Pacientai, kurie rekomenduoja Pranas Šniuolis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13162, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-21, 16:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus Gydytojas, profesionalas, labai aiškiai ir suprantamai paaiškina , pataria. Pooperacinis periodas sklandus. Patys geriausi atsiliepimai.

2020-09-05, 11:06 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju Kretingos ligoninės chirurgijos skyriaus vadovui Pranui Šniuoliui už profesionalumą, širdingumą, draugišką požiūrį į savo pacientus, ypač į mano mamą Liubov Segen.

Taip pat dėkoju ligoninės med. personalui už švarą, jaukumą ir komfortiška buvimą ligoninėje gydymo metu, už dėmesingą rūpestį ir jautrumą pacientams.

Linkiu Jums stiprios sveikatos ir sėkmės Jūsų būtinos žmonėm profesijoje.

Su pagarba,
Svetlana Melničenko, pacientės Liubov Segen dukra.

2020-02-10, 09:38 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas Pranas Šniolis . Greitai ir tiksliai nustatyta diagnozė , puikiai atlikta operacija, tiesios iškalbos bei labai rūpestingas vizitacijų metu. Didžiausia pagarba ir nuoširdus Ačiū.
Taip pat noriu padėkoti VšĮ Kretingos ligoninės Chirurgijos skyriaus darbuotojoms už paslaugumą ir gerą darbą.

2020-02-07, 09:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai prigąsdino, kad būtina operuoti. Nuėjau pas odos gydytoją, pasakė, kad nėra jokios problemos. Odos dydytoja pasakė, kad jis negali operuoti be odos gydytojo siuntimo. Tokie Lietuvos Respublikos įstatymai, bet jis nieko nepaisė ir sakė, kad reikia susimokėti, bet aš jam pinigų nedaviau, nes norėjau įsitikinti ar tai tiesa. Daugiau niekada neisiu pas šį gydytoją ir niekam nerekomenduosiu.

2020-02-01, 14:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau pas tokį gydytoją eit. Operavo veida prapjovė užsiuvo labai negražiai net nesutirpstančiais siūlais. Dabar sesutės tų siulių net nesugeba ištraukti.

2020-01-21, 18:53 | Registruotas lankytojas 1

Rašau ne apie save, bet apie savo tėvą. Jei gydytojas Šniuolis būtų sugebėjęs diagnozuoti mano tėvui limfomą prieš dvejus metus, kai tėvas į jį kreipėsi, gal tėvas šiandien būtų gyvas, o gal net sveikas. Bet buvo pasakyta, kad gumbas kakle - tai seilių liaukos. Po dvejų metų 2019 m. lapkritį Kauno klinikose tėvui buvo diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma, po pirmos chemoterapijos jis mirė. Apie gydytojui duotus 400 eurų žinau iš tėvo, pati to nemačiau, nedaviau, bet neturiu pagrindo netikėti.

2019-11-16, 07:51 | Registruotas lankytojas 12

Ačiū gydytojui už konkretumą,staigų problemos sprendimą.Nes toks docentas biznierius,dirbantis Klaipėdoje,kabino makaronus ir buvo pasmerkęs mane.O šitas daktaras taisė jo kvailus sprendimus.Nepavarkite daktare-to jums linkėčiau.Ačiū jums

2019-11-16, 07:51 | Registruotas lankytojas 12

2019-10-22, 16:08 | Registruotas lankytojas 1

Esu pati gydytoja. Lankiausi pas jį dėl krūtų echoskopijos. Gal jis ir yra geras daktaras bet šios srities visai nesupranta. Echoskopuojant prigasdina, kad abipus yra daug cistu ir, kad jas reiktu gydyti homeopatiniais preparatais. Kaip galima taip dirbti. Cistos vaisingo amziaus moteriai yra norma. Kadangi tai yra norma tai ir gydymo nereikia. Juolabiau kaip daktaras gali siulyti homeopatinius preparatus. Kurie nera nei tiriami nei veikia. Gal kitas sritis jis ir ismano, bet patikrai del krutu rinktis geriau kitus gydytojus

2019-08-31, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū daktarui Pranui Šniuoliui už diagnozavimą, profesonaliai atliktą operaciją ir tolimesnius patarimus bei rekomendacijas. Nuostabus personalas Kretingos ligoninės chirurginiame skyriuje. Esu labai dėkinga.
PAGARBIAI - Elvyra Noreikienė

2019-06-21, 05:56 | Registruotas lankytojas 4

Vakar konsultavausi, viską išsamiai paaiškino, maloniai ir profesionaliai bendravo, kantriai apžiūrėjo.

2019-06-12, 18:51 | Registruotas lankytojas 1

Man gydytojas patiko,jis gydė mano šeimą ir draugus.Prieš tai gydžiausi pas docentą,ir buvau operuota,liga atsinaujino.Kai kreipiausi pas P.Šniuolį,jis paaiškino,kad man buvo taikytas minimalus gydymas,kuris davė tik laikiną savijautos pagerėjimą,bet liga atsinaujino.Gydytojas pasiūlė naujausią hemorojaus gydymo lazerinę metodiką su gleivinės fiksacija Gydytojas paaiškino,kad pradžioje bus problemų,gerai nesijausiu,bet pasveiksiu, ,aš sutikau.Po operacijos buvo neaiškumų,todėl dažnai skambindavau,priimdavo konsultacijai visada ,kai man buvo patogu,mokėti nereikėjo,nors vizitai buvo privačiame centre.Esu laiminga išsigydžiusi.Rekomenduoju šį gydytoją

2019-05-19, 19:50 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir geras žmogus! Lankiausi pas jį Medikanos gydymo centre. Operaciją atliko puikiai, buvo labai malonus. Jei Iškyls problemų po operacijos, sakė skambinti jam asmeniškai, davė savo telefono numerį. Noriu padėkoti jam už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą! Rekomenduoju!

2019-05-17, 17:33 | Registruotas lankytojas 1

Perskaičiau daugelio pacientų atsiliepimus. Kokie kai kurie pikti.. Gydytojas Šniuolis savo darbą išmano, man operaciją atliko profesionaliai, jį rekomendavau ir savo kolegėms, nei viena nesiskundė. Nebūdami gydytojais, nebaigę medicinos studijų (pakankamai ilgų), gal vis dėlto nespręskim ir nenurodinėkim specialistams kaip reikia dirbti.
Ačiū, gydytojau.
Dalia P.

2019-04-26, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Nelinkeciau niekam pakliut.

2019-04-22, 10:27 | Registruotas lankytojas 1

Venkite šito gyditojo!

Niekam jo nerekomenduočiau!

Atėjus konsultacijai dėl kartais skausmingo tuštinimosi, prigazdino, kad būtinai reikia hemorojaus operacijos. Tačiau jokių tyrimų prieš operaciją nepadarė. Pasakiau, kad man už savaitės reikia į darbą. Gyditojas teigė, kad tuomet nedelsiant reikia operuoti o ir operacija nesudėtinga, lazeriu, vos keletas minučių ir galėsiu eiti namo o kitą dieną nors ir į baseiną eiti. Operaciją darė suleidęs nuskausminamūjų. Operacija truko apie 40minučių, kurias visas verkiau ir rėkiau iš skausmo. Visos operacijos metu liepė kentėti skausmą nes taip turi būti ir vis leido po truputi daugiau vaistų.

Po operacijos padavė krūvą vaistų receptų, pašaipiai juokėsi ir liepė ant vaistų dėžučių pasiskaityti kaip naudoti vaistus. Paprašius paaiškinti kaip gerti, susierzino, greitai paaiškino ir paprašė išeiti ir susimokėti 317 eurų. Nieko nepasakė apie gyjimą, ko tikėtis. Su savimi tiek pinigų neturėjau, nes atėjau tik kaip į konsultaciją. Tad buvau paprašyta kątik po operacijos, dar apsaivugi po vaistų eiti iki bankomato ir atnešti pinigus.

Po operacijos kenčiau žiaurius skausmus. Pradėjo skaudėti dar ir skrandį. Jaučiau silpnumą, svaigimą.

Apsilankiau kitoje klinikoje, nes pas šį gyditoją niekada daugiau neičiau ir net priešui nelinkėčiau. Kitoje klinikoje man pasakė, kad jokios operacijos man nereikėjo. Gyjimas bus sunkus ir užtruks keletą mėnesių. Tad laiku į darbą grįžti nebegalėsiu.

Išrašyti vaistai ir jų dozės visiškai netinkami ir kenksmingi. Dėl to ir atsirado skrandžio skausmai. Jei dar ilgiau būčiau gėrusi po operacijos išrašytus vaistus būtų skrandyje ir žarnyne atsiradusios opos ir nežinau ar tai būtų pagydoma.

Po operacijos jau praėjo pora savaičių. Grįžau į darbą. Dirbu užsienyje. Vis dar jaučiu skausmus ir panašu, kad žaizda buvo siūta sūlu apie ką nieko neminėjo. Tad reikės mesti darbą, grįžti ir gyditi komplikacijas ir šalinti siūlus, bei tirti skrandį nes kasdien jaučiu skausmus.

2018-05-23, 10:39 | Registruotas lankytojas 1

Vakar buvau pas gyd.Šniuolį,tai net priešui nelinkėčiau pas jį pakliūt.Jau su tokia neapykanta priėmė į kabinetą apžiūrai,labai nemandagus,grubus,vos nešaukia ant to paciento.Ir tik vienas pasakymas,JOKIO GYDYMO NĖRA,REIK OPERUOT.Taip ivaro streso žmogui,tarsi už kelių dienų jau gali ir numirt.Ir tik bruka popierių parašiukui paimt ,tik nuo saves atsakomybę nuimt.Ale jau yra nustates diagnozę.Tačiau prieš savaitę buvau nuėjus pas kitą tos pačios srities gydytoją,kuris po apžiūros pasakė,kad operacija dabar nebūtina ir apskritai diagnozė nėra baisi,dėl hormonu pokyčių.O gyd.Šniuolis pačias baisausias ligas pradėjo vardint.Bet nu klausykit kaip be tyrimų žmogų galima "užmušt".Niekada gyvenime daugiau neisiu pas jį.Savo šuns neleisčiau jam gydyt,ką kau kalbėt apie žmonių gydymą....Aš tiesiog pasibaisėjus.

2017-08-20, 19:37 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas tikras profesionalas. Kompetentingas, malonus, atsakingas. Labai gerą įspūdį paliko ir Kretingos ligoninės chirurgijos skyrius, kuriam ir vadovauja Gerb. P. Šniuolis Skyriuje švaru, jauku, tylu, o sesutės ir slaugės rūpestingos, atidžios. Ačiū!

2017-07-26, 15:20 | IP: *.*.*.*
2017-07-08, 12:26 | IP: *.*.*.*
2017-06-20, 13:58 | IP: 77.219.79.209

Super daktaras!

2017-06-04, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Konktretus gydytojas,savo srities specialistas

2017-05-28, 16:48 | IP: 90.198.181.130

Noriu pasidalinti savo patirtimi ir tuo pačiu padėkoti daktarui už puikiai atliktą operaciją. Žinoma prisiskaičiau įvairiausių atsiliepimų. Bet mano nuomone didžioji dalis neigiamų atsiliepimų parašyta visiškai nepagrįstai, taigi kiekvienas žmogus individualiai sveiksta, kiekvieno imuninė sistema skirtinga, jautrumas skausmui taip pat skirtingas o taip pat gyjimo trukmė priklauso tik nuo jūsų pačių, kaip save prisižiūrėsite po procedūros. Į Daktarą kreipiausi dėl hemarojaus šalinimo procedūros. Žinoma visa procedūra nebuvo iš maloniausių, bet visa tai buvo įmanoma iškentėti. Sunkiausiai buvo pirmąsias keletą dienų, bet tuštinimosi skausmų išvis neteko patirti. Esu labai patenkinta daktaro darbu. Taip pat daktaras paliko savo visus kontaktus būtinybei esant į jį kreiptis. Tik patys geriausi atsiliepimai apie daktarą.

2017-04-16, 19:36 | IP: 78.58.28.109

geras gydytojas

2017-03-16, 12:36 | IP: 88.119.36.90

Lankiausi pas gydytoja P.Sniuoli privaciame Medikanos centre. Gydytojas bendravo dalykiskai, daug paaiskino apie situacija, liga, galimus gydymo metodus, paaiskino skirtumus ir privalumus. Proceduras atliko gerai, viska paaiskino, paskyre gydyma. Dave savo kontaktus, labai patiko, kad pasiule galimybe bet kada kreiptis, jei kiltu kokiu nors klausimu. Likau patenkintas paslauga ir gydytoju, rekomenduoju ir kitiems lankytis pas si specialista.

2017-02-10, 00:22 | IP: *.*.*.*
2017-02-09, 23:55 | IP: 78.61.75.161

Gydytojas profesionalus:nuosekliai paaiškino apie tyrimus pats dalį greitai ir neskausmingai atliko .Paskyrė kompiuterine tomografija patikslino onkologine liga,ir pristate konsiliumui mano tėvui atliko didele onkologine operacija jis jauciasi gerainlabai dekingi,tik išvykdami gydytojui atsidekojome,rekomenduojame kitiems

2017-02-09, 23:54 | IP: 78.61.75.161

2017-02-09, 19:05 | IP: 78.57.205.191

teko kreiptis pas P.Sniuoli, nes ilgai kankino hemorojus. Bet buvo baisoka,ypac po to kai perskaiciau neigiamus komentarus. Surizikavau-ir likau labai patenkinta! Neigiamu nuomoniu rasytojai, tai geras ir labai konkretus gydytojas! Kaz kam cia demesio pritruko-tai jis ir neturi aplink jus sokineti, mato problema ir sprendzia ja. Kaz kam komplikacijos buvo po gydymo- tai gal reikia vykdyti visus gydytojo nurodymus ir nepamirsti kad kiekvieno zmogaus organizmas yra individualus. Rekomenduoju!

2017-01-27, 13:50 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-01-19, 12:27 | IP: *.*.*.*
2016-11-27, 15:27 | IP: 78.57.241.67

2016 m.lapkricio mėn.operavausi III laipsnio trombuota hemaroju,taip pat buvo papilomos,dėl kuriu net nekėliau klausimo,kad reikia operuoti.bet gydytojas savo iniacityva viską sutvarkė operacijos metu,esu dekinga gydytojui Pranui Šniuoliui uz gerai atlikta operacija,nuosirduma,,tai puikus gydytojas,,chirurgas,žmogus. Sveikatos Jam, sėkmės atsakingame jo darbe, Pacientė Nijolė P, Šilutė.

2016-10-16, 11:11 | Registruotas lankytojas 21
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-10-15, 22:49 | IP: *.*.*.*
2016-10-15, 22:11 | IP: *.*.*.*
2016-10-15, 22:09 | IP: *.*.*.*
2016-07-25, 19:24 | IP: 81.7.123.18

Buvo dėmesingas ,išklausė neskubėdamas. Paskyrė reikalingą gydymą,jei bus neaiškumų,patarė vėl kreiptis. Lankiausi pas šį gydytoją kelis kartus ir likau visada jo gydymu,dėmesiu patenkinta. Sėkmės ir sveikatos jam.

2016-07-14, 13:11 | IP: 89.117.241.197

kompetetingas gydytojas. Viską tiksliai paaiškino apie ligą, eigą, išgydė. Rekomenduoju visiems!

2016-07-12, 19:04 | IP: 90.134.92.222

Aš esu labai patenkinta šiuo gydytoju. Priėme maloniai, gavau visus reikiamus atsakymus ir puikia konsultacija. Tikrai rekomenduočiau.

2016-07-04, 20:20 | IP: *.*.*.*
2016-04-03, 20:12 | IP: 78.61.166.188

Labai šaunus specialistas! Bendravimas, žinios, rūpestingumas, patarimai ir begalė kitų gražių žodžių! Tokių žmoniškų gydytojų reiktų paieškoti... Norisi pas jį grįžti vėl ir vėl, bet geriau nesirgti... :))) Labai didelį AČIŪ sakau jam!!

2016-03-02, 15:27 | IP: 84.15.186.235

profesionaliai atliktas darbas

2016-02-06, 17:40 | IP: 212.12.203.186

Man jis dare cistos operacija, tai nusiskundimu neturiu, sakyčiau geras ir malonus daktaras paaiškino kas ir kaip. Esu dėkinga jam. prieš operacija prisiskaičiau negeru visokiu komentarų apie jį tai baimės buvo daug, bet išoperavo savo darbą atliko puikiai.

2016-02-05, 10:50 | IP: *.*.*.*
2016-01-04, 13:59 | IP: 86.100.68.32

Zino ka daro.

2015-12-26, 14:36 | IP: *.*.*.*
2015-08-17, 12:04 | IP: *.*.*.*

2015-07-13, 14:53 | IP: 78.61.64.244

Konsultavausi su gyd. P.Šniuoliu privačiai ir su siuntimu nemokamai. Supratau, kad už pinigus buvo mandagus, rūpestingas. Nors tolimesnę gydymo eigą taip paaiškino, kad nieko nesupratau. Kai kreipiausi su siuntimu jis buvo arogantiškas, nepripažino, kad suklaidino mane dėl tyrimų eigos. Bendravo pakeltu balso tonu. Neturiu teisės vertinti gydytojo profesionalumo, bet daugiau nesikreipsiu į jį.

2015-05-06, 12:17 | IP: *.*.*.*

2015-05-06, 12:13 | IP: *.*.*.*