Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Guzavičienė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.6

1.9

2017-06-05, 13:00 | IP: 158.129.23.187

Gydytoja tikrai puiki. Rimta, turinti charakterį, bet viską atlieka labai profesionaliai. Teko lankytis pirmą kartą pas ginekologę apskritai, tad buvo daug baimės ir streso, bet likau tikrai patenkinta greitai nustatyta diagnoze ir gydymu.

2017-05-11, 23:14 | 4

Viena blogiausiu ginekologiu su kuriomis teko susidurti. Salta, arogantiska, nesidomi, nesirupina, pavargusi nuo darbo moteris sakyciau. Nenori matyti nei pacientu ir tuo labiau gydyti ju. Buvau tiek pas ja tiek pas salimais dirbancia Jakubauskiene. Abi tragiskos!! Niekam nerekomenduoju...Ejau tiek pas viena tiek pas kita ir nei viena nustaciusios diagnoze nesugebejo isgydyti, nors man tebuvo paprasta bakterine vaginoze!! Tampe mane metus laiko abi, kol situacija pablogejo. Siulyciau nesivarginti pas jas eiti net...labai grubios ir neatsakingos moterys...

2017-04-07, 11:50 | 1

Labai puiki gydytoja. "Nesaldi", bet dalykiška. Atliko visus tyrimus. Liepė po pusės metų BŪTINAI apsilankyti pakartotinai, bet kai man kilo neaiškumų dėl savo sveikatos- prisiregistravau žymiai anksčiau, nei ji man liepė, ir buvau vėl apžiūrėta, nuraminta. Ir vėl ruošiuosi registruotis TIK PAS ŠITĄ GYDYTOJĄ. Man jos dėmesio ir rūpesčio pilnai užteko. Nesuprantu kodėl tiek daug piktų komentarų internete...

2016-08-19, 20:17 | IP: *.*.*.*
2016-07-02, 20:19 | IP: *.*.*.*