Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Charūnas, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2012-06-29, Nr. MPL-17578, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Charūnas Andrius dirba šioje gydymo įstaigoje

2.5

2.8

2020-12-31, 16:41 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias šeimos gydytojas! Tikras profesionalas. Nestinga ir dėmesingo bei pagarbaus bendravimo. Rūpinasi pacientais, siunčia į visus reikiamus tyrimus, neišrašo vaistų be tikslios diagnozės.

2019-02-01, 12:45 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas – komunikabilus, kompetetingas, profesionalus ir rūpestingas, turintis humoro jausmą. 100 % Rekomenduoju!

2017-12-21, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Malonus daktaras. Sesute taip pat labai maloni. Atsako i visus mano uzduotus klausimus, paaiskina ir viska papasakojo apie tyrimus. Kai buvau pas kitus gydytojus, jie neatkreipdavo demesio i mano nusiskundimus. O sitas daktaras mane isklauso, nepalieka be demesio ir visalaik siuncia tirtis. Rekomenduoju.

2016-08-27, 08:25 | IP: 95.173.32.213

Labai profesionalus gydytojas. Išsamiai paaiškino apie sveikatos problemą.

2014-12-01, 13:57 | IP: 82.135.242.49

Vienas nedaugelio gydytojų, kurie sąžiningai ir profesionaliai atlieka profilaktinius sveikatos patikrinimus ir suteikia išsamias rekomendacijas. Taip pat skiria tik tuos tyrimus, kurie reikalingi.