Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Meškauskienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03919, Galiojanti

2019-08-09, 12:48 | 1

Gailiuosi, kad atnešiau ir parodžiau visus išrašus ir, pasiskaičius internete, savo iniciatyva atliktų tyrimų rezultatus. Konsultacija be jokios apžiūros ir tik mano pateiktos medžiagos apibendrinimas - 55 Eur. Už ką? Už tai, ką pati žinojau? O toliau? Kur platesnis tyrimas, nes man blogai čia ir dabar? Ar toliau man skaityti internete, nes pasirodo tiko tai, kokius tyrimus pasidariau? Į problemą nesigilinima. Man 42 ir jaučiausi, kad kaip moteris esu nurašyta.

2019-04-22, 22:15 | 4

Pati geriausia ginekologe. Lankiausi nuo pat planavimo pastoti iki kol ji atliko cp operacija. Mane suzavejo gydytojos nedaugzodziavimas, o info suteikimas tik tai, kas reikalinga. Viska konkreciai susako ir palydi su sypsena. Net pries extra cp operacija nusisypsojo ir trumpai pasake, kas bus atliekama, jokios panikos ar nerimo, tik objektyvus gydytojos profesionalumas. Esam lb dekingi, kad padejo i pasauli ateiti musu mazylei. Lankysiuosi visada tik pas sia gydytoja!

2019-04-02, 13:11 | 1

Nuostabi gyditoja,bereikalo nepliurpia,iškarto eina prie esmės ir ieško problemos.labai molini ir įvairiose situacijose moka nuteikti teigiamai .tikrai rekomenduociau.

2018-10-24, 16:10 | 13

Gydytoja rami, maloni,taktiška, stengiasi išsamiai atsakyti į užduodamus klausimus. Pagarbiai elgiasi su pacientu, gal iš šono atrodo kiek ir dirbtinai.

2018-09-10, 04:01 | 3

Turėjau paskirtą planinę cezario operaciją pas šią gydytoją. Ryte prieš operaciją gydytoja atėjo pakalbėti, suteikti informacijos. Tikrai šilta, švelni. Operacijos metu taip pat bendravusi gydytoja. Jokio kyšio nedaviau. Po operacijos irgi atėjo pasidomėti kas kaip. Viskas sklandžiai, užtikrintai ir sėkmingai. Sėkmės daktarei ir toliau darbuose.

2017-10-24, 18:23 | 7

Niekam nerekomenduočiau, bendravimas šaltas, nors Vaisingumo klinikoje išvaikščiojau nuo žinios, kad laukiuosi iki pat gimdymo pabaigos. Tariausi iš anksto, kad gimdymą priims, kai gimdymas prasidėjo naktį, gydytojos niekas nesurado, tik paryčiais kai iki patiems gimdymo (ne saremiu) liko vos kelios valandos - įėjo ji. Dabar labai gailimes su vyru priimto sprendimo atsilyginti už paslaugą, nes pasibaigus gimdymui Meškauskienė ragino mane greičiau paskubini vyrą, kad šis paskubėtų atsiskaityti (vandenys nubėgo naktį, todėl nespėjome nusiimti grynųjų) Gavusi tiek, kiek už cezarį...nors gimdymas be jokių komplikacijų ir ji jokių stebuklų nepadarė.. Akiplėšiška po tokios gautos sumos net nesiteikti užsukti į palatą. Praėjus dviem dienom paskambino į mobilų. Apgailėtinas pinigų troškimas. Po gimdymo daugiau nenoriu jos sutikti.

2017-08-09, 21:23 | IP: 5.20.174.100

Lankiausi pas ją 2012-2013 metais, kai dirbo Vaisingumo klinikoje, Vilniuje ir gimdžiau pas ją. Viskas buvo gerai.

2017-05-23, 14:48 | IP: 77.221.67.59

Gimdėme pas šią gydytoją, gimdymas buvo gan sunkus, bet gydytojos pastangų dėka viskas įvyko gerai ir džiaugiamės rezultatu.

2017-05-03, 16:56 | 1

Puiki gydytoja: rami, dalykiška, išmananti savo sritį. Drąsiai rekomenduoju.

2017-04-08, 16:59 | 1

Nuostabi gydytoja, švelni, rūpestinga, dėmesinga! Pasitikiu ja, ji yra tikra savo srities profesionalė! Su abiem gimdymais datas nustatė 100% tikslumu. Kuo didžiausios sėkmės!