Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Šilinis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2006-05-22, Nr. MPL-08080, Galiojanti

2019-03-21, 22:48 | 2

Dėkoju 3-ojo urologijos skyriaus gydytojui, urologui Dr. Dariui Šiliniui, už suteiktą profesionalią pagalbą ir atidumą. Atidirbęs įtemptą ir atsakingą darbą, po operacijos dar turėjo ištvermės tinkamai man paaiškinti operscijos eigą ir susidariusią sveikatos būklę. Nuolat rūpinosi pooperacine mano savijauta, išrašant namo nusakė ligos ir pagėrėjimo galimybes.
Rekomenduoju kreiptis visiems pas tokį daktarą, kuris yra pavyzdys daugumai gydytojų.
Ačiū!

2018-05-28, 22:52 | 2

Didelis ačiū! Išsprendė mano problemas, ką kiti medikai tik numojo ranka. Esu begalo dekinga jam. Vėl jaučiuosi pilnaverčiu žmogumi!

2017-02-28, 12:48 | 1

Profesionalus, dėmesingas, malonus Gydytojas iš Didžiosios Raidės. Ačiū už profesionalią konsultaciją ir visišką išgydymą po ilgų ir nesėkmingų bandymų kitų gydytojų. Jei tik būčiau žinojus, iš karto būčiau užsirašiusi pas šį gydytoją!

2016-12-15, 19:48 | IP: 94.232.224.6

Puikus ir zmogiskas gydytojas,labai krupsciai viska isnagrinejo. Aciu ir sveikatos Jam

2016-04-04, 19:00 | IP: 79.132.178.81

Gydytojas labai profesionalus ir žmoniškas. Viską puikiausiai paaiškino. Skausmingą procedūrą atliko labai kruopščiai ir jautriai.

2015-06-26, 23:03 | IP: 154.46.108.179

Puikus žmogus ir specialistas. Gydžiausi būdama ankstyvame nėštume, tai susidarė įspūdis, kad visas nėščiasias patiki šiam gydytojui.
Aiškiai ir smulkiai nusako situaciją, sprendimai ir patarimai taip pat aiškūs ir paremti logika. Atsiliepimus iš kitų asmenų ,taip pat, tik teigiamus girdėjau.

2014-11-21, 12:08 | IP: 82.135.246.239

Norėčiau labai padėkoti šiam daktarui už žmogiškumą, profesionalumą ir šilumą bendraujant su pacientai. Ačiū Jums labai

2013-12-29, 15:02 | IP: 78.56.227.151

Paprastas, nuosirdus, nesugadintas sistemos.. savo srities specialistas tikrai...

2013-09-17, 19:08 | IP: 213.164.100.94

Puikus, puikus gydytojas.

2013-09-17, 19:06 | IP: 213.164.100.94

Buvau kol kas tik kartą, bet pasirodė puikus specialistas, malonus ir rūpestingas.
Sunku man priprasti prie lietuviškų gydytojų abejingumo, deja, tokių pas mus dauguma. Tačiau gyd. D. Šilinis tikrai išimtis.