Pacientai, kurie rekomenduoja Audronė Meškauskienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03919, Galiojanti

2019-08-09, 12:48 | 1

Gailiuosi, kad atnešiau ir parodžiau visus išrašus ir, pasiskaičius internete, savo iniciatyva atliktų tyrimų rezultatus. Konsultacija be jokios apžiūros ir tik mano pateiktos medžiagos apibendrinimas - 55 Eur. Už ką? Už tai, ką pati žinojau? O toliau? Kur platesnis tyrimas, nes man blogai čia ir dabar? Ar toliau man skaityti internete, nes pasirodo tiko tai, kokius tyrimus pasidariau? Į problemą nesigilinima. Man 42 ir jaučiausi, kad kaip moteris esu nurašyta.

2019-04-22, 22:15 | 4

Pati geriausia ginekologe. Lankiausi nuo pat planavimo pastoti iki kol ji atliko cp operacija. Mane suzavejo gydytojos nedaugzodziavimas, o info suteikimas tik tai, kas reikalinga. Viska konkreciai susako ir palydi su sypsena. Net pries extra cp operacija nusisypsojo ir trumpai pasake, kas bus atliekama, jokios panikos ar nerimo, tik objektyvus gydytojos profesionalumas. Esam lb dekingi, kad padejo i pasauli ateiti musu mazylei. Lankysiuosi visada tik pas sia gydytoja!

2019-04-02, 13:11 | 1

Nuostabi gyditoja,bereikalo nepliurpia,iškarto eina prie esmės ir ieško problemos.labai molini ir įvairiose situacijose moka nuteikti teigiamai .tikrai rekomenduociau.

2018-10-24, 16:10 | 21

Gydytoja rami, maloni,taktiška, stengiasi išsamiai atsakyti į užduodamus klausimus. Pagarbiai elgiasi su pacientu, gal iš šono atrodo kiek ir dirbtinai.

2018-09-10, 04:01 | 3

Turėjau paskirtą planinę cezario operaciją pas šią gydytoją. Ryte prieš operaciją gydytoja atėjo pakalbėti, suteikti informacijos. Tikrai šilta, švelni. Operacijos metu taip pat bendravusi gydytoja. Jokio kyšio nedaviau. Po operacijos irgi atėjo pasidomėti kas kaip. Viskas sklandžiai, užtikrintai ir sėkmingai. Sėkmės daktarei ir toliau darbuose.