Pacientai, kurie rekomenduoja Andrejus Budakov, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2005-09-26, Nr. MPL-07495, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Budakov Andrejus dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Budakov Andrejus?

2022-08-13, 00:50 | Registruotas lankytojas 37

Labai fainas gydytojas. Ilgai kentėjau skausmą ir tik gydytojo dėka gavau man reikalingą gydymą.Ačiū.

2021-11-10, 14:50 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena,
mano atveju tai buvo budintis gytytojas, tiesiog norėčiau pasakyti, kad tikrai nebuvo malonu su juo bendrauti, kaip gygytojas jokio suprantingumo neturi. Trumpai- esu tiriama nuo gimdos kaklelio vėžio, einu pas gydytojus beveik kas dvi savaites, jaučiu skamusmus kiekvieną dieną, ir nusprendusi, kad negaliu eiti į darbą, paskambinau dėl nedarbingumo, paaiškinau situaciją, man pasiūlė važiuoti į priėmimą, nors sakiau, kad aš einu pas gygytojus, tiriuosi, ko man ten važiuoti. ir tada jisai savo profesionalumą ir supratingumą parode paprunkštėdamas į telefono ragelį ir paklausdamas tai ko aš tada noriu. SIAUBINGA! Lyg jisai man moka pinigus už mano nedarbingumo dvi dienas. Du kartus teko susidurti, ir abu kartai labai nekokie. SEKMĖS JAM!

2019-09-07, 05:18 | Registruotas lankytojas 6

Malonus, savo darbą išmanantis gydytojas.

2018-05-28, 09:20 | Registruotas lankytojas 2

Demesingas gydytojas, savo srities profesionalas. Atidziai isklausinejo simptomus ir skyre visapusiskus tyrimus, gal net daugiau nei reikejo. Gydytojas "pastate ant koju" labai greitai, tikrai rekomenduoju turint rimtesniu sveikatos problemu.

2018-05-06, 15:45 | Registruotas lankytojas 9

Kreipiausi sekmadien į budintį gydytoją, rūpestingai ir kompetetingai konsultavo. Maloniai bendrauja, gaila, kad ne mano šeimos gydytojas.

2016-04-25, 10:46 | IP: 213.164.97.27

Puikus, empatiskas gydytojas