Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Lukaševičienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13099, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-08-31, Nr. MPL-09869, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-10-16, 16:44 | Registruotas lankytojas 1

nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo atsainiai neįsigilinus į situaciją, neatsakė į rūpimus klausimus, norėjosi išeiti iš kabineto, jautėsi kad tiesiog nori pabaigti darbo dieną.

2023-05-02, 17:04 | Registruotas lankytojas 1

Gal nebloga gydytoja,bet mano artimam zmogui tik labiau pablogino sveikata,lankomes ne pirma karta ir negaunam tikslios diagnozes,baigiam prisikankinti..

2022-08-17, 16:40 | Registruotas lankytojas 11

Gydytoja maloni, daug klausinėja, nori padėti. Jaučiasi, kad pacientas rūpi.

2020-09-02, 16:17 | Registruotas lankytojas 1

Jau penkerius metus periodiškai mane konsultuoja ir stebi mano sveikatos būklę ši puiki gydytoja. Atlikusi išsamius tyrimus, tiksliai nustatė diagnozes, paskyrė gydymą, išsamiai paaiškino ir pateikė rekomendacijas ateičiai. Gydytoja yra dėmesinga, labai konkreti, paprastai ir maloniai bendraujanti. Iš jos kabineto visada išeinu gerai nusiteikęs. Žaviuosi gydytojos profesionalumu ir humaniškumu. Visiems rekomenduoju.

Su pagarba, Algimantas Marcinėnas

2020-09-02, 13:10 | Registruotas lankytojas 1

Dėmesinga, konkreti, profesionali, racionalaus ir greito mąstymo, supratinga gydytoja. Tokia, kokia ir turėtų būti gydytoja. Nustato diagnozę, paskiria gydymą, skatina pacientą rūpintis savo sveikata, rekomenduoja ir pataria, kaip elgtis profilaktiškai. Rekomenduočiau visiems.

2019-01-26, 17:18 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2019-01-22, 08:50 | Registruotas lankytojas 1

2018-12-27, 10:04 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja nusipelno dižiausios pagarbos ir aukščiausių vertinimų dėl savo profesionalumo ir malonaus bendravimo. Paskyrusi tikslingus ir išsamius tyrimus, ji tiksliai nustatė priežastį mano negalavimų, kurie mane vargino jau daugeį metų. Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už nustatytą diagnozę, skirtą gydymą, optimistišką nuteikimą ir tolesnio gydymo rekomendacijas, siekiant geriausių rezultatų. Linkiu jai stiprios sveikatos ir didžiulės sėkmės.
Pagarbiai,
Valerija Petrušonienė

2018-10-20, 09:42 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-06-14, 13:54 | Registruotas lankytojas 2

Perskaičiusi apie gydytoją atsiliepimus čia, per daug iš jos nesitikėjau ir lankiausi ten, nes neturėjau kito pasirinkimo. Iki apsilankymo pas gydytoją ligos ieškojau apie 3 metus ir vis nesėkmingai. Per šį laiką teko susidurti su daug gydytojų ir dažnai nusivilti, nes manimi atrodo dažnai tiesiog nepatikėdavo ir didelio dėmesio neskirdavo. Vis tik kuo toliau bėgo laikas, tuo sunkiau man buvo valgant ryti maistą. Tačiau iškart po vizito pas Lukaševičienę ir savo problemos nusakymo tik vienu sakinuku ji ne tik, kad bendravo labai maloniai iš karto mane pasitikdama su šypsena, bet ir paskyrė taip seniai mano norėtą tyrimą. Tyrimo metu iš karto sužinojau diagnozę ir turėjau gultis į ligoninę, o vietų buvo tik po kelių mėnesių, tačiau ir tada nebūčiau turėjusi galimybių vykti į ligoninę dėl asmeninių priežaščių. Labai džiugiai nustebino gydytojos rūpestingumas, nes ji išgirdusi situaciją pati bandė padėti, skambino, klausė. To pasekoje man buvo suteikta pagalba per ypač trumpą laiką. Negaliu apsakyti kokia laiminga esu, kokia dėkinga, kad atsidūriau būtent pas ją, nes pagaliau po tiek laiko aš vėl galiu valgyti.

2017-11-22, 17:23 | Registruotas lankytojas 5

Į kai kuriuos anketos klausimus keblu atsakyti - aš negaliu sakyti, kad mane VISIŠKAI išgydė - esant gerokai negu vyresnio amžiaus, to tikėtis jau būtų sunku (tarp kitko, dažnokai tenka iš gydytojų išgirsti: na, ko jūs norit, toks amžius...).
Dėkoju gerb. Gydytojai už atidumą, rūpestį. Atvykau su šeimos gydytojos siuntimu, tačiau skyrė dar kelis papildomus tyrimus, labai nuoširdžiai viską aptarė, paaiškino, nurodė tolimesnio gydymo eigą. P.S. Pas gydytoją E.Lukaševičienę patekau visai atsitiktinai - be jokių "papildomų ryšių" ar "blato".

2017-06-14, 08:34 | IP: *.*.*.*

2017-04-27, 16:55 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi 2017 04 27d puiki gydytoja. Linkiu sėkmės ir stiprios sveikatos.

2016-10-14, 23:12 | IP: *.*.*.*

2016-09-07, 16:29 | IP: *.*.*.*