Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Kušleika, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09538, Galiojanti

2019-02-17, 13:20 | 1

Ačiū Gydytojui iš visos širdies. Puikus profesionalas, kuriam RŪPI ligonis. AČIŪ

2016-07-29, 00:23 | IP: 78.62.199.191

Ne vieną kartą teko lankytis,visada tik geriausi įspūdžiai.Deja,mano liga nepagydoma,lieka tik pastovus stebėjimas,kad neblogėtų.Todėl kreipiuosi į tikrą savo srities žinovą,kad būtų ramu.Ačiū.

2016-04-30, 13:09 | IP: 78.56.142.139

Labai puikiai apžiūrėjo mano akis, Davė vertingų patarimų ateičiai. Labai malonus pabendrauti.

2016-04-01, 12:01 | IP: 90.138.88.44

Labai malonus gydytojas, mėgstantis pajuokauti - iškart sumažina įtampà. Išsamiai paaiškino apie akiù būklę.

2014-07-02, 20:40 | IP: 78.62.199.191

tikras profesionalas,aukšto lygio specialistas,maloniai ir nuoširdžiai bendraujantis su pacientu.

2014-03-01, 19:16 | IP: 82.145.217.155

Profesionalus, konkretus, nuoširdus.

2013-02-07, 16:25 | IP: 195.182.90.130

labai geras specialistas, rūpestingas gydytojas, maloniai bendraujantis su pacientais. Esu labai dėįkinga jam.

2012-11-10, 13:30 | IP: 79.132.161.66

Nuostabus specialistas-chururgas, pinigu is ligoniu niekada nereikalavo, visiems ligoniams /ir senuoliams ir jaunimui/ uztektadavo jo demesio. Atliko man dvi sudetingas operacijas, nepraradau tarnybos ir toliau dirbu. deknga daktarui S.KUSLEIKAI.. Jo profesianalumas labai-labai auksto lygio, gaila jeigu tokie specialistai emigruos. Elena K.

2012-09-23, 14:47 | IP: 213.164.121.106

DAKTARE, DEKINGA, KIEKVIENA DIENA PRISIMENU JUS, TIKRAS PROSEFIONALAS /AIBOLIT/ MATAU, DIRBU. IR LAIMINGA, JUS MANE ISGELBEJJOTE. ELENA K.

2011-11-19, 15:44 | IP: 86.100.108.179

Nuostabus gydytojas! Jis mane operavo. Ir kaip zmogus man patiko. Viska labai aiskiai paaiskina. Konkretus. Aciu Jums labai uz viska. Kad daugiau tokiu zmoniu, gydytoju!