Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Račkauskas, %

Išduota: 2009-04-10, Nr. MPL-13503, Galiojanti

2018-09-25, 19:12 | 2

Daktaras iš Didžiosios raidės. Pasišventęs savo profesijai. Nuramino prieš operaciją. Aplankė tą po pačią dieną. Pozityvumo užtaisas. Antrą dieną po operacijos jau pastatė ant kojų.

Laurynas Zumaras 36 metų pataisos sistemos pareigūnas

2018-06-04, 08:36 | 1

LABAI SUPER DAKTARAS IR GERAS ŽMOGUS-TO IR PASAKYTA.

2017-07-21, 20:58 | 3

Labai geras gydytojas.Ypatinga ir nuoširdi padėka už puikiai atliktą operaciją ir neįtikėtino rūpestingumo priežiūrą.
Su pagarba A.Alechnavičienė Radviliškio raj.

2017-02-21, 22:47 | 3

KKL Ortopedijos ir traumatologijos I skyriaus vedėjas - chirurgas Jonas Račkauskas yra pasišventęs mediko specialybei. Pabrėžtinas Daktaro bruožas - atkaklumas, savo nuomonės gynimas. Puiki jo komanda: gydytoja anesteziologė Elena Brazauskiene ir slaugytoja Rasa.
2017-02-15 naktį prieš operaciją aš netyčia išgeriau 2 nesuderinamus vaistus. Mane, sunkiai besiorentuojantį erdvėje ir dažnai krentantį į nežinią, kelias valandas globojo slaugytoja Rasa. Mano nuomone, reiktų suteikti slaugytojai Rasai Gailestingosios Sesers garbės vardą. Atsipeikejęs jaučiau didžiulę gėdą, kad aš vos nesužlugdžiau kruopščiai ruoštą operaciją. Labai drąsiai pasielgė tokiomis sąlygomis mane operavę chirurgas J. Račkauskas ir anesteziologe Elena Brazauskiene.
Po operacijos jaučiuosi lyg naujai gimęs. Ilgiausių metų Jums linki 86-erių metu mokytojas Jonas A.Lazauskas.
AČIŪ!

2016-04-11, 23:11 | IP: 188.69.197.89

Gydytojas kuris puikiai išmano savo darbą