Pacientai, kurie rekomenduoja Edgaras Kulikauskas, %

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11412,

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18379, Galiojanti

Kulikauskas Edgaras dirba šioje gydymo įstaigoje

2017-02-12, 19:16 | IP: *.*.*.*

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū ir už tokį įvertinimą. Tik nesuprantu kaip tai susiję su manimi asmeniškai kaip su gydytoju.
Jūs atvykote į priėmimo skyrių ne dėl būtinosios pagalbos, o "išsirašyti vaistų". Be Jūsų buvo dar vienas žmogus su akmenligės priepuoliu, todėl natūralu, kad pirmiausia jis ir buvo apžiūrėtas, suteikta BŪTINOJI PAGALBA.
Bekalbant su Jumis nepasirodė, kad būtumėt labai nepatenkinta, net padėkojote už konsultaciją, bet nuotaika kardinaliai pasikeitė, kai paaiškėjo, kad nesant būtinosios pagalbos teks į kasą sumokėti 12.41€, nors suma galėjo būti ir didesnė.
Jei turite priekaištų dėl ministro įsakymo, tai reikėtų vertinti Sveikatos apsaugos sitemą ir jai rašyti atitinkamus įvertinimus, o ne priekaištauti budinčiam gydytojui.

2016-11-01, 18:01 | IP: *.*.*.*

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labas vakaras. Man labai apmaudu, kad mūsų susitikimas buvo būtent toks. Aš išties atsiprašau, kad Jūs tapote, ta atpirkimo auka. Tikrai ne Jūs esate kalta, kad vienuoliktą valandą vakaro su mažyliu buvote "permesta" mano atsakomybėn. Aš tiesiog neturiu jokių reikiamų įgūdžių, įgaliojimų nei įrankių konsultuoti kūdikius, kaip tik tai ir bandžiau paaiškinti siunčiančiai gydytojai. Man buvo atšauta "Tėvai reikalauja!".
Aš apgailestauju, bet nemoku keisti nuotaikų ir emocijų vienos minutės bėgyje.
Nutiko tai, kas ir turėjo nutikti, aš prisiimu atsakomybę už pacientą, kurio net negaliu konsultuoti. Tikiuosi, kad viskas baigėsi gerai, dabar esate sveiki ir tai tebuvo pilvo diegliai.

Su pagarba
Edgaras Kulikauskas