Pacientai, kurie rekomenduoja Edgaras Kulikauskas, %

Išduota: 2008-07-24, Nr. MPL-11412,

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2013-07-03, Nr. MPL-18379, Galiojanti

Kulikauskas Edgaras dirba šioje gydymo įstaigoje

2017-02-11, 18:40 | IP: 78.60.198.255

Gydytojas paliko jauno, dėmesingo, kompetentingo specialisto įspūdį. Bendravo neformaliai, šiltai, stengėsi viską kruopščiai paaiškinti. Man Utenos ligoninėje buvo atlikta laparoskopinė kirkšnies išvaržos operacija. Gydytojo darbu iki ir po operacijos likau patenkintas.
Valdemaras Ž.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Ačiū už gražų atsiliepimą.

2016-12-26, 16:53 | IP: 78.60.54.37

Labai dėkoju gydytojui už atliktą laparoskopinę tulžies pūslės pašalinimo operaciją, už gydytojo profesionalumą, paprastumą, pagarbą pacientui, už subtilų humorą. Linkiu gydytojui didžiausios sekmės jo sunkiame ir reikalingame profesiniame kelyje. Daiva V.

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labai ačiū už įvertinimą.

2016-11-02, 10:59 | IP: 193.219.87.41

Labai patenkinta šiuo gydytoju. Nors pas pilvo chirugą buvau nukreipta ne dėl chirurginės patologijos, gydytojas įdėmiai apžiūrėjo, išklausinėjo ir kartu priėjome bendros išvados. Man labai patiko, kad šis gydytojas įtraukė mane į ligos paieškos procesą. Bendravo maloniai, pajuokaudamas, nors galėjo tiesiog nukreipti pas kitą specialistą.

2016-11-01, 18:01 | IP: *.*.*.*

Kulikauskas Edgaras atsakė

Labas vakaras. Man labai apmaudu, kad mūsų susitikimas buvo būtent toks. Aš išties atsiprašau, kad Jūs tapote, ta atpirkimo auka. Tikrai ne Jūs esate kalta, kad vienuoliktą valandą vakaro su mažyliu buvote "permesta" mano atsakomybėn. Aš tiesiog neturiu jokių reikiamų įgūdžių, įgaliojimų nei įrankių konsultuoti kūdikius, kaip tik tai ir bandžiau paaiškinti siunčiančiai gydytojai. Man buvo atšauta "Tėvai reikalauja!".
Aš apgailestauju, bet nemoku keisti nuotaikų ir emocijų vienos minutės bėgyje.
Nutiko tai, kas ir turėjo nutikti, aš prisiimu atsakomybę už pacientą, kurio net negaliu konsultuoti. Tikiuosi, kad viskas baigėsi gerai, dabar esate sveiki ir tai tebuvo pilvo diegliai.

Su pagarba
Edgaras Kulikauskas

2016-08-25, 21:46 | IP: 84.15.183.119

Puikus gydytojas!

2016-06-18, 09:52 | IP: 89.190.112.106

Nuostabus gydytojas, kvalifikuotas, dėmesingas, rūpestingas, malonus.

2016-04-05, 16:00 | IP: 193.219.181.1

Puikus gydytojas. Džiaugiuosi, kad jis dirba Utenos ligoninėje. Ačiū už šiltą žvilgsnį ir palaikymą, padėjusį nugalėti baimę prieš tyrimą. Tai narkozė, kurią suteikė gydytojas savo padrąsinimu ir nuoširdumu.
pacientė Daiva

2016-04-05, 15:45 | IP: 193.219.181.1