Pacientai, kurie rekomenduoja Ričardas Bajoriūnas, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15207, Galiojanti

Išduota: 2007-12-21, Nr. MPL-10148, Panaikinta

Bajoriūnas Ričardas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bajoriūnas Ričardas?

2019-02-17, 18:51 | 3

Gydytojas operavo 3 kartus, buvo pėdos lūžis, operacijos buvo sudėtingos
Labai dėkoju, kad vaikštau, yra puikus traumatologas.

2018-11-22, 19:45 | 1

Labai rimtas, be šypsenos, tačiau savo darbą išmanantis žmogus. Perspektyvus chirurgas. Rekomenduočiau ir kitiems. Gaila tik, kad medicinos sistema ligota- ją reikia gydyti. Ir daktaras tikrai nekaltas, kad reikia po kelias valandas sėdėti prie kabineto, kad sunku greitai gauti taloną, kad jis neturi laiko domėtis ligonio bendra savijauta ar psichologine būsena, kai už durų laukia ilgiausia eilė pacientų...
Praeitais metais Gydytojas metalų pagalba sutvirtino mano blauzdos lūžusius kaulus. Koja sugijo, tik, deja, mano organizmas nenorėjo priimti metalinių sutvirtinimų, todėl gydytojas jas pašalino. Sėkmingai. Didelis ačiū už profesionalumą, už kompetetingumą. Dabar beliko užsigydyti žaizdas ir tikėtis geriausio. Linkiu, kad valstybė sugebėtų tinkamai įvertinti sunkų medicinos darbuotojų darbą ir mokėtų tiek, kiek jie yra verti. O verti, geri gydytojai, tokie kaip R. Bajoriūnas, tikrai daug.

2018-11-20, 10:56 | 1

Norė`čiau,kad visi tokie gyditojai būtų-konkretūs ir kompetetingi.

2018-05-28, 14:59 | 2

Puikus ir malonus gydytojas. Atėjau su įsisenėjusia trauma ir esu jaunas žmogus, tad nebuvau pirmenybinis pacientas palyginus su kitais pas šį daktarą einančiaisiais, bet vis tiek sulaukiau deramo dėmesio ir išsamios konsultacijos.

2017-12-12, 14:28 | 1

Išoperavo. Vikščiot pradėjau ankščiau nei sakė. Viskas gerai. :) O toliau laikas parodys.