Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11412,

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18379, Galiojanti

2017-04-07, 08:38 | IP: 82.135.246.201

Labai geras specialistas.Nuoširdus ačiū

2017-03-11, 13:22 | IP: 78.60.139.159

Utenos ligoninėje atliko laparoskopinę tulžies pūslės pašalinimo operaciją. Pati operacija pavyko puikiai. Gydytojas dėmesingas ir prieš operaciją, ir po jos. Svarbiausia, kad sudaro tikrai kvalifikuoto pilvo chirurgo įspūdį. Utenoje iš chirurgų rinkčiausi jį.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai ačiū už gerą žodį. Man tai yra svarbu. Linkiu, kuo greičiau pasveikti.

2017-02-12, 17:16 | IP: 78.60.153.236

Pralaukiau valandą laiko. Niekas neįspėjo, kad reiks mokėti. Išeinant prie durų buvo pateiktas kvitas.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū ir už tokį įvertinimą. Tik nesuprantu kaip tai susiję su manimi asmeniškai kaip su gydytoju.
Jūs atvykote į priėmimo skyrių ne dėl būtinosios pagalbos, o "išsirašyti vaistų". Be Jūsų buvo dar vienas žmogus su akmenligės priepuoliu, todėl natūralu, kad pirmiausia jis ir buvo apžiūrėtas, suteikta BŪTINOJI PAGALBA.
Bekalbant su Jumis nepasirodė, kad būtumėt labai nepatenkinta, net padėkojote už konsultaciją, bet nuotaika kardinaliai pasikeitė, kai paaiškėjo, kad nesant būtinosios pagalbos teks į kasą sumokėti 12.41€, nors suma galėjo būti ir didesnė.
Jei turite priekaištų dėl ministro įsakymo, tai reikėtų vertinti Sveikatos apsaugos sitemą ir jai rašyti atitinkamus įvertinimus, o ne priekaištauti budinčiam gydytojui.

2017-02-11, 16:40 | IP: 78.60.198.255

Gydytojas paliko jauno, dėmesingo, kompetentingo specialisto įspūdį. Bendravo neformaliai, šiltai, stengėsi viską kruopščiai paaiškinti. Man Utenos ligoninėje buvo atlikta laparoskopinė kirkšnies išvaržos operacija. Gydytojo darbu iki ir po operacijos likau patenkintas.
Valdemaras Ž.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū už gražų atsiliepimą.

2016-12-26, 14:53 | IP: 78.60.54.37

Labai dėkoju gydytojui už atliktą laparoskopinę tulžies pūslės pašalinimo operaciją, už gydytojo profesionalumą, paprastumą, pagarbą pacientui, už subtilų humorą. Linkiu gydytojui didžiausios sekmės jo sunkiame ir reikalingame profesiniame kelyje. Daiva V.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai ačiū už įvertinimą.

2016-11-02, 08:59 | IP: 193.219.87.41

Labai patenkinta šiuo gydytoju. Nors pas pilvo chirugą buvau nukreipta ne dėl chirurginės patologijos, gydytojas įdėmiai apžiūrėjo, išklausinėjo ir kartu priėjome bendros išvados. Man labai patiko, kad šis gydytojas įtraukė mane į ligos paieškos procesą. Bendravo maloniai, pajuokaudamas, nors galėjo tiesiog nukreipti pas kitą specialistą.

2016-11-01, 16:01 | IP: 90.134.158.102

Deja, bet nieko gero parašyti apie šį gydytoją negaliu :( Labai gaila, kad toks jaunas medikas nežino elementariausio etiketo (įėjusi į kabinetą pasisveikinau, gydytojas ne, matyt patrugdžiau gukšnoti kavutę), higienos (nemalonu, kai apžiūros metu mediko rankos dvelkia tabaku), pacientą sutinka pilnas neapykantos žvilgsniu, gydytojo tonas buvo pilnas pasipiktinimo (interpretuoti galėčiau, bet pabūsiu santūri).
Tai koks gali būti pasitikėjimas tokiu mediku?!

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labas vakaras. Man labai apmaudu, kad mūsų susitikimas buvo būtent toks. Aš išties atsiprašau, kad Jūs tapote, ta atpirkimo auka. Tikrai ne Jūs esate kalta, kad vienuoliktą valandą vakaro su mažyliu buvote "permesta" mano atsakomybėn. Aš tiesiog neturiu jokių reikiamų įgūdžių, įgaliojimų nei įrankių konsultuoti kūdikius, kaip tik tai ir bandžiau paaiškinti siunčiančiai gydytojai. Man buvo atšauta "Tėvai reikalauja!".
Aš apgailestauju, bet nemoku keisti nuotaikų ir emocijų vienos minutės bėgyje.
Nutiko tai, kas ir turėjo nutikti, aš prisiimu atsakomybę už pacientą, kurio net negaliu konsultuoti. Tikiuosi, kad viskas baigėsi gerai, dabar esate sveiki ir tai tebuvo pilvo diegliai.

Su pagarba
Edgaras Kulikauskas

2016-08-25, 18:46 | IP: 84.15.183.119

Puikus gydytojas!

2016-06-18, 06:52 | IP: 89.190.112.106

Nuostabus gydytojas, kvalifikuotas, dėmesingas, rūpestingas, malonus.

2016-04-05, 13:00 | IP: 193.219.181.1

Puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad jis dirba Utenos ligoninėje. Ačiū už šiltą žvilgsnį ir palaikymą, padėjusį nugalėti baimę prieš tyrimą. Tai narkozė, kurią suteikė gydytojas savo padrąsinimu ir nuoširdumu.
pacientė Daiva

2016-04-05, 12:45 | IP: 193.219.181.1

Puikus gydytojas

2016-02-06, 18:20 | IP: 83.188.59.145

Tik teigiami atsiliepimai! Taip, gydytojas jaunas, tačiau tai netrukdo Jam būti puikiu savo srities specialistu!Šis žmogus išmano savo darbą ir yra jam atsidavęs visu 100% . ESU DĖKINGA už profesionaliai atliktą apžiūrą ir tyrimą.

Danutė-Monika Buikienė

2015-08-19, 20:27 | IP: 89.190.115.124

Sėkmės gydytojui tokiame atsakingame darbei!

2015-05-22, 20:06 | IP: 188.69.197.171

Jaunas, gražus ir tik tiek. Lapkričio mėnesį vos nenumarino artimo žmogaus. Kaimo felčerė, su kuria konsultavausi telefonu, kol laukiau greitosios, ir ta pagal požymius įtarė žarnų nepraeinamumą. O išgirtasis chirurgas nustatė neuralgiją (skausmus nuo stuburo) ir nubruko į palatą neribotam laikui.
Apskritai, bėkit kuo toliau nuo Utenos chirurgų, jei norite gyventi.

2015-02-13, 19:47 | IP: 78.63.83.184

Labai kruopštus, nuoširdus jaunas gydytojas. Ačiū už atliktas procedūras. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

2014-12-07, 07:25 | IP: 78.60.114.214

Jaunas,nuostabus,profesionalus,maloniai bendraujantis gydytojas.Sėkmės Jums daktare.

2014-12-06, 13:03 | IP: 88.216.9.120

Teigiamas ivertinimas siam jaunam gydytojui! Sekmes :)

2014-06-04, 14:13 | IP: 213.103.170.27

Jaunas, veržlus, inovatyvus gydytojas. Utenos ligoninės chirurgijos ateitis.