Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Kavaliūnienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00929, Galiojanti

Kavaliūnienė Lina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kavaliūnienė Lina?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

84.9% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.9% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.3% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

92.8% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

75.7% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

88.1% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-14, 08:19 | 3

Pati nuostabiausia gydytoja, apsilankius pas šią gydytoja jautiesi, kaip pas mamą, ramu, gera ir jauku. Visalaik pasitinka su šypsena, nuramina, viską profesionaliai paaiškina. Lankausi ilgai pas šią gydytoją, taip pat lankiausi nėštumo metu ir gimdžiau vaikelį. Nėštumo metu apžiūra buvo tobula, visalaik atsakys i klausimus ir ne darbo metu, priims be eilės jei kas negerai. Antrą kartą gimdyčiau tik pas šią gydytoją, kadangi viso gimdymo priežiūra ir cezario operacija buvo atlikta profesionaliai. Priežiūra po gimdymo buvo tobula, gydytoja net aplankė pasiteirauti kaip laikausi, ne savo darbo metu. Gydytoja verta Gydytojos vardo iš didžiosios raidės.

2019-04-23, 11:25 | 6

Ginekologė pas kurią visada pasijauti ramiai ir, kad viskas bus gerai, kas, mano manymu, nėštumo metu labai svarbu. Visada prieš pateikdama įvertinimą ramiai apgalvoja, kad nesukeltų nereikalingo streso. Lankiausi viso nėštumo metu ir visada išeidavau patenkinta, visada paprašius pažiūrėdavo ultragarsu, atsakydavo į visus klausimus.

2019-04-18, 23:19 | 3

Labai švelni, kompetetinga ir rūpestinga gydytoja. Išsamiai atsakė į visus klausimus, kas man patiko. Neskubėjo išprašyti iš kabineto, matosi, kad dirba ne “konvejeriu“. Tiksliai diagnozavo problemą, dėl tyrimų rezultatų paskambino, pasiteiravo kaip jaučiuosi, paskyrė veiksmingą gydymą. Likau patenkinta.

2018-11-26, 11:55 | 6

Su šia gydytoja susidūriau jau prieš daugelį metų, bet pas ją lankausi iki šiol. Visos kitos šios srities gydytojos, su, kuriomis susidūriau nublanksta prieš šią puikią gydytoją! Gydytoja puiki savo srities specialistė, švelni, maloni, skirianti dėmesio ir laiko net paprasčiausiai profilaktinei apžiūrai. Pati nuostabiausia ginekologė, pas kurią lankysiuos dar ne kartą!

2018-11-20, 10:32 | 8

Bendrauja profesionaliai, į pacientą žiūri atsakingai, tačiau esant rimtoms problemoms ieškočiau profesionalesnio gydytojo.

Pas šią gydytoją lankiausi nėštumo metu. Gydytoja bendrauja profesionaliai, dalykiškai, maloniai, todėl galėčiau rekomenduoti ją esant jautresnėms problemoms, kur reikalingas palaikymas ir profesionalus bendravimas. Neskatina vartoti konkrečių papildų, kiekvieno vizito metu skiria dėmesio ultragarsinei apžiūrai, jeigu kyla klausimų dėl vaisiaus būklės, žiūri atsakingai ir priima skubiai.

Nepatiko tai, kad suteikia mažai informacijos, kiekvieno su nėštumu susijusio dalyko reikia klausti pačiai (mityba, fizinis aktyvumas, skiepai, maisto papildų vartojimas ir kt.), o atsakymai būna trumpi ir neinformatyvūs, tad informacijos vis tiek reikia ieškoti kitur. Taip pat buvo nustatyta neteisinga diagnozė, sukėlusi nemažai panikos. Gydytoja į diskusijas nesileido, tad dėl šios problemos teko kreiptis į kitą gydytoją.
Kompensuojamą gimdos kaklelio tyrimą pasiūlė atlikti praėjus 8 savaitėms po gimdymo, nors kiti specialistai ir literatūra teigia, kad po gimdymo reikia palaukti bent tris mėnesius, kad rezultatai būtų patikimi.