Pacientai, kurie rekomenduoja Edgaras Kulikauskas, %

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11412,

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18379, Galiojanti

Kulikauskas Edgaras dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-10-25, 17:15 | 2

Yra toks posakis - apkabinai žmogų ir tu namie. Čia tik posakis, nereikia suprasti tiesiogiai :) Bet kažkodėl norisi pritaikyti šiam gydytojui, nes po pasisveikinimo, pirmo paklausimo "kuo skudžiatės", supratau, kad aš saugi, rami ir savo problemą spręsiu tik pas šį gydytoją. Šiltas, mielas, turintis humoro jausmą, dėmesingas, išsamus. Viską paaiškino ramiai, aiškiai. Savo problemą turėsiu stebėti ir ateity turbūt spręsti operaciniu būdu, taigi save patikėti norėčiau būtent gyd. E. Kulikauskui. Einant pas gydytoją net ir su ne pačia rimčiausia bėda jaudiniesi ir pergyveni, bet čia tikrai ne tas variantas. Šilta šypsena, visapusiškas dėmesys. Džiaugiuosi, kad pagaliau Utenoje yra tokia galimybė. Ir labai labai tikiuosi, kad ji čia ir pasiliks :)

Ačiū. Labai malonu

2019-08-15, 16:35 | 1

Esu dėkingas gydytojui už išsamų būsimos operacijos paaiškinimą.Gaila, kad šis nuoširdus gydytojas KU ligoninėje dirbo paskutinę dieną, tačiau suderino operacijos datą su savo kolega ir užregistravo planinei operacijai.Viskas praėjo sklandžiai. Linkiu sėkmės ir sveikatos gydytojui EDGARUI. Padėka jo tėveliams už puikiai išauklėtą sūnų.
Pagarbiai,
Leonas B.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū, ponas Leonai, už gerą žodį.

2019-03-22, 16:16 | 2

Puikus gydytojas! Dėmesingas, rūpestingas, malonus, profesionalus. Mielai bendraujantis, linksmas. Rekomenduoju! 10+ :)

Ačiū!

2018-10-01, 22:23 | 1

Labai malonus gydytojas malonu kad ir Utena jau turi tokių gydytojų

2018-08-06, 08:53 | 4

Sūnus, marti ir anūkėlis po kelių valandų ruošėsi skristi į Airiją. Vaikelis 1,5 metukų paslydo ir griuvo, panika, kraujas,, klyksmas ir mes jau Utenos greitosios pagalbos skyriuje. Mums pagalbą suteikė iškviestas gydytojas Edgaras Kulikauskas. Gydytojas iš karto suvaldė esamą tėvų psichologinę paniką, nuramino vaikelį, skubiai pasiruošė mažajai operacijai, atliko labai profesionaliai ir atidžiai patikrą dėl smegenų sutrenkimo . O kai jau galvytę susiuvo gydytojas daug aiškino tėvams , davė rašytinę atmintinę, jeigu stebint atsirastų sukrėtimo požymiai vėliau. Vaiko motina lietuvių kalbos nesupranta, todėl gydytojas E. Kulikauskas visą laiką bendravo lengvai anglų kalba. Patarė atidėti skrydį kelioms dienoms, kad nekiltų komplikacijų. Labai džiaugiamės, kad Utenoje jau turime tokių su naujausiu išsimokslinimu gydytojų, mums labai pasisekė, kad patekome ne pas tuos ''senukus'' kurie medicinos diplomus gavo prieš 30 - 40 metų. (kai dar buvo virinami stikliniai švirkštai) . jie butų pervargę, nekalbūs ir pro suspaustas lūpas pasakytų tik ''stebėkit''. Nuoširdus ačiū jums gydytojau, daug kartų ačiū, augančiam anūkui apie jus pasakosime ne kartą, stiprybės jums sunkiame ir atsakingame darbe.
P.S. Mane klausė ar atsilyginau daktariukui, atsakau NE . Ir niekas, niekada nedrįskite eurais sutepti šio kilnaus chirurgo chalato, neįžeiskite jums gyvybę gelbėjančio, gera darančio gydytojo.

2018-06-29, 23:14 | 1

Tai profesonalus, bendraujantis, malonus ir rūpestingas gydytojas. Džiugu, kad Utenos ligoninėje keičiasi specialistų karta, kuriems yra svarbūs pacientai . Dėkoju gydytojui už atliktą kirkšnies išvaržos operaciją. Stiprybės, sekmės ir sveikatos Jums gydytojau. Daiva V.

2018-06-04, 11:30 | 1

Nuoširdžiausias ačiū už atliktą tulžies pūslės operaciją ir žarnyno tyrimą. Nėra reikalo mums veržtis į Vilnių ar kur nors kitur, kai turime tokį gydytoją. Dar kartą dėkoju gydytojui ir visai komandai. Rekomenduoju visiems, kam prireikia profesionalios pagalbos.
Su pagarba, pacientė Elvyra J..

2018-03-14, 20:39 | 3

Labai nuoširdus ir puikus gydytojas,nepriekaištingai atliekantis savo darbą.Ačiū ,gerbiamas gydytojau ,už puikiai atliktą operaciją ir pooperacinę priežiūrą.Pacientė R.Misiūnienė