Pacientai, kurie rekomenduoja Albertas Puzinas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-14125, Galiojanti

2019-09-20, 20:26 | 1

Nuostabus daktaras. Šiltai ir draugiškai bendrauja su vaikais. Puikiai atlieka savo darbą.

2018-05-10, 07:11 | 2

Sis gydytojas operavo mano sūneli, esame labai dekingi uz viska. Begalo rupestingas gydytojas ateina net kelis kartus per diena i palata paziureti kaip laikomes visada su sypsena ,vaika atejas pakutena, pakalbina. Ir jokiu dovanu nepriima,daugiau tokiu puikiu gydytoju!

2018-01-16, 09:16 | 1

Gydytojas is didziosios raides. Vienareiksmiskai atsidaves savo darbui. Mano sunus ji dievina, nepaisant nelabai maloniu proceduru. Jis moka rasti bendra kalba su vaikais. Tokiu gydytoju tikrai reta, patekti pas toki yra tikra sekme.

2017-10-11, 19:34 | IP: 84.15.188.137

Gydytojas iš didžiosios raidės. Nearogantiškas, profesionalus, empatiškas, dalykiškas.

2017-09-20, 23:59 | 2

Nuostabus, rūpestingas gydytojas! Tikras vaikų draugas! Atėjęs pas vaiką į palatą kalba su juo kaip su tikru pacientu, klausia kaip jaučiasi, kur skauda, turi gerą humoro jausmą ir tiesiog magiškai pelno vaikų pasitikėjimą! Mano dukrytei atliko pieloplastiką, po operacijos labai rūpinasi, palaiko. Išgelbėjo vienintelį instuką. Perskaičius komentarus net nežinau dabar kaip gražiai atsidėkoti, nes tikrai yra už ką, kadangi dovanų nepriima, svarstau apie paramą visam skyriui.