Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11412,

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18379, Galiojanti

Kulikauskas Edgaras dirba šiose gydymo įstaigose

Internete apie Kulikauskas Edgaras:(Beta)

Įstatymai ir įsakymai korupcijos neišgąsdino

17 liepos 2007 ... „Prieš operaciją daviau du šimtus litų kyšio, todėl negalėjau suvokti, kodėl
gydytojas toks abejingas skausmui, — metų istoriją „Šiaulių kraštui“ papasakojo
Juozas. — Tik gerokai vėliau ... Šį pasikeitimą komentuoja STT Šiaulių valdybos
Ikiteisminio tyrimo skyriaus viršininkas E. Kulikauskas: „Prieš kelerius ...

„Tolimo lietaus kaskados“ pranašauja pavasarį | Diena.lt

5 kovo 2009 ... Taip "Kaskados", pasak klaipėdietės kompozitorės Loretos Narvilaitės, tapo
aukščiausios prabos ženklu, išsiskiriančiu savo profesionalumu, muzikalumu,
nuo scenos sklindančia stipria energetika ir puikiu susiklausymu. E.Kulikauskas
prisipažino, kad labiausiai trio darbe jam patinka tai, "kad labai mažai ...

Pilies projektas sulaukė taikytojų | Diena.lt

22 liepos 2010 ... "Tokių kiaurų sienų, per kurias galima šaudyti, iš tikrųjų nebuvo", – pagrindinį
rūpestį nurodė E.Kulikauskas. R.Žiliukas kelissyk rėmė prie sienos architektą K.
Mikšį ir savivaldybės kultūros paveldo skyriaus vedėją Rimgaudą Miliukštį,
reikalaudamas pakeisti šią pilies detalę, tačiau sulaukė tik pažado ateityje ...

2017-11-28, 10:35 | IP: 88.119.191.46 Kas parašė?

Kad daugiau tokių gydytojų būtų . Esame jam labai dėkingi

2017-10-03, 19:30 | IP: 78.56.142.245 Kas parašė?

Mandagiai bendraujantis, viską paaiškinantis, kompetentingas. „Nesusipykęs” su humoro jausmu. Džiugu, kad Utenoje keičiasi gydytojų karta į būtent tokius savo srities specialistus.

2017-05-09, 00:42 | registruotas lankytojas

Labai šaunus ir energingas, kompetentingas gydytojas, mielai bendraujantis, viską puikiai išaiškinantis, dėmesingas. Būtent toks, kokį nori matyti prieš operaciją ir po jos...Ačiū už atliktą operaciją! Drąsiai rekomenduoju ! Giedrė

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai dėkingas, Giedre, už gerą žodį.

2017-04-07, 11:38 | IP: 82.135.246.201 Kas parašė?

Labai geras specialistas.Nuoširdus ačiū

Ačiū Jums.

2017-03-11, 15:22 | IP: 78.60.139.159 Kas parašė?

Utenos ligoninėje atliko laparoskopinę tulžies pūslės pašalinimo operaciją. Pati operacija pavyko puikiai. Gydytojas dėmesingas ir prieš operaciją, ir po jos. Svarbiausia, kad sudaro tikrai kvalifikuoto pilvo chirurgo įspūdį. Utenoje iš chirurgų rinkčiausi jį.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai ačiū už gerą žodį. Man tai yra svarbu. Linkiu, kuo greičiau pasveikti.

2017-02-12, 19:16 | IP: 78.60.153.236 Kas parašė?

Pralaukiau valandą laiko. Niekas neįspėjo, kad reiks mokėti. Išeinant prie durų buvo pateiktas kvitas.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū ir už tokį įvertinimą. Tik nesuprantu kaip tai susiję su manimi asmeniškai kaip su gydytoju.
Jūs atvykote į priėmimo skyrių ne dėl būtinosios pagalbos, o "išsirašyti vaistų". Be Jūsų buvo dar vienas žmogus su akmenligės priepuoliu, todėl natūralu, kad pirmiausia jis ir buvo apžiūrėtas, suteikta BŪTINOJI PAGALBA.
Bekalbant su Jumis nepasirodė, kad būtumėt labai nepatenkinta, net padėkojote už konsultaciją, bet nuotaika kardinaliai pasikeitė, kai paaiškėjo, kad nesant būtinosios pagalbos teks į kasą sumokėti 12.41€, nors suma galėjo būti ir didesnė.
Jei turite priekaištų dėl ministro įsakymo, tai reikėtų vertinti Sveikatos apsaugos sitemą ir jai rašyti atitinkamus įvertinimus, o ne priekaištauti budinčiam gydytojui.

2017-02-11, 18:40 | IP: 78.60.198.255 Kas parašė?

Gydytojas paliko jauno, dėmesingo, kompetentingo specialisto įspūdį. Bendravo neformaliai, šiltai, stengėsi viską kruopščiai paaiškinti. Man Utenos ligoninėje buvo atlikta laparoskopinė kirkšnies išvaržos operacija. Gydytojo darbu iki ir po operacijos likau patenkintas.
Valdemaras Ž.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū už gražų atsiliepimą.

2016-12-26, 16:53 | IP: 78.60.54.37 Kas parašė?

Labai dėkoju gydytojui už atliktą laparoskopinę tulžies pūslės pašalinimo operaciją, už gydytojo profesionalumą, paprastumą, pagarbą pacientui, už subtilų humorą. Linkiu gydytojui didžiausios sekmės jo sunkiame ir reikalingame profesiniame kelyje. Daiva V.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai ačiū už įvertinimą.

2016-11-02, 10:59 | IP: 193.219.87.41 Kas parašė?

Labai patenkinta šiuo gydytoju. Nors pas pilvo chirugą buvau nukreipta ne dėl chirurginės patologijos, gydytojas įdėmiai apžiūrėjo, išklausinėjo ir kartu priėjome bendros išvados. Man labai patiko, kad šis gydytojas įtraukė mane į ligos paieškos procesą. Bendravo maloniai, pajuokaudamas, nors galėjo tiesiog nukreipti pas kitą specialistą.

2016-11-01, 18:01 | IP: 90.134.158.102 Kas parašė?

Deja, bet nieko gero parašyti apie šį gydytoją negaliu :( Labai gaila, kad toks jaunas medikas nežino elementariausio etiketo (įėjusi į kabinetą pasisveikinau, gydytojas ne, matyt patrugdžiau gukšnoti kavutę), higienos (nemalonu, kai apžiūros metu mediko rankos dvelkia tabaku), pacientą sutinka pilnas neapykantos žvilgsniu, gydytojo tonas buvo pilnas pasipiktinimo (interpretuoti galėčiau, bet pabūsiu santūri).
Tai koks gali būti pasitikėjimas tokiu mediku?!

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labas vakaras. Man labai apmaudu, kad mūsų susitikimas buvo būtent toks. Aš išties atsiprašau, kad Jūs tapote, ta atpirkimo auka. Tikrai ne Jūs esate kalta, kad vienuoliktą valandą vakaro su mažyliu buvote "permesta" mano atsakomybėn. Aš tiesiog neturiu jokių reikiamų įgūdžių, įgaliojimų nei įrankių konsultuoti kūdikius, kaip tik tai ir bandžiau paaiškinti siunčiančiai gydytojai. Man buvo atšauta "Tėvai reikalauja!".
Aš apgailestauju, bet nemoku keisti nuotaikų ir emocijų vienos minutės bėgyje.
Nutiko tai, kas ir turėjo nutikti, aš prisiimu atsakomybę už pacientą, kurio net negaliu konsultuoti. Tikiuosi, kad viskas baigėsi gerai, dabar esate sveiki ir tai tebuvo pilvo diegliai.

Su pagarba
Edgaras Kulikauskas

2016-08-25, 21:46 | IP: 84.15.183.119 Kas parašė?

Puikus gydytojas!

2016-06-18, 09:52 | IP: 89.190.112.106 Kas parašė?

Nuostabus gydytojas, kvalifikuotas, dėmesingas, rūpestingas, malonus.

2016-04-05, 16:00 | IP: 193.219.181.1 Kas parašė?

Puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad jis dirba Utenos ligoninėje. Ačiū už šiltą žvilgsnį ir palaikymą, padėjusį nugalėti baimę prieš tyrimą. Tai narkozė, kurią suteikė gydytojas savo padrąsinimu ir nuoširdumu.
pacientė Daiva

2016-04-05, 15:45 | IP: 193.219.181.1 Kas parašė?

Puikus gydytojas

2016-02-06, 20:20 | IP: 83.188.59.145 Kas parašė?

Tik teigiami atsiliepimai! Taip, gydytojas jaunas, tačiau tai netrukdo Jam būti puikiu savo srities specialistu!Šis žmogus išmano savo darbą ir yra jam atsidavęs visu 100% . ESU DĖKINGA už profesionaliai atliktą apžiūrą ir tyrimą.

Danutė-Monika Buikienė

2015-08-19, 23:27 | IP: 89.190.115.124 Kas parašė?

Sėkmės gydytojui tokiame atsakingame darbei!

2015-05-22, 23:06 | IP: 188.69.197.171 Kas parašė?

Jaunas, gražus ir tik tiek. Lapkričio mėnesį vos nenumarino artimo žmogaus. Kaimo felčerė, su kuria konsultavausi telefonu, kol laukiau greitosios, ir ta pagal požymius įtarė žarnų nepraeinamumą. O išgirtasis chirurgas nustatė neuralgiją (skausmus nuo stuburo) ir nubruko į palatą neribotam laikui.
Apskritai, bėkit kuo toliau nuo Utenos chirurgų, jei norite gyventi.

2015-02-13, 21:47 | IP: 78.63.83.184 Kas parašė?

Labai kruopštus, nuoširdus jaunas gydytojas. Ačiū už atliktas procedūras. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

2014-12-07, 09:25 | IP: 78.60.114.214 Kas parašė?

Jaunas,nuostabus,profesionalus,maloniai bendraujantis gydytojas.Sėkmės Jums daktare.

2014-12-06, 15:03 | IP: 88.216.9.120 Kas parašė?

Teigiamas ivertinimas siam jaunam gydytojui! Sekmes :)

2014-06-04, 17:13 | IP: 213.103.170.27 Kas parašė?

Jaunas, veržlus, inovatyvus gydytojas. Utenos ligoninės chirurgijos ateitis.