Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Edgaras Kulikauskas, %

Licencijos

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2013-07-02, Nr. MPL-18379, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2018-06-20, Nr. MPL-22782, Galiojanti

Kulikauskas Edgaras dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.5% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83.1% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.8% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

86.9% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.4% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

73.4% Complete
3.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87.1% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-06-19, 20:00 | Registruotas lankytojas 1

Antrą kartą susiduriu su šiuo nuostabiu gydytoju (2016). Laiminga, kad tuo metu budėjo ligoninėje ir po traumos suteikė pirmąją pagalbą. Atrodo stebuklų neįvyko atliko mediciniškai kas priklausė, ką galbūt ir visi gydytojai suteikia, bet bendravimas neapsakoma ramybė, pagarba, subtilus jumoras pakelia pacientą ant sparnų virš skausmo. Tai savybės, kurios nereikalauja medicininių žinių, bet gydo nemažiau. Tai - Gydytojas.
Daiva Diržienė

2020-04-11, 12:49 | Registruotas lankytojas 2

Nors esu dar gijimo procese, bet negaliu susilaikyti ir neparašyti, koks nuostabus šis gydytojas yra! Lenkiu žemai galvą. Procedūras turėjau ne pačias maloniausias, bet kai Tave pasitinka ir išlydi su šypsena veide, grįžti - nebaisu.
Ačiū gydytojui už kantrybę, nes pasikartojančių klausimų buvo ir ne vienas, kad suprasti iki galo, kokios tos visos procedūros bus IR visi klausimai buvo atsakyti, be jokios pasipiktinimo gaidelės.
Taip pat, norisi pasakyti ačiū už organizuotumą. Ne visi gydytojai pasiderins priimti pacientą tada, kada pacientui yra patogiau, o su šiuo gydytoju, net ir tai yra įmanoma!
Tikriausiai daugelis man pritars, kad yra nuostatos visuomenėje nusistovėjusios, kad mes gytytojams esam tik “eiliniai” pacientai. Tai apsilankius pas šį gydytoją “eilinė” nesijaučiau. Tuo momentu jaučiausi taip, kad ne tik man mano bėda tuo metu yra svarbi, bet ir gydytojui. Šiuo momentu ir atsiranda pasitikėjimas gydytoju, kas yra labai svarbu visame gydymo ir gijimo procese, kai nekyla jokių dvejonių ir supranti, kad viskas bus padaryta taip, kaip turi būti. O nepanikuojant ir nestresuojant ir sveikstam greičiau! :)
Tad rekomenduoju visu 100% ir dar daugiau!
Pasisekė Utenos ligoninej, kad turi tokį gydytoją! Profesionalus, taktiškas ir su sveiku humoro jausmu!
Nuoširdus ir dar vienas didelis AČIŪ Jums, gydytojau!!!!

Pagarbiai
A.D. ;)

2019-10-25, 17:15 | Registruotas lankytojas 2

Yra toks posakis - apkabinai žmogų ir tu namie. Čia tik posakis, nereikia suprasti tiesiogiai :) Bet kažkodėl norisi pritaikyti šiam gydytojui, nes po pasisveikinimo, pirmo paklausimo "kuo skudžiatės", supratau, kad aš saugi, rami ir savo problemą spręsiu tik pas šį gydytoją. Šiltas, mielas, turintis humoro jausmą, dėmesingas, išsamus. Viską paaiškino ramiai, aiškiai. Savo problemą turėsiu stebėti ir ateity turbūt spręsti operaciniu būdu, taigi save patikėti norėčiau būtent gyd. E. Kulikauskui. Einant pas gydytoją net ir su ne pačia rimčiausia bėda jaudiniesi ir pergyveni, bet čia tikrai ne tas variantas. Šilta šypsena, visapusiškas dėmesys. Džiaugiuosi, kad pagaliau Utenoje yra tokia galimybė. Ir labai labai tikiuosi, kad ji čia ir pasiliks :)

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū. Labai malonu

2019-08-15, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

Esu dėkingas gydytojui už išsamų būsimos operacijos paaiškinimą.Gaila, kad šis nuoširdus gydytojas KU ligoninėje dirbo paskutinę dieną, tačiau suderino operacijos datą su savo kolega ir užregistravo planinei operacijai.Viskas praėjo sklandžiai. Linkiu sėkmės ir sveikatos gydytojui EDGARUI. Padėka jo tėveliams už puikiai išauklėtą sūnų.
Pagarbiai,
Leonas B.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū, ponas Leonai, už gerą žodį.

2019-03-22, 16:16 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Dėmesingas, rūpestingas, malonus, profesionalus. Mielai bendraujantis, linksmas. Rekomenduoju! 10+ :)

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū!

2018-10-01, 22:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas malonu kad ir Utena jau turi tokių gydytojų

2018-08-06, 08:53 | Registruotas lankytojas 7

Sūnus, marti ir anūkėlis po kelių valandų ruošėsi skristi į Airiją. Vaikelis 1,5 metukų paslydo ir griuvo, panika, kraujas,, klyksmas ir mes jau Utenos greitosios pagalbos skyriuje. Mums pagalbą suteikė iškviestas gydytojas Edgaras Kulikauskas. Gydytojas iš karto suvaldė esamą tėvų psichologinę paniką, nuramino vaikelį, skubiai pasiruošė mažajai operacijai, atliko labai profesionaliai ir atidžiai patikrą dėl smegenų sutrenkimo . O kai jau galvytę susiuvo gydytojas daug aiškino tėvams , davė rašytinę atmintinę, jeigu stebint atsirastų sukrėtimo požymiai vėliau. Vaiko motina lietuvių kalbos nesupranta, todėl gydytojas E. Kulikauskas visą laiką bendravo lengvai anglų kalba. Patarė atidėti skrydį kelioms dienoms, kad nekiltų komplikacijų. Labai džiaugiamės, kad Utenoje jau turime tokių su naujausiu išsimokslinimu gydytojų, mums labai pasisekė, kad patekome ne pas tuos ''senukus'' kurie medicinos diplomus gavo prieš 30 - 40 metų. (kai dar buvo virinami stikliniai švirkštai) . jie butų pervargę, nekalbūs ir pro suspaustas lūpas pasakytų tik ''stebėkit''. Nuoširdus ačiū jums gydytojau, daug kartų ačiū, augančiam anūkui apie jus pasakosime ne kartą, stiprybės jums sunkiame ir atsakingame darbe.
P.S. Mane klausė ar atsilyginau daktariukui, atsakau NE . Ir niekas, niekada nedrįskite eurais sutepti šio kilnaus chirurgo chalato, neįžeiskite jums gyvybę gelbėjančio, gera darančio gydytojo.

2018-06-29, 23:14 | Registruotas lankytojas 1

Tai profesonalus, bendraujantis, malonus ir rūpestingas gydytojas. Džiugu, kad Utenos ligoninėje keičiasi specialistų karta, kuriems yra svarbūs pacientai . Dėkoju gydytojui už atliktą kirkšnies išvaržos operaciją. Stiprybės, sekmės ir sveikatos Jums gydytojau. Daiva V.

2018-06-04, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausias ačiū už atliktą tulžies pūslės operaciją ir žarnyno tyrimą. Nėra reikalo mums veržtis į Vilnių ar kur nors kitur, kai turime tokį gydytoją. Dar kartą dėkoju gydytojui ir visai komandai. Rekomenduoju visiems, kam prireikia profesionalios pagalbos.
Su pagarba, pacientė Elvyra J..

2018-03-14, 20:39 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoširdus ir puikus gydytojas,nepriekaištingai atliekantis savo darbą.Ačiū ,gerbiamas gydytojau ,už puikiai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą.Pacientė R.Misiūnienė

2018-02-12, 08:49 | Registruotas lankytojas 1

Tik patys šilčiausi,geriausi atsiliepimai apie ši puikų gydytoją.Malonus,profesionalus,mielas jaunas žmogus,puikiai išmanantis savo darbą.Daugiau tokių nepaprastų gydytojų! Vaida

2018-01-24, 09:40 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju už profesionalumą, supratingumą ir rūpestį.
Sėkmingo darbo.
Juozas.

2017-11-28, 10:35 | IP: 88.119.191.46

Kad daugiau tokių gydytojų būtų . Esame jam labai dėkingi

2017-10-03, 19:30 | IP: 78.56.142.245

Mandagiai bendraujantis, viską paaiškinantis, kompetentingas. „Nesusipykęs” su humoro jausmu. Džiugu, kad Utenoje keičiasi gydytojų karta į būtent tokius savo srities specialistus.

2017-05-09, 00:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai šaunus ir energingas, kompetentingas gydytojas, mielai bendraujantis, viską puikiai išaiškinantis, dėmesingas. Būtent toks, kokį nori matyti prieš operaciją ir po jos...Ačiū už atliktą operaciją! Drąsiai rekomenduoju ! Giedrė

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai dėkingas, Giedre, už gerą žodį.