Pacientai, kurie rekomenduoja Ugnius Kšanas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04914, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-09, 05:53 | Registruotas lankytojas 2

Kaip specialustas-asas, bet bendravimo kultūra kraupi.Labai taikliai kolektyvo vadinamas-Piktas dėdė.

2020-09-14, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

Geras daktaras labai, tik nenoka šnekėt gerai. Bet man tokio ir reikia, tegu nešneka, bet išgydo. Ačiū jam kad mane gydė, o ne šnekėjo :)

2020-09-14, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

2020-02-03, 15:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Puikiai beveik prieš metus atliko naviko šalinimo operaciją, po operacijos lankė, rūpinosi, matosi jam svarbi paciento būklė. Iki šiol susiskambinam, pakomentuoja tyrimus, numato tolimesnę stebėjimo tvarką. Gal kartais ir atrodo grubokas, bet po visu tuo slypi gera, mylinti širdis. Ir auksinės, "dieviškos" rankos. Visą gyvenimą dėkosiu, kad prikėlė mane antram gyvenimui. Eglė G.

2020-01-26, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Be galo atsakingas žmogus, pats skambina ir ieško paciento, kad tik nepamirštų atvykti. Pirmą kartą matau tokį atsakingą daktarą, kosmosas kažkoks.

2019-07-04, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Esame labai dėkingi gydytojui U. Kšanui už labai gerai atliktą darbą. Diagnozė buvo tiksli. Po gydytojo atliktos ( galvos smegenų) operacijos nebuvo jokių didesnių šalutinių pasėkmių, o savijauta, kiek tai įmanoma, gera. Gydytojas įsigilina, visada pakomentuoja pakartotinų tyrimų rezultatus ir dabar, po operacijos praėjus jau dvejiems metams. Susisiekti ir susitarti dėl konsultacijos nėra sudėtinga.
Manome, jog mums pasisekė, nes, susirgus sunkia liga, operavo gyd. Kšanas, ir didžia dalimi todėl gyvenimo kokybė yra geresnė, negu galėtų būti.

2019-02-12, 12:31 | Registruotas lankytojas 4

Puikus Gydytojas.Jis man išgelbėjo gyvybę,visą gyvenimą būsiu Jam dėkinga.Irena Karaulnovienė.

2018-12-10, 11:27 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas, grubus, nemandagus, piktas žmogus, šneka per sukąstus dantis. Nesu sutikusi šlykštesnio daktaro. Nerekomenduoju.

2018-06-14, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Dėkojame gyd. Ugniui Kšanui už skubiai atliktą sudėtingą plyšusios smegenų aneurizmos operaciją pacientei Jūratei Stumbrienei. Pacientės būklė buvo kritinė, tačiau po gydytojo atliktos operacijos įvyko šuoliškas sveikimas be jokių komplikacijų. Praėjus mėnesiui po operacijos pacientė sparčiai sveiksta ir vėl mėgaujasi gyvenimu. J. Stumbrienės artimieji.

2017-12-26, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ gydytojui už jo atsidavimą savo darbui! Visa mūsų šeima linki Jums sveikatos ir stiprybės! Jūs darote viską, kad padėti pacientui. Išgelbėjote mano vaikino gyvybę ir iki šiol tai atsakingai darote, parinkdami gydymą. Gydytojas dažnai būna pavargęs, tačiau didžiausią dalį savo laiko jis praleidžia operuodamas... po 6 ir net po 10 valandų. Gerb. daktare, Jūs geriausias!

2017-10-18, 10:45 | IP: *.*.*.*
2017-10-03, 13:50 | Registruotas lankytojas 1

Noriu parašyti savo nuomonę, nes esu labai pažeidžiamas ir jautrus žmogus, todėl kontaktas su gydytoju man yra ypač svarbus. Ne kartą teko užverti kabineto duris net nesibaigus pokalbiui... Santaros klinikose lankiausi 2017-10-02, jaudinausi už durų kaip ir kiekvienas pacientas, tačiau priėmimo metu visa įtampa atslūgo, nors mano likimas dar neaiškus, bet vidumi supratau, kad pasitikiu šiuo neurochirurgu, kuris man suteikė vilties ir drąsos. Dėkui.

Dar noriu pridėti kelis gerus žodžius apie slaugytoją tądien dirbusią su gydytoju, ji net koridoriuje, man išėjus drąsino mane ir aiškino, rodydama per langą, kaip patekti į kitą korpusą, kur turėsiu atlikti tyrimus. Dėkui dar kartą.

2017-09-21, 14:53 | IP: *.*.*.*
2017-08-04, 16:34 | IP: 78.56.149.216

Viskas tiesoig šauniai pavyko didelis ačiu....ačiu....

2017-04-16, 18:44 | Registruotas lankytojas 2

Vyrui operavo galvos gėrybinį auglį, kuris buvo užgulęs akies nervą, netrukus grėsė visiškas apakimas, dabar akies nervas tik pradeda atsigauti. Chirurgas nuostabus, tiesiog stebukladaris, reikia melstis, kad neišvažiuotų iš Lietuvos, nepaliktų mūsų beviltiškoje padėtyje. Juk visi tik ir važiuoja važiuoja...
Jis mūsų nepaliko bėdoje ir tada, kai vyrui atsirado kitos problemos su sveikata, ne mažiau svarbios. Daktaras Kšanas padėjo paguldyti į stacionarą, tik jis vienas padėjo. Kitaip...manome, būtų buvę liūdna.
Žemai lenkiamės daktarui Kšanui, net apstulbę esame jo rūpestingumu ir atsakingumu. Ir kaip jis viską spėja, visus atsimena...
Žinoma, jis konkretus, griežtas, nemėgsta tuščių pliurpalų , nes tam neturi laiko, jis operuoja ir gelbėja kiekvieną minutę kažką, žodžiu , kaip tas daktaras Hausas iš to įžymaus serialo .
Ačiū Jums už viską, daktare, te padeda Jums Dievas!

2017-04-04, 16:37 | IP: 86.100.244.216

Gydytojas U.Kšanas dar 2004m man operavo stuburo išvaržas,iki šiol esu jam dėkinga.Sėkmės darbe!A.Rizgelienė.

2017-04-03, 15:06 | IP: 78.60.58.92

Gydytojas savo srities profesionalas. Jis geriausias!!! Daktaras atliko 2017-01-04 smegenų auglio operaciją. Po operacijos esu sveika, jokio šalutinio poveikio nepasireiškė. Nors prieš operacija netikėjau, kad galėsiu gyventi kaip anksčiau. Dabar gyvenu, džiaugiuosi gyvenimu. Ačiū gydytojui!!!!

Ana

2017-03-29, 22:34 | IP: 78.56.50.162

Puikus gydytojas.Profesionalas ir nuostabus žmogus.Visiems rekomenduoju.

2017-03-13, 13:39 | IP: 213.159.59.99

Gydytojas dalykiškas, savo srities profesionalas. Po dalykiškumo kauke visą laiką mačiau jautrų žmogų, kuriam rūpi kiekvienas pacientas. Šis daktaras išgelbėjo man gyvybę, atliko smegenų auglio operacija. Išgyvenimo šansai buvo neįtikėtinai maži, o, kad liksiu ne pusiau paralyžuota visai menki. Po operacijos esu sveika ir neparalyžuota jau trečius metus. Ačiū gydytojui ir visą gyvenimą prisiminsiu tą lyg slaptą šypseną, kai mato, jog pacientui gerėja būklė...

2017-02-17, 13:24 | IP: 81.7.89.118

Dėkoju gydytojui Ugniui Kšanui už artimiausiam gyvenime žmogui š. m. sausio 11 d. atliktą labai sudėtingą galvos aneurizmos operaciją. Nuostabios Jūsų rankos ir didžiulė patirtis gelbėja tokios nelaimės ištiktus pacientus. Žinant , jog operacijų metu neurochirurgų patiriamas stresas gali sukelti hemodinamikos pokyčius- didinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis- linkiu Jums ištvermės. Saugokite savo sveikatą, nes Jūsų rankos ir patirtis gelbėja gyvybes. Tiems kurie rašo neigiamus atsiliepimus, siūlyčiau nustoti. Tokiems gydytojams reikalinga pagalba- aiškinant pacientams po operacijos apie tolimesnį pooperacinį laikotarpį, apie gal iškilsiančias problemas , gal būt ir psichologinę konsultaciją,tačiau manau, kad čia turėtų būti kito gydytojo profesionalo darbas. Tokius , kaip U. Kšanas reikia saugoti, kad užtektų jėgų, sugebėjimo susikaupti ir žinoma nepervargti ir profesionaliai teikti tokią pagalbą, kurią gal būt sugeba ne visi. Būkite sveikas ir saugokite save- Jūs labai reikalingas.
Dėkoju ir visam personalui padėjusiam sveikti po tokios sunkios operacijos.
I.Kuzmickienė

2017-02-17, 12:07 | IP: 193.219.87.70

Super daktaras, super padare man gerai operacija

2017-01-20, 15:31 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus gydytojas, šiltas ir nuoširdus žmogus, sėkmingai atliko mano tėveliui galvos smegenų aneurizmos operaciją. Esu labai dėkinga ir linkiu gyd. Ugniui Kšanui stiprios sveikatos, daug sėkmės ir ištvermės jo darbe gelbėjant žmonių gyvybes !
Beata Karaliūtė

2016-12-14, 10:45 | IP: *.*.*.*
2016-11-05, 18:02 | IP: 89.117.145.29

Nuostabus gydytojas!!! pats geriausias!!! kaip zmogus irgi labai supratingas, uzjauciantis... kartais zodziais neimanoma isreiksti padekos bei susizavejimo, musu situacija labai bloga, bet gydytojas visada mus palaike, nepaliko musu likimo valiai... ACIU uz tai ir linkiu daug sveikatos bei stiprybes, nes Jus esat reikalingas visiems... Aciu!!!

2016-07-09, 22:54 | IP: 146.90.183.92

NUOSTABUS,GERAI ISMANANTIS SAVO DARBA,KRUOPSTUS,PAREIGINGAS,SUPRANTANTIS IR UZJAUCIANTIS LIGONI,SAVO SPECIALYBES ASAS.DAUGIAU TOKIU GYDYTOJU-IS PASAUKIMO.

2016-05-30, 11:58 | IP: 78.56.224.157

Tai yra Žmogus stebuladarys.kuris man pašalino didelį galvos naviką,ir aš dziaugiuosi pilnavertisku gyvenimu. Už tai Jam AČIŪ.

2016-05-11, 14:25 | IP: 88.119.233.99

Nuostabus žmogus ir tikrai labai geras specialistas neurochirurgijoje.Mano mamytei(dabar jau per 80 metų) atliko 3 sudėtingas stuburo operacijas ir jo dėka jau penki metai gali gyventi pilnavertį gyvenimą (net sode žolę šienauja).
Sėkmės Jums Gydytojau iš didžiosios raidės

2016-04-28, 06:01 | IP: 213.197.169.174

Žmogų iš manęs padarė :) Kaip senobės lietuviai sakydavo, auksines rankas turi. Nesicackina jis su tais pacientais, bet tai ne į cirką einam, kad būtų linksma... Jei reiktų vėl gultis po peiliu, visiškai šiuo gydytoju pasitikėčiau.

2016-03-29, 12:56 | IP: 84.15.177.239

Tik geriausi atsiliepimai: rekomenduoju visiems,kam svarbi ir tiksli diagnozė,ir sekminga operacija. Dekoju gydytojui uz sekmingai atlikta smegenu kavernomos operacija,nepatiriant jokiu pooperaciniu neigiamu pasekmiu.

2016-03-06, 12:50 | IP: 88.216.3.228

Geriausias is geriausiu!!!Sekmes mage!!
P.s pacientas

2016-02-05, 11:23 | IP: 146.200.11.188

NESUDVEJOCIAU PATIKEDAMA SAVO GYVYBE SIAM GYDYTOJUI IS DIDZIOSIOS RAIDES.SAVO SRITIES PROFESIONALUI IR FANATIKUI.

2015-12-28, 14:23 | IP: 90.137.45.99

Labai geras gydytojas, po operacijos kiekvieną dieną kelis kartus ateidavo patikrinti būklės, pasiteiraudavo, kokia savijauta. Operacija pavyko, informavo apie galimus nesklandumus, pooperacinę savijautą. Net nebuvo minties, kad reikalautų kažkokio atlygio. Tie, kurie taip neigiamai atsiliepė apie jo bendravimo būdą greičiausiai nesupranta jo. Savo srities profesionalas, prikėlė naujam gyvenimui.

2015-12-27, 10:48 | IP: 78.56.174.81

Pritariu visiems žalios spalvos komentarams. Kai beveik susitaikiusi su netolima mirtimi atėjau pas šį gydytoją, bendravo šiltai ir labai dalykiškai. Akys man atrodė tokios geros, kad negalėjau atitraukti žvilgsnio. Po kurio laiko išoperavo metastazę. Kol gulėjau, išgirdau iš pacientų apie jo buvimą ligoninėje vos ne kas vakarą iki 21 valandos... Apskritai visas skyrius ypatingas. Kai atėjau gultis ir sutikau dvi darbuotojas, kurios su manim pasisveikino, pasijutau net nepatogiai - taip yra tik užsienyje, pas mus gi dažniausiai viskas lietuviškai (medikai - aukštesnė kasta, pacientai - būrai...) Seselė (slaugytoja) šypsodavosi visada, kai tik prieidavau. Gerbiamas gydytojau, ačiū Jums už neabejingumą, už operaciją. Būkite visada sveikas, toks pat energingas ir linksmas. Jūs mums, pacientams, labai reikalingas! :)

2015-08-12, 09:00 | IP: *.*.*.*

2015-07-21, 12:58 | IP: *.*.*.*

2015-07-18, 16:03 | IP: 78.56.116.66

Dėkojame nuostabiam gydytojui neurochirurgui Ugniui Kšanui ir jo komandai už operatyviai ir profesionaliai atliktą smegenų auglio pašalinimo operaciją š.m. liepos 1 d. Laiku atlikta operacija apsaugojo nuo paralyžiaus bei palengvino gyvenimą pacientui ir jo šeimai. Gydytojas Ugnius Kšanas yra puikus profesionalas išlaikęs savyje žmogiškumą ir supratingumą.

2015-07-10, 13:54 | IP: 188.69.193.247

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už puikiai atliktą darbą. Niekada negalvojau kad džiugiai prisiminsiu patirtį klininkose, bet tik šio daktaro dėka galiu toliau džiaugtis gyvenimu.

2015-07-08, 06:02 | IP: *.*.*.*

2015-06-09, 14:51 | IP: 195.182.76.245

Dalykiškas. Puikus bendravimas . Dėkinga gydytojui.

2015-05-01, 23:29 | IP: 90.130.16.220

aciu Jums uz aiskia konsultacija.

2015-04-01, 11:56 | IP: *.*.*.*

2015-02-12, 10:40 | IP: 146.90.31.231

LENKIUOSI ZEMAI PRIES SITA ZMOGU...GYDYTOJA,KURIUO MANO MAMA TIKEJO LYG DIEVU...TAI BUVO VIENINTELIS GYDYTOJAS ISGIRDES IR SUPRATES TA SKAUSMA,KURI KENTEJO MANO MAMYTE.KADA VISI KITI 'gydytojai'PASMERKE JA MYRIOP,TIK JIS EMESI OPERUOTI TOKIO DYDZIO ANEURIZMA.MAMYTE MIRE,NES KAUNO KLINIKU NEORACHIRURGAS DANILEVICIUS PRADELSE 2METUS,NUO TO KAI RADO SIA LIGA.TAI IR BUVO JOS MIRTIES PRIEZASTIS.OPERACIJA PAVYKO,KURI TRUKO 12 VALANDU.PO OPERACIJOS,ILGOS SEKIMO VALANDOS ,IR TAIP 2 SAVAITES.RUPESTIS,RUPESTIS,RUPETIS...IR NEBUVO PAIMTA NEI VIENAS CENTAS,N E I V I E N A S.KUR KMUK GYD,DANILEVICIUS OPERACIJA ISKART IVERTINO 20000LITU.MAMYTE MIRE NUO KOMPLIKACIJOS,AMZIAUS IR PRADELSTOS LIGOS.PO OPERACIJOS ,TAS 2 SAVAITES JI BUVO KOMOJE,TAIP IR NEATSIKELE,BET JI PRIES OPERACIJA MAN SAKE,KAD AS ATSIDUODU I GYD.KSANO RANKAS ,IR LABAI DZIAUGIUOSI,KAD PAPUOLIAU,PAS JI.JO PROFESIONALUMUI NERA RIBU.TENESUDREBA RANKA PRIIMANT ISSUKIUS.BUKIT PALAIMINTAS. NERA

2015-01-29, 20:42 | IP: 78.56.100.227

Nuostabus gydytojas ir žmogus, profesionalas, ačiū už laiku suteiktą gydymą mamai. Tiems, kas rašo neigiamus komentarus siūlyčiau kreiptis ne į neurochirurgus, bet į psichiatrus. Otilija

2015-01-16, 17:38 | IP: 78.60.156.160

Nuostabus, patikimas, talentingas, atsidavęs 100% savo profesijai ir darbui. Pats rūpestingiausias gydytojas, kokį teko sutikti. Esu labai dėkinga Daktarui U. Kšanui už pukiai atliktą sudetingą galvos smegenų operaciją, už tai, kad vėl galiu gyventi pilnavertį gyvenimą.
Ačiū gydytojui už profesionalų gydymą, malonų bendravimą, nuoširdumą, kantrybę. Džiaugiuosi, kad yra dar tokių žmonių kaip jis. AČIŪ JUMS DAKTARE UŽ VISKĄ!
Su pagarba, O. J.

2014-12-25, 17:10 | IP: 212.122.90.9

Rasau per Kaledas, nes sis gydytojas padare man nuostabia dovana siais metais pastatydamas mane vel ant koju. 16 diena man buvo atlikta stuburo isvarzos operacija. As neturiu zodziu kuriais butu galima jam padekoti. Tai tikras savo srities profesionalas. Atsistatineju milziniskais zingsniais. Sveikatos ir energijos Jums gydytojau. Aciu...

2014-12-07, 14:59 | IP: 193.219.87.70

Gydytojas labai sekmingai isoperavo man galvos smegenu augli,kuris buvo apie 4 cm dydzio ir labai sudetingoje vietoje!Tikras savo srities asas,kruopsciai ivertinantis kiekviena smulkmena!Moka nuraminti ir teigiamai nuteikti!Ugniaus deka jau po savaites as galejau gan drasiai vaiksciuoti.O svarbiausia-po operacijos nenukentejo gyvybiskai svarbus nervai!Man net neprireike reabilitacijos!Manau,man labai pasiseke,kad patikejau savo gyvybe bei sveikata butent jam!

2014-09-29, 19:20 | IP: 78.60.172.250

Nuostabus gydytojas, kuriam esu dėkinga už gyvenimą...

2014-08-15, 15:17 | IP: 78.60.191.172

Daktaras Ugnius profesionaliai ir nuosirdziai rupinasi pacientais. Vienas ju, 82 m. J.Zultauskas, dekoja uz atlikta sudetinga stuburo operacija, "pastaciusia buvusi ligoni ant koju":-). Sekmes kilniame darbe.

2014-05-16, 18:20 | IP: *.*.*.*

2014-04-03, 18:44 | IP: 78.60.158.115

Ačiū gydytojui už greitą ligos priežasties nustatymą, profesionaliai atliktą operaciją, puikų gydymo kursą. Gydytojas - puikus specialistas, gebantis bendrauti tiek su pacientais tiek su jų artimaisiais. Dėkui už suteiktą antrą šansą gyventi.