Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutis Škikas, %

Išduota: 2009-12-10, Nr. MPL-15809, Galiojanti

1.7

2019-06-21, 16:33 | 1

Labai profesionalus daktaras ir nuosirdus,uzjauciantis zmogus.Tokiu retai sutiksi.Dideles sekmes,sveikatos!

2018-05-14, 15:57 | 1

Pats geriausias gydytojas kury teko pažinti ,taktiškas ,konkretus ,nevyniojantis žodžiū y vata ,išmanantis savo darbą 200% ,atsakingas ir t.t.....galėčiau vardinti ir vardinti . Daugiau tokiū daktarū žmogiškū ir supratingū ????‍⚕️????‍⚕️????‍⚕️AČIŪ žodis per mažas....

2017-08-23, 17:01 | IP: *.*.*.*
2017-06-20, 16:58 | IP: *.*.*.*
2017-05-04, 12:24 | 4

Labai prastai. Man visiškai nesvarbu kokio jis gerumo specialistas, bet sumokėjus 58 eurus už konsultaciją, tikėjausi išsamesnio ir atidesnio požiūrio. ko klausiau tą atsakė dviem trim žodžiais. visą konsultaciją piktai žiūrėjo, išsamiai nieko nepaaiškino nei ką daryti, nei ar galima ką padaryti. reikėjo traukti po žodį. išėjau apsiverkiau, nes nieko nesupratau, tik supratau, kad BLOGAI. "parėję, išėję, pasenę" daugiau nieko. ir jei bus blogiau pasirodyt. gal tiek to, ačiū. tikrai eisiu kitos nuomonės. BMP galėtų atsižvelgti į jiems mokamą pinigų sumą už vizitus pas tokius gydytojus ir paprašyti gydytojų būti atidesnių, geranoriškesnių pacientams.

2017-04-28, 16:43 | IP: *.*.*.*
2017-04-27, 14:00 | 2

Vienas iš geresnių daktarų. Visi cia verkia, kad nieko nesako aiskiai ir nekreipia demesio, taciau turit patys burnas ir klausinekit kas jums aktualu. Daktaras visada atsako labai aiskiai ir graziai jei tik jo paklausi.

2016-12-09, 18:25 | IP: *.*.*.*
2016-11-28, 18:26 | 1

daugiau tokių gydytojų

2016-10-13, 23:48 | 4

Gydytojas puikus specialistas. Tačiau, jeigu nusprendėte pas jį apsilankyti, apsišarvuokite kantrybe., t.y. eilėje gali tekti laukti valandą ar pusantros. Tačiau tikrai verta. Eilės milžiniškos, nes šis gydytojas nemoka pacientui pasalyti ne. Žmonės atvažiuoja konsultuotis iš visos Lietuvos (todėl ir tokios eilės).
Taip, šis gydytojas yra nekalbus, bet jeigu klausi, atsakymai būna išsamūs. Svarbiausia nebijoti klausti.
Buvo keli komentarai, kad reikėjo susimokėti už implantus. Mano atveju, aš tiesiog paklausiau ar reikės už ką nors sumokėti ir kiek kainuos panaudotos medžiagos. Be problemų gavau atsakymą. Aišku, galėjau rinktis tas medžiagas, kurias kompensuoja ligonių kaso (apie jas man gydytojas iš karto pasakė), tačiau aš nusprendžiau (esu jaunas žmogus), kad noriu kokybiškų implantų. Ir nemanau, kad tai problema. Tiesiog reikia klausti ir bus atsakyta bei pateiktos visos alternatyvos.
O dėl komentaro, kad “ima į kišenę stambiu mastu“ galiu pasakyti tik tiek. Pasakykit nors vieną gydytoją, kuris Jums, iš paduotų pinigų duos grąžos? Mano atveju, ir lyginant su kitais specialistais suma juokinga. Po operacijos buvo pakankamai dėmsio skirta. Pakilus temperatūrai gydytojas, budėjimo metu, ne kartą buvo užėjęs pasiteirauti ir apžiūrėti.
Galiu tik pasakyti tiek, kad iš gydytoje tikimės stebuklo (kad kaip kūdykiui kas kelias val. turi skirti dėmesį). Jeigu gerai jautiesi, nemanau, kad gydytojas tyri sėdėti prie tavo lovos. Reikia pagalvoti ir tai, kad yra ir kitų pacientų.
PUIKUS SPECIALISTAS, NUOSTABUS, GERAŠIRDIS ŽOGUS. TIK REIKIA KANTRYBĖS.