Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Grenoveckas, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20267, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16287, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Grenoveckas Tomas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grenoveckas Tomas?

2022-05-19, 14:13 | Registruotas lankytojas 818

Puikus dievo siūstas gydytojas.Esu jam labai dėkinga

2021-10-21, 15:38 | Registruotas lankytojas 15

Puikus gydytojas. Kaip ir seselės, kurios su juo dirba :)

2021-09-29, 14:04 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkingas šiam gydytojui už tai,kad 2019 metais, tiksliai diagnozavęs mano ligą, iš esmės būtėnt jis ir išgelbėjo man gyvybę. Tai buvo ūmus pankreatitas,sukeltas tulžies pūslės akmenų apie kuriuos aš pats tik tą dieną ir sužinojau .Aišku aš lb dėkingas ir Šilutės intensyvios terapijos skyriaus žmonėms kurie pažabojo uždegimą,bet labiausiai esu dėkingas Tomui Grenoveckui už greitą reakcija ir teisingus sprendimus. Ačiū

2021-07-10, 22:50 | Registruotas lankytojas 21

nesupratau ką gydė, ir kokia diagnozė

2020-08-25, 07:26 | Registruotas lankytojas 1

Teko gydytis pas si gydytoja.Tikrai puikus specialistas,savo srities zinovas.Padaro ne tik savo darba,Aukoja darbui net laisvadienius.profesionalus gydymas,prieziura ir bendravimas.Duok dieve ,kad musu gydymo istaigose butu kuo daugiau tokiu mediku.

2020-05-16, 16:50 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-15, 13:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus gydytojas-chirurgas.

2016-09-10, 12:17 | IP: 5.20.113.198

Labai geras kvalifikuotas specialistas. rekomenduoju

2016-05-03, 13:48 | IP: 86.38.205.194

Puikus gydytojas, labai profesionalus, operacija buvo atlikta skubos tvarka, atsizvelgiant i mano situacija. tik geriausi atsiliepimai. Drasiai rekomenduoju visiems pacientams.