Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Leskauskas, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01893, Galiojanti

Leskauskas Vytautas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Leskauskas Vytautas?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

65.1% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

69.5% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

65% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

63% Complete
3.2

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

58.9% Complete
2.9

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

54.2% Complete
2.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.9% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-09-18, 03:35 | 1

Siaubingas daktaras. Tikrai nerekomenduoju ir nesuprantu kodėl tokie žmonės dirba tokį darbą. Atvykau į Marijampolės ligoninę naktį su dideliais skausmais iki pykinimo, dėl cistos ir esant nėštumui, tai jis pareiškė: "ko čia naktį važinėji, tokios ligos negydomos. Atvažiuoja čia 2 val nakties. Neturiu aš tau ką pasakyt, tikrai neguldysiu į ligoninę. Jei nori galiu pažiūrėt per echoskopa kad ne sakytum kad nieko nežiūrėjau" kai bandžiau išsiaiškint dėl ko gali but tokie skausmai, ką tokiu atveju daryti ir t. T. Tai atsake: "jei turi klausimų tai prašyk kad tave į klinikas nusiųstu. O ten pamatysi, kad tokio rimtumo kaip tu pacientes isveja".
Daugiau į šitą ligoninę negrįšiu, o pas šitą "specialistą" tuo labiau. Ir jums linkiu pas šitą susireiksminusi poną nepatekti.

2019-01-21, 21:33 | 4

Vizitas buvo klaikus. Ginekologas iš mažosios raidės. Dieną po termino manęs ne tik,kad neapžiūrėjo, bet ir paleido namo, liepė ateiti kitą dieną, kai jis nebudės. Nesiteikė manęs apžiūrėti. Gydytojai su tokiu požiūriu neturėtų dirbti tokio atsakingo darbo.

2019-01-14, 11:48 | 2

2-oje ligoninėje netrumpai gulėjau ir nemažai personalo iš akušerijos skyriaus sutikau, visi be galo rūpestingi ir profesionalūs, išskyrus V. Leskauską.
Buvo antra Kalėdų diena ir apie 12h dienos atvykau į priimamąjį, kad padarytų perršimą, nes buvo darytas cezaris ir Kūčių išvakarėse pradėjo kraujuoti stipriai pjūvis. Nuvykau į priimamąjį apie 24h, sutvarkė mane ir sakė kasdien atvykti persirišti žaizdą, ją tinkamai prieš tai dar sutvarkydavo. Taip kasdien ir važinėjau. Bet atvykus dieną, kai šitas "daktaras" dirbo, jis praktiškai mane išvarė lauk, nes "neeikvos ligoninės inventoriaus ant manęs. Rytoj poliklinikos jau dirbs, ten ir važiuok" ????
Šitam daktarui tikrai negalioja jokia Hipokrato priesaika, ar elementarus žmogiškumas, nes net neapžiūrėjo mano pjūvio, aš jam spėjau tik stovėdama su striuke pasakyti, kad man darytas cp ir kraujuoja žaizda - gerb daktaras net nepasigilino, kaip stipriai ten kraujuoja ir pan. O kadangi buvo šventės, tad iš gydymo įstaigų dirbo tik ligoninės.
Labai dėkinga esu akušerei, kuri kartu buvo kabinete ir daktarui išėjus mane apžiūrėjo ir sutvarkė mano žaizdą.

2018-11-02, 21:15 | 1

Bendravimas nekorektiškas, jei gydytojas nemyli savo darbo ir žmonių, tuomet išvis geriau rinktis kitą profesiją. Paskaičius kitus neigiamus komentarus, jie visi atitinka mano patirtį 100 proc.

2018-10-10, 11:33 | 1

Neduok dieve pas jį papulti....atskaito moralą, ko čia per jo budėjimą atvykai ir gaišti jo laiką, taip ir išėjau apakus nuo gydytojo kultūros...