Pacientai, kurie rekomenduoja Pranas Šniuolis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13162, Galiojanti

2019-06-21, 08:56 | 4

Vakar konsultavausi, viską išsamiai paaiškino, maloniai ir profesionaliai bendravo, kantriai apžiūrėjo.

2019-06-12, 21:51 | 1

Man gydytojas patiko,jis gydė mano šeimą ir draugus.Prieš tai gydžiausi pas docentą,ir buvau operuota,liga atsinaujino.Kai kreipiausi pas P.Šniuolį,jis paaiškino,kad man buvo taikytas minimalus gydymas,kuris davė tik laikiną savijautos pagerėjimą,bet liga atsinaujino.Gydytojas pasiūlė naujausią hemorojaus gydymo lazerinę metodiką su gleivinės fiksacija Gydytojas paaiškino,kad pradžioje bus problemų,gerai nesijausiu,bet pasveiksiu, ,aš sutikau.Po operacijos buvo neaiškumų,todėl dažnai skambindavau,priimdavo konsultacijai visada ,kai man buvo patogu,mokėti nereikėjo,nors vizitai buvo privačiame centre.Esu laiminga išsigydžiusi.Rekomenduoju šį gydytoją

2019-05-19, 22:50 | 1

Puikus gydytojas ir geras žmogus! Lankiausi pas jį Medikanos gydymo centre. Operaciją atliko puikiai, buvo labai malonus. Jei Iškyls problemų po operacijos, sakė skambinti jam asmeniškai, davė savo telefono numerį. Noriu padėkoti jam už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą! Rekomenduoju!

2019-05-17, 20:33 | 1

Perskaičiau daugelio pacientų atsiliepimus. Kokie kai kurie pikti.. Gydytojas Šniuolis savo darbą išmano, man operaciją atliko profesionaliai, jį rekomendavau ir savo kolegėms, nei viena nesiskundė. Nebūdami gydytojais, nebaigę medicinos studijų (pakankamai ilgų), gal vis dėlto nespręskim ir nenurodinėkim specialistams kaip reikia dirbti.
Ačiū, gydytojau.
Dalia P.

2019-04-26, 13:06 | 1

Nelinkeciau niekam pakliut.

2019-04-22, 13:27 | 1

Venkite šito gyditojo!

Niekam jo nerekomenduočiau!

Atėjus konsultacijai dėl kartais skausmingo tuštinimosi, prigazdino, kad būtinai reikia hemorojaus operacijos. Tačiau jokių tyrimų prieš operaciją nepadarė. Pasakiau, kad man už savaitės reikia į darbą. Gyditojas teigė, kad tuomet nedelsiant reikia operuoti o ir operacija nesudėtinga, lazeriu, vos keletas minučių ir galėsiu eiti namo o kitą dieną nors ir į baseiną eiti. Operaciją darė suleidęs nuskausminamūjų. Operacija truko apie 40minučių, kurias visas verkiau ir rėkiau iš skausmo. Visos operacijos metu liepė kentėti skausmą nes taip turi būti ir vis leido po truputi daugiau vaistų.

Po operacijos padavė krūvą vaistų receptų, pašaipiai juokėsi ir liepė ant vaistų dėžučių pasiskaityti kaip naudoti vaistus. Paprašius paaiškinti kaip gerti, susierzino, greitai paaiškino ir paprašė išeiti ir susimokėti 317 eurų. Nieko nepasakė apie gyjimą, ko tikėtis. Su savimi tiek pinigų neturėjau, nes atėjau tik kaip į konsultaciją. Tad buvau paprašyta kątik po operacijos, dar apsaivugi po vaistų eiti iki bankomato ir atnešti pinigus.

Po operacijos kenčiau žiaurius skausmus. Pradėjo skaudėti dar ir skrandį. Jaučiau silpnumą, svaigimą.

Apsilankiau kitoje klinikoje, nes pas šį gyditoją niekada daugiau neičiau ir net priešui nelinkėčiau. Kitoje klinikoje man pasakė, kad jokios operacijos man nereikėjo. Gyjimas bus sunkus ir užtruks keletą mėnesių. Tad laiku į darbą grįžti nebegalėsiu.

Išrašyti vaistai ir jų dozės visiškai netinkami ir kenksmingi. Dėl to ir atsirado skrandžio skausmai. Jei dar ilgiau būčiau gėrusi po operacijos išrašytus vaistus būtų skrandyje ir žarnyne atsiradusios opos ir nežinau ar tai būtų pagydoma.

Po operacijos jau praėjo pora savaičių. Grįžau į darbą. Dirbu užsienyje. Vis dar jaučiu skausmus ir panašu, kad žaizda buvo siūta sūlu apie ką nieko neminėjo. Tad reikės mesti darbą, grįžti ir gyditi komplikacijas ir šalinti siūlus, bei tirti skrandį nes kasdien jaučiu skausmus.

2018-05-23, 13:39 | 1

Vakar buvau pas gyd.Šniuolį,tai net priešui nelinkėčiau pas jį pakliūt.Jau su tokia neapykanta priėmė į kabinetą apžiūrai,labai nemandagus,grubus,vos nešaukia ant to paciento.Ir tik vienas pasakymas,JOKIO GYDYMO NĖRA,REIK OPERUOT.Taip ivaro streso žmogui,tarsi už kelių dienų jau gali ir numirt.Ir tik bruka popierių parašiukui paimt ,tik nuo saves atsakomybę nuimt.Ale jau yra nustates diagnozę.Tačiau prieš savaitę buvau nuėjus pas kitą tos pačios srities gydytoją,kuris po apžiūros pasakė,kad operacija dabar nebūtina ir apskritai diagnozė nėra baisi,dėl hormonu pokyčių.O gyd.Šniuolis pačias baisausias ligas pradėjo vardint.Bet nu klausykit kaip be tyrimų žmogų galima "užmušt".Niekada gyvenime daugiau neisiu pas jį.Savo šuns neleisčiau jam gydyt,ką kau kalbėt apie žmonių gydymą....Aš tiesiog pasibaisėjus.

2017-08-20, 22:37 | 1

Gydytojas tikras profesionalas. Kompetentingas, malonus, atsakingas. Labai gerą įspūdį paliko ir Kretingos ligoninės chirurgijos skyrius, kuriam ir vadovauja Gerb. P. Šniuolis Skyriuje švaru, jauku, tylu, o sesutės ir slaugės rūpestingos, atidžios. Ačiū!

2017-07-26, 18:20 | IP: *.*.*.*
2017-07-08, 15:26 | IP: *.*.*.*