iteigti pacientui kad jis sveikas,o jaigu kazkieno smegenelems sunku tai suvokti,ir jie nenori pasveikt,reiskia ne Daktaras J.Sereiva kaltas,o tiems pacientams reiktu matomai kito specialisto,su pagarba daktarui J.Sereivai,daugiau tokiu zmoniu reiktu Lietuvai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2014-01-28, 14:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2013-12-15, 18:26 | IP: 86.100.224.16

Dekui gydytojui uz nuosirdu bendravima , tikrai rupi zmogus , zmogaus sveikata .Dekui uz mano vyrui suteikta pagalba uz tinkamai parinkta gydyma .Linkiu jums istvermes ir kantrybes . DEKUI .8

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?
2013-12-01, 19:55 | IP: 78.60.246.110

Per tris apsilankymus patvarkė stuburą, ko kiti gydytojai nepadarė per kelis metus. Man tai kaip stebūklas. Ačių gydytojui.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jonas Šereiva?