Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Lukaševičienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09869, Galiojanti

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13099, Galiojanti

Lukaševičienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lukaševičienė Elena?

2019-01-26, 19:18 | 2

Per pirma apsilankyma paskyre tyrimus, kuriai man visiskai nebuvo paaiskint, nei kas nei kaip, o po tu bukle pablogejo. Tyrimai buvo paskirti diagnozei ligai, kurios net neturiu. Nepatarciau pas ja lankytis niekam. Na bent cia jau mano nuomone tikrai yra geresniu nei ji.

2019-01-22, 10:50 | 1

Šios daktarės nerekomenduočiau savo artimąjam. Problema nebuvo diagnozuota. Profilaktiniam gydymui buvo skirta nekompetetingi patarimai, bei skambinti duotu numeriu. Paklausus kokio žmogaus ar įstaigos numerį duoda, į klausymą buvo vengta atsakyti, prašė paskambinti ir išsiaiškinti. Vizito tiklso nesupratau, tikėjausi išsamios diagnozės, bei kompetetingų patarimų problemai srpęsti.

2018-12-27, 12:04 | 1

Gydytoja nusipelno dižiausios pagarbos ir aukščiausių vertinimų dėl savo profesionalumo ir malonaus bendravimo. Paskyrusi tikslingus ir išsamius tyrimus, ji tiksliai nustatė priežastį mano negalavimų, kurie mane vargino jau daugeį metų. Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už nustatytą diagnozę, skirtą gydymą, optimistišką nuteikimą ir tolesnio gydymo rekomendacijas, siekiant geriausių rezultatų. Linkiu jai stiprios sveikatos ir didžiulės sėkmės.
Pagarbiai,
Valerija Petrušonienė

2018-10-20, 12:42 | 1

Atvykau su nusiskundimais, kad ivairus vaistai (omeprazol, ranitidin ir t.t.), kuriuos vartoju 4 metus nepadeda isvengti remens, ja dar tik padidina. Del vaizdo padare 2 tyrimus, kurie jau pas mane daryti buvo pries puse metu, ir per sekanti vizita tuos pacius vaistus israse, nors aiskinau jai, kad cia nesamone...
Nuvykus pas kita gastroenterologa privaciai buvo rasta bakterine infekcija zarnyne ir virskinimo trakte, taip pat vegetacines nervu sistemos sioks toks sutrikimas, kuris atsirado del 4 metus kamuojanciu simptomu.

2018-06-14, 16:54 | 2

Perskaičiusi apie gydytoją atsiliepimus čia, per daug iš jos nesitikėjau ir lankiausi ten, nes neturėjau kito pasirinkimo. Iki apsilankymo pas gydytoją ligos ieškojau apie 3 metus ir vis nesėkmingai. Per šį laiką teko susidurti su daug gydytojų ir dažnai nusivilti, nes manimi atrodo dažnai tiesiog nepatikėdavo ir didelio dėmesio neskirdavo. Vis tik kuo toliau bėgo laikas, tuo sunkiau man buvo valgant ryti maistą. Tačiau iškart po vizito pas Lukaševičienę ir savo problemos nusakymo tik vienu sakinuku ji ne tik, kad bendravo labai maloniai iš karto mane pasitikdama su šypsena, bet ir paskyrė taip seniai mano norėtą tyrimą. Tyrimo metu iš karto sužinojau diagnozę ir turėjau gultis į ligoninę, o vietų buvo tik po kelių mėnesių, tačiau ir tada nebūčiau turėjusi galimybių vykti į ligoninę dėl asmeninių priežaščių. Labai džiugiai nustebino gydytojos rūpestingumas, nes ji išgirdusi situaciją pati bandė padėti, skambino, klausė. To pasekoje man buvo suteikta pagalba per ypač trumpą laiką. Negaliu apsakyti kokia laiminga esu, kokia dėkinga, kad atsidūriau būtent pas ją, nes pagaliau po tiek laiko aš vėl galiu valgyti.

2017-11-22, 19:23 | 1

Į kai kuriuos anketos klausimus keblu atsakyti - aš negaliu sakyti, kad mane VISIŠKAI išgydė - esant gerokai negu vyresnio amžiaus, to tikėtis jau būtų sunku (tarp kitko, dažnokai tenka iš gydytojų išgirsti: na, ko jūs norit, toks amžius...).
Dėkoju gerb. Gydytojai už atidumą, rūpestį. Atvykau su šeimos gydytojos siuntimu, tačiau skyrė dar kelis papildomus tyrimus, labai nuoširdžiai viską aptarė, paaiškino, nurodė tolimesnio gydymo eigą. P.S. Pas gydytoją E.Lukaševičienę patekau visai atsitiktinai - be jokių "papildomų ryšių" ar "blato".

2017-06-14, 11:34 | IP: *.*.*.*
2017-04-27, 19:55 | 1

Lankiausi 2017 04 27d puiki gydytoja. Linkiu sėkmės ir stiprios sveikatos.

2016-10-15, 02:12 | IP: *.*.*.*
2016-09-07, 19:29 | IP: *.*.*.*