Pacientai, kurie rekomenduoja Aušra Stašytė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03050, Galiojanti

Stašytė Aušra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stašytė Aušra?

2.1

2.1

2019-12-21, 00:20 | 1

Visiškai nekompetetinga gydytoja, maža to, kad kaltino nebūtais dalykais ir grubiai bei nemaloniai bendravo, nesugebėjo nustatyti kas yra vaikui, kuris kosti ir sloguoja antra savaite, ji mat nematė slogos ir rekomendavo stacionarini gydyma, nors vaikui tik virsutiniu kvepavimo taku infekcija!!!Gėda už tokius "gydytojus". Ir poliklinikai didžiulis minusas dėl tokių "specialistų".

2018-12-21, 19:33 | 1

pas sia gydytoja jau niekada neisiu ir nerekomenduoju

2018-12-13, 23:30 | 1

Šiai moteriai tik arklius gydyti... Su tokiu bendravimu, tokiu pasikelimu, vulgarumu... nesuprantu ka ji veikia daktaro kedeje, taip liga diagnozavo, bet bendravimo lygis ir kultura toli grazu ne su zmonemis bendrauti, o ypac vaikais... elgesi grubiai, moralizavo man apie vaiku auklejima ir kur as tureciau lankytis internete! Tikrai niekam nerekomenduoju sios daktares ir pati pas ja tikrai niekada neisiu!

2018-12-03, 12:49 | 1

labai jau nemaloni gydytoja atejau ...antra karta papuoliau pas ja ir likau labai nepatenkinta!!! daugiau gyvenime pas ja neisiu!

2018-10-15, 18:28 | 2

Nesuprantu kodel tiek blogu atsiliepimu... buvome su dukra, diagnozavo ausu uzdegima. Su vaiku bendravo maloniai. Kaip ir neturiu prie ko prikibti :) pasiskaicius komentarus net bijojau eiti pas sia specialiste, bet tikrai be reikalo.

2018-05-04, 21:23 | 2

Pas tokią nekultūringą, neadekvačią, arogantišką, žeminančią, ižeidinėjančią, pasipūtusią "specialistę" daugiau neičiau nė karto! Užteko vieno apsilankymo, po kurio švelniai tariant likau šokiruota...ne tik, kad sugadino nuotaiką visai likusiai dienai, bet dar ir įžeidinėjo atviru tekstu, užgauliojo, nors neturi jokios teisės, visiškai manęs nepažįstanti, kalbėjo arogantiškai, tartum būčiau "ne lygis" jai, įsakmiai tvirtino savo teorijas, nežinanti problemos priežasčių, nepaskyrė jokio gydymo, o jei tik ką paklausiau, rėkdama bandė pamokslauti, tartum turėtų tokią teisę, neatsakydama į užduodamus klausimus. Su vaiku elgėsi grubiai, neatsakingai. Niekam NEREKOMENDUOJU tokios "specialistės" !!! Apeikite jei įmanoma kuo toliau ir rinkitės kitą. Ne tokiems žmonėms dirbti tokį darbą ! Ne pirmas žmogus pasako tą patį apie šią gydytoją, tai kur žiūri poliklinikos vadovybė?!?

2018-04-15, 21:12 | 5

Nemaloni, arogantiska. Sunkiai bendraujanti...jei turiu galimybe rinktis, renkuosi kita gydytoja...

2018-01-12, 23:22 | 3

Tragedija!!! Pusei dienos sugadino nuotaiką ir man ir vaikui!!! Išėjus iš kabineto 8 m. vaikas klausia: " Mama, o kas čia buvo? Aš kitaip įsivaizdavau, kad mane gydys..." Žmonės, bukite geri neikite pas tokią.... net negaliu vadinti daktare. Arogantiškai kalbėjo, nepadarė nei vieno tyrimo, ką bandydavau paaiškinti apie vaiko ligą- buvo vertinama priešiškai....pati nieko situacijai pagerinti nepatarė, tik tai, ką ir taip jau 5 metus darom...tai buvo antras mano Extra apsilankymas pas LOR, ir dėja pas šią daktarę, po pirmo irgi buvau išėjus sugadinta nuotaika, bet tuomet pavardės nebuvau užsifiksavus...dabar prisiminsiu ilgam!!! Pas tikrus gydytojus nebūna tiek laisvų vietų, kad eitum čia ir dabar. Kantrybės visiems Extra ligoniams, kam teks pas ją apsilankyti!!!! Jei galite- pasistenkite šio susitikimo išvengti.

2017-08-01, 14:02 | IP: *.*.*.*
2017-05-26, 12:21 | IP: *.*.*.*
2017-05-25, 13:49 | IP: *.*.*.*
2017-05-25, 02:03 | IP: *.*.*.*
2017-04-19, 14:58 | 2

daktarė nemaloni, grubi, įžeidinėjo mane ir dukra. Pati aptarinėjo šeimos savo problemas. Ausies uždegimui nepadėjo, o tik pablogino. Nerekomenduoju pas tokia eiti, nes liksite pažemintas ir negausit tinkamos pagalbos.

2017-04-13, 14:25 | IP: *.*.*.*
2017-02-15, 21:29 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.