Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Škikas, %

Išduota: 2009-12-10, Nr. MPL-15809, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.7

2020-06-22, 19:16 | Registruotas lankytojas 1

Labai rūpestingai padėjo skausmus kenčiančiai manai rasti problemos sorendima! Nuoširdus ačiū gydytojui uż tikslia diagnoze ir pagalba dydantis toliau! Rekomenduoju!!!

2019-11-21, 10:45 | Registruotas lankytojas 1

Pagal teigiamus atsiliepimus matau, kad ne man vienam sekasi papuolus pas Gydytoją Laimutį.
Konsultacija, patarimai, pagalba viskas penki balai iš penkių. Dar rado laiko pamotyvuoti tėvuką.
Duok Dievę sveikatos ir kantrybės Laimuti.
Nuo Simono

2019-10-04, 14:12 | Registruotas lankytojas 4

Tai tikrai gydytojas taisantis kitų gydytojų klaidas... Įsitikinau šiais Pinceto.lt komentarais ne tik iš savo patirties, bet ir pasiklausius minių pacientų atsiliepimų prie jo kabineto. Pas gydytoją driekiasi eilės pacientų atvykstančių iš įvairių miestų. Viską komentuoja išsamiai. Po operacijos pasakė, kad galiu į jį kreiptis 24 val. per parą. Ne kartą ir teko ir niekada nebuvo atsakyta, koks bebūtų užimtas ir pan. Jis man ne tik gydytojas, bet patapo tikru draugu. Pusė garanto operacijos sėkmės - tai atradimas gero gydytojo. Džiaugiuosi, kad netyčia jį suradau. Rekomenduosiu visiems. Tarp kitko, tai gydytojas žiūrintis į pacientą ne kaip į Ligonių kasų "objektą", o kaip į asmenį besikreipiantį į jį pagalbos, kurios jis niekada neatsako.

2019-06-21, 16:33 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus daktaras ir nuosirdus,uzjauciantis zmogus.Tokiu retai sutiksi.Dideles sekmes,sveikatos!

2018-05-14, 15:57 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas kury teko pažinti ,taktiškas ,konkretus ,nevyniojantis žodžiū y vata ,išmanantis savo darbą 200% ,atsakingas ir t.t.....galėčiau vardinti ir vardinti . Daugiau tokiū daktarū žmogiškū ir supratingū ????‍⚕️????‍⚕️????‍⚕️AČIŪ žodis per mažas....

2017-08-23, 17:01 | IP: *.*.*.*
2017-06-20, 16:58 | IP: *.*.*.*
2017-05-04, 12:24 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-04-28, 16:43 | IP: *.*.*.*
2017-04-27, 14:00 | Registruotas lankytojas 2

Vienas iš geresnių daktarų. Visi cia verkia, kad nieko nesako aiskiai ir nekreipia demesio, taciau turit patys burnas ir klausinekit kas jums aktualu. Daktaras visada atsako labai aiskiai ir graziai jei tik jo paklausi.

2016-12-09, 18:25 | IP: *.*.*.*
2016-11-28, 18:26 | Registruotas lankytojas 1

daugiau tokių gydytojų

2016-10-13, 23:48 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas puikus specialistas. Tačiau, jeigu nusprendėte pas jį apsilankyti, apsišarvuokite kantrybe., t.y. eilėje gali tekti laukti valandą ar pusantros. Tačiau tikrai verta. Eilės milžiniškos, nes šis gydytojas nemoka pacientui pasalyti ne. Žmonės atvažiuoja konsultuotis iš visos Lietuvos (todėl ir tokios eilės).
Taip, šis gydytojas yra nekalbus, bet jeigu klausi, atsakymai būna išsamūs. Svarbiausia nebijoti klausti.
Buvo keli komentarai, kad reikėjo susimokėti už implantus. Mano atveju, aš tiesiog paklausiau ar reikės už ką nors sumokėti ir kiek kainuos panaudotos medžiagos. Be problemų gavau atsakymą. Aišku, galėjau rinktis tas medžiagas, kurias kompensuoja ligonių kaso (apie jas man gydytojas iš karto pasakė), tačiau aš nusprendžiau (esu jaunas žmogus), kad noriu kokybiškų implantų. Ir nemanau, kad tai problema. Tiesiog reikia klausti ir bus atsakyta bei pateiktos visos alternatyvos.
O dėl komentaro, kad “ima į kišenę stambiu mastu“ galiu pasakyti tik tiek. Pasakykit nors vieną gydytoją, kuris Jums, iš paduotų pinigų duos grąžos? Mano atveju, ir lyginant su kitais specialistais suma juokinga. Po operacijos buvo pakankamai dėmsio skirta. Pakilus temperatūrai gydytojas, budėjimo metu, ne kartą buvo užėjęs pasiteirauti ir apžiūrėti.
Galiu tik pasakyti tiek, kad iš gydytoje tikimės stebuklo (kad kaip kūdykiui kas kelias val. turi skirti dėmesį). Jeigu gerai jautiesi, nemanau, kad gydytojas tyri sėdėti prie tavo lovos. Reikia pagalvoti ir tai, kad yra ir kitų pacientų.
PUIKUS SPECIALISTAS, NUOSTABUS, GERAŠIRDIS ŽOGUS. TIK REIKIA KANTRYBĖS.

2016-10-12, 13:49 | IP: 90.142.164.207

Puikus gydytojas! Puikiai atlieka savo darba. Tikrai rekomenduoju!!!

2016-05-30, 15:50 | IP: 78.62.170.18

vienintelis gydytojas, kuris padeda mano pažeistiems kelių sąnariams. Kiti siuntinėdavo vienas nuo kito ir realiai nepadėdavo. Ačiū, Dievui,
kad šis gydytojas yra.