Pacientai, kurie rekomenduoja Pranas Šniuolis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13162, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-21, 18:55 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus Gydytojas, profesionalas, labai aiškiai ir suprantamai paaiškina , pataria. Pooperacinis periodas sklandus. Patys geriausi atsiliepimai.

2020-09-05, 13:06 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju Kretingos ligoninės chirurgijos skyriaus vadovui Pranui Šniuoliui už profesionalumą, širdingumą, draugišką požiūrį į savo pacientus, ypač į mano mamą Liubov Segen.

Taip pat dėkoju ligoninės med. personalui už švarą, jaukumą ir komfortiška buvimą ligoninėje gydymo metu, už dėmesingą rūpestį ir jautrumą pacientams.

Linkiu Jums stiprios sveikatos ir sėkmės Jūsų būtinos žmonėm profesijoje.

Su pagarba,
Svetlana Melničenko, pacientės Liubov Segen dukra.

2020-02-10, 10:38 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas Pranas Šniolis . Greitai ir tiksliai nustatyta diagnozė , puikiai atlikta operacija, tiesios iškalbos bei labai rūpestingas vizitacijų metu. Didžiausia pagarba ir nuoširdus Ačiū.
Taip pat noriu padėkoti VšĮ Kretingos ligoninės Chirurgijos skyriaus darbuotojoms už paslaugumą ir gerą darbą.

2020-02-07, 10:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas labai prigąsdino, kad būtina operuoti. Nuėjau pas odos gydytoją, pasakė, kad nėra jokios problemos. Odos dydytoja pasakė, kad jis negali operuoti be odos gydytojo siuntimo. Tokie Lietuvos Respublikos įstatymai, bet jis nieko nepaisė ir sakė, kad reikia susimokėti, bet aš jam pinigų nedaviau, nes norėjau įsitikinti ar tai tiesa. Daugiau niekada neisiu pas šį gydytoją ir niekam nerekomenduosiu.

2020-02-01, 15:47 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau pas tokį gydytoją eit. Operavo veida prapjovė užsiuvo labai negražiai net nesutirpstančiais siūlais. Dabar sesutės tų siulių net nesugeba ištraukti.

2020-01-21, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Rašau ne apie save, bet apie savo tėvą. Jei gydytojas Šniuolis būtų sugebėjęs diagnozuoti mano tėvui limfomą prieš dvejus metus, kai tėvas į jį kreipėsi, gal tėvas šiandien būtų gyvas, o gal net sveikas. Bet buvo pasakyta, kad gumbas kakle - tai seilių liaukos. Po dvejų metų 2019 m. lapkritį Kauno klinikose tėvui buvo diagnozuota ketvirtos stadijos limfoma, po pirmos chemoterapijos jis mirė. Apie gydytojui duotus 400 eurų žinau iš tėvo, pati to nemačiau, nedaviau, bet neturiu pagrindo netikėti.

2019-11-16, 08:51 | Registruotas lankytojas 12

Ačiū gydytojui už konkretumą,staigų problemos sprendimą.Nes toks docentas biznierius,dirbantis Klaipėdoje,kabino makaronus ir buvo pasmerkęs mane.O šitas daktaras taisė jo kvailus sprendimus.Nepavarkite daktare-to jums linkėčiau.Ačiū jums

2019-11-16, 08:51 | Registruotas lankytojas 12

2019-10-22, 18:08 | Registruotas lankytojas 1

Esu pati gydytoja. Lankiausi pas jį dėl krūtų echoskopijos. Gal jis ir yra geras daktaras bet šios srities visai nesupranta. Echoskopuojant prigasdina, kad abipus yra daug cistu ir, kad jas reiktu gydyti homeopatiniais preparatais. Kaip galima taip dirbti. Cistos vaisingo amziaus moteriai yra norma. Kadangi tai yra norma tai ir gydymo nereikia. Juolabiau kaip daktaras gali siulyti homeopatinius preparatus. Kurie nera nei tiriami nei veikia. Gal kitas sritis jis ir ismano, bet patikrai del krutu rinktis geriau kitus gydytojus

2019-08-31, 12:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai ačiū daktarui Pranui Šniuoliui už diagnozavimą, profesonaliai atliktą operaciją ir tolimesnius patarimus bei rekomendacijas. Nuostabus personalas Kretingos ligoninės chirurginiame skyriuje. Esu labai dėkinga.
PAGARBIAI - Elvyra Noreikienė

2019-06-21, 07:56 | Registruotas lankytojas 4

Vakar konsultavausi, viską išsamiai paaiškino, maloniai ir profesionaliai bendravo, kantriai apžiūrėjo.

2019-06-12, 20:51 | Registruotas lankytojas 1

Man gydytojas patiko,jis gydė mano šeimą ir draugus.Prieš tai gydžiausi pas docentą,ir buvau operuota,liga atsinaujino.Kai kreipiausi pas P.Šniuolį,jis paaiškino,kad man buvo taikytas minimalus gydymas,kuris davė tik laikiną savijautos pagerėjimą,bet liga atsinaujino.Gydytojas pasiūlė naujausią hemorojaus gydymo lazerinę metodiką su gleivinės fiksacija Gydytojas paaiškino,kad pradžioje bus problemų,gerai nesijausiu,bet pasveiksiu, ,aš sutikau.Po operacijos buvo neaiškumų,todėl dažnai skambindavau,priimdavo konsultacijai visada ,kai man buvo patogu,mokėti nereikėjo,nors vizitai buvo privačiame centre.Esu laiminga išsigydžiusi.Rekomenduoju šį gydytoją

2019-05-19, 21:50 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir geras žmogus! Lankiausi pas jį Medikanos gydymo centre. Operaciją atliko puikiai, buvo labai malonus. Jei Iškyls problemų po operacijos, sakė skambinti jam asmeniškai, davė savo telefono numerį. Noriu padėkoti jam už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą! Rekomenduoju!

2019-05-17, 19:33 | Registruotas lankytojas 1

Perskaičiau daugelio pacientų atsiliepimus. Kokie kai kurie pikti.. Gydytojas Šniuolis savo darbą išmano, man operaciją atliko profesionaliai, jį rekomendavau ir savo kolegėms, nei viena nesiskundė. Nebūdami gydytojais, nebaigę medicinos studijų (pakankamai ilgų), gal vis dėlto nespręskim ir nenurodinėkim specialistams kaip reikia dirbti.
Ačiū, gydytojau.
Dalia P.