Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Charūnas, %

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15517, Panaikinta

Charūnas Andrius dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-02-01, 14:45 | 1

Puikus gydytojas – komunikabilus, kompetetingas, profesionalus ir rūpestingas, turintis humoro jausmą. 100 % Rekomenduoju!

2017-12-21, 15:46 | 1

Malonus daktaras. Sesute taip pat labai maloni. Atsako i visus mano uzduotus klausimus, paaiskina ir viska papasakojo apie tyrimus. Kai buvau pas kitus gydytojus, jie neatkreipdavo demesio i mano nusiskundimus. O sitas daktaras mane isklauso, nepalieka be demesio ir visalaik siuncia tirtis. Rekomenduoju.

2017-10-11, 02:50 | IP: 79.133.231.199

Prieš metus rimtai susirgau. Diagnozė buvo klaidinga. Nežinau, kaip iš tikrųjų, bet pasirodo, jog dėl to, kad susirgimas buvo neeilinis, ir šeimos gydytojui nelabai norėjosi tuo patikėt ar susimąstyt apie jo galimybę, nors tokią susirgimo versiją pateikėm jam kartu su motina ir buvome teisios, kaip paaiškėjo vėliau. Išrašė antibiotikus, kurie nepadėjo, teko kreiptis pas kitą gydytoją, kuri paskyrė tinkamus vaistus. Nesakau, kad gydytojas blogas, nes išsamiai savo poziciją paaiškino, bet nepasitikiu juo, šeimos gydytoją pakeičiau.

2017-01-30, 21:50 | IP: *.*.*.*

Charūnas Andrius atsakė

Pacientės pageidavimu, ji buvo nukreipta pas pageidautus specialistus. Nors norėjo patekti pas juos be tyrimų, leidžiančių patikslinti diagnozę, tyrimai buvo paskirti, taipogi patikrinta objektyviai, kas leido daryti preliminarią diagnozę.
PS.: save ir kitus gerbiantis pacientas, pastabas turi pateikti kabinete, o ne anonimiškai.

2017-01-27, 16:03 | IP: *.*.*.*

Charūnas Andrius atsakė

Kiekvienas paciento skundas išklausomas ir nėra sumenkinamas. Esant reikalui skiriami tyrimai, kurių dauguma gydytojų nedaro. Pvz., antibiotikai skiriami tik gavus kraujo tyrimų rezultatus, skiriami profilaktiniai tyrimai kasmet, kurių dauguma pacientų baidosi.