Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Knispelis, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2007-08-24, Nr. MPL-09844, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-04-20, Nr. MPL-13587, Galiojanti

Knispelis Robertas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Knispelis Robertas?

2019-09-27, 14:04 | 3

Registravausi pas šį gydytoją su ilgą laiką trukusia problema, paskaičiusi pora atsiliepimų, jog tai specifinės srities specialistas ir jis geba diagnozuoti retas ligas, ir padėti. TAČIAU, tai tik reklama, matyt. Mano vizitai pas šį gydytoją buvo vis perkelti siūlant persiregistruoti. Kai galiausiai pavyko susitarti dėl konsultacijos (tik didelio prašymo būdu, nes mano vizitą perkelė į mano suplanuotos kelionės laiką), bendravimo stilius taip pat nenudžiugino. Gydytojas bendravo nemaloniai, įspūdis - "neturėjo laiko". Pertraukinėjo, neišklausė iki galo, ir t.t. Tad įspūdis apie bendravimo stilių gana prastas.

Bet tai dar ne bėda, jei gydytų geras specialistas ir būtų teigiamas rezultatas. Galiausiai, tyrimai buvo paskirti ir atlikti. Ir vėl prasidėjo konsultacijų atidėliojimas. Galiausiai, po tyrimų su gydytoju pavyko pabendrauti tik telefonu. Kalb4jo nenoriai. Atsakymą jis buvo, cituoju, "jau parašęs".

Rezultatas. Gydymas - nepaskirtas, nes tas, kuris buvo jo suplanuotas pirmojo susitikimo metu, jam pasirodė netinkamas. Ir šis gydytojas atsisakė siųsti mano dokumentus gydytojų komisijai svarstyti dėl operacijos. Kodėl - nes buvo svarstyta prieš pusę metų. Tuomet manęs neoperavo, nors skydliaukė didelė, skausminga, buvo bloga bendra savijauta, ir skydliaukei spaudžiant gerklę kimo balsas ir t.t. (daug nemalonių kitų simptomų dėl skydliaukės veiklos, kaip svorio augimas, antakių ir plaukų slinkimas ir t.t.).

Įdomus faktas, kad gyd. komisija (ankstesnė) savo sprendimo dėl atsisakymo operuoti taip pat nepaaiškino NIEKAIP. Tik tuo metu gydydantis gydytojas paminėjo, kad dabar galiu kreiptis į komisiją tik po pusės metų (tai būtų jau dabar). Taigi, R. Knispelis galėjo padėti ir siųsti komisijai. Bet jis net nesiunčia. O kur jis mane siunčia? Namo. Pas šeimos gydytoją. Su teise konsultuotis po metų. TIK po Metų! Kai mano pablogėjusi savijauta jau yra trys metai. O į mano prašymą rekomeduoti III lygio konsultaciją bent po 4-6 mėn arba pablogėjus (nes anksčiau endokrinologai man taip skirdavo), jis sureagavo "aš skiriu kada aš noriu".

Taigi, po pusės metų laukimo, rezultatas yra toks: aš likau Be medikamentinio gydymo, Be operacinio gydymo, Be galimybės kreiptis pas III lygio endokrinologą artimiausiu metu. Nors pablogėjusi savijauta yra apie tris metus, pagalbos nėra.

Ir gerb. gydytojas savo atsakyme rašo "harmonų perteklius nenustatytas", nors buvo nustatytas jų trūkumas, kurio jis ir ieškojo tam, kad paskirti gydymą. Tik tiek pavyko sužinoti telefonu. Kur gydytojo atsakymas dabar taip pat man neaišku.

Vertinu labai labai nepalankiai. Man teko sutikti tikrai puikių gydytojų, kurie stengėsi padėti, bet tai tikrai ne šis atvejis. LABAI NEREKOMENDUOJU. Ir tikrai džiaugiuosi už tuos, kurių patirtis su šiuo gydytoju buvo sėkminga.

2019-05-30, 16:11 | 1

Bendravo malononiai ir viską išaiškino apie esamą situaciją, patarė kreiptis į kitą specialistą. Vietoje paskambino ir sutarė vizitą pas kitą specialistą, kuris toje srityje specializuojasi.
Jautėsi rūpestis pacientu!

2018-08-18, 13:14 | 7

Prieš daugelį metų teko lankytis pas šį gyd.konsultacijai ( atvažiavau su siuntimu iš Šiaulių) .Malonus, geranoriškas ir geras gydytojas.Paliko teigiamą įspūdį.

2018-01-06, 14:28 | 1

Vizitas buvo tikslingas ir išsprendė man kilusias abejones.

2017-03-22, 17:34 | IP: 213.197.161.186

Žmonės dažniausiai rašo tik piktus atsiliepimus, tačiau jaučiu pareigą palikti gerą žodį apie šį puikų gydytoją. Pakeičiau iš viso 4 gydytojus, kol sutikau dr. Knispelį. Jis vienintelis man pasiūlė vaistų alternatyvą, kuri 3 metus mano trukusią problemą išsprendė per 2 mėnesius. Žinoma, vis dar esu jo priežiūroje, bet iškart noriu labai padėkoti už rūpestingumą, draugiškumą ir profesionalias konsultacijas. Į vizitus pas jį visuomet einu su šypsena.
Nuoširdžiai rekomenduoju.