2019-07-04, 17:39 | 1

Esame labai dėkingi gydytojui U. Kšanui už labai gerai atliktą darbą. Diagnozė buvo tiksli. Po gydytojo atliktos ( galvos smegenų) operacijos nebuvo jokių didesnių šalutinių pasėkmių, o savijauta, kiek tai įmanoma, gera. Gydytojas įsigilina, visada pakomentuoja pakartotinų tyrimų rezultatus ir dabar, po operacijos praėjus jau dvejiems metams. Susisiekti ir susitarti dėl konsultacijos nėra sudėtinga.
Manome, jog mums pasisekė, nes, susirgus sunkia liga, operavo gyd. Kšanas, ir didžia dalimi todėl gyvenimo kokybė yra geresnė, negu galėtų būti.

2019-02-12, 14:31 | 3

Puikus Gydytojas.Jis man išgelbėjo gyvybę,visą gyvenimą būsiu Jam dėkinga.Irena Karaulnovienė.

2018-12-10, 13:27 | 1

Arogantiškas, grubus, nemandagus, piktas žmogus, šneka per sukąstus dantis. Nesu sutikusi šlykštesnio daktaro. Nerekomenduoju.

2018-06-14, 21:41 | 1

Dėkojame gyd. Ugniui Kšanui už skubiai atliktą sudėtingą plyšusios smegenų aneurizmos operaciją pacientei Jūratei Stumbrienei. Pacientės būklė buvo kritinė, tačiau po gydytojo atliktos operacijos įvyko šuoliškas sveikimas be jokių komplikacijų. Praėjus mėnesiui po operacijos pacientė sparčiai sveiksta ir vėl mėgaujasi gyvenimu. J. Stumbrienės artimieji.

2017-12-26, 19:45 | 1

Noriu pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ gydytojui už jo atsidavimą savo darbui! Visa mūsų šeima linki Jums sveikatos ir stiprybės! Jūs darote viską, kad padėti pacientui. Išgelbėjote mano vaikino gyvybę ir iki šiol tai atsakingai darote, parinkdami gydymą. Gydytojas dažnai būna pavargęs, tačiau didžiausią dalį savo laiko jis praleidžia operuodamas... po 6 ir net po 10 valandų. Gerb. daktare, Jūs geriausias!