Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Tamulis, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13352, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-06-06, 13:38 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, malonus, savo darbą mylintis chirurgas. Išoperavo man tulžies pūslę. Kai vakare gal po dešimtos operacijos į palatą užėjo dar turėdamas jėgų šypsotis, nustebino. Aš esu labai patenkinta, turėjusi pozityviai nusiteikusį gydytoją, kurio darbu nedrįsčiau abejoti.

2018-05-01, 06:49 | Registruotas lankytojas 2

Labai malonus gydytojas, patekau pas jį atsitiktinai, nes kitas gydytojas susirgo. Jis atėjo susitikti su laukiančiais ligoniais ir taip pakeičiau gydytoją dėl ko esu labai patenkinta. Operaciją atlikta puikiai, nebuvo išvesta jokių drenų. Esu labai dėkinga.

2018-03-06, 13:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-27, 01:00 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus, kantrus, dėmesingas medikas! Rekomenduoju visiems, viską paaiškins, ištirs ir skirs tiek laiko, kiek reikės.

2017-07-31, 14:48 | IP: 88.223.56.235

Nuostabus gydytojas. Daugiau tokių iš pšaukimo dirbančių ir Lietuvos medicina nebus tokia baisi.Ačiū,
gydytojau,Sėkmės,

2016-04-27, 08:55 | IP: 78.60.252.57

Puikus gydytojas. Profesionalus, rūpestingas, draugiškas.

Esate Sigitas Tamulis?