Pacientai, kurie rekomenduoja Ugnius Kšanas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04914, Galiojanti

2019-07-04, 17:39 | 1

Esame labai dėkingi gydytojui U. Kšanui už labai gerai atliktą darbą. Diagnozė buvo tiksli. Po gydytojo atliktos ( galvos smegenų) operacijos nebuvo jokių didesnių šalutinių pasėkmių, o savijauta, kiek tai įmanoma, gera. Gydytojas įsigilina, visada pakomentuoja pakartotinų tyrimų rezultatus ir dabar, po operacijos praėjus jau dvejiems metams. Susisiekti ir susitarti dėl konsultacijos nėra sudėtinga.
Manome, jog mums pasisekė, nes, susirgus sunkia liga, operavo gyd. Kšanas, ir didžia dalimi todėl gyvenimo kokybė yra geresnė, negu galėtų būti.

2019-02-12, 14:31 | 3

Puikus Gydytojas.Jis man išgelbėjo gyvybę,visą gyvenimą būsiu Jam dėkinga.Irena Karaulnovienė.

2018-12-10, 13:27 | 1

Arogantiškas, grubus, nemandagus, piktas žmogus, šneka per sukąstus dantis. Nesu sutikusi šlykštesnio daktaro. Nerekomenduoju.

2018-06-14, 21:41 | 1

Dėkojame gyd. Ugniui Kšanui už skubiai atliktą sudėtingą plyšusios smegenų aneurizmos operaciją pacientei Jūratei Stumbrienei. Pacientės būklė buvo kritinė, tačiau po gydytojo atliktos operacijos įvyko šuoliškas sveikimas be jokių komplikacijų. Praėjus mėnesiui po operacijos pacientė sparčiai sveiksta ir vėl mėgaujasi gyvenimu. J. Stumbrienės artimieji.

2017-12-26, 19:45 | 1

Noriu pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ gydytojui už jo atsidavimą savo darbui! Visa mūsų šeima linki Jums sveikatos ir stiprybės! Jūs darote viską, kad padėti pacientui. Išgelbėjote mano vaikino gyvybę ir iki šiol tai atsakingai darote, parinkdami gydymą. Gydytojas dažnai būna pavargęs, tačiau didžiausią dalį savo laiko jis praleidžia operuodamas... po 6 ir net po 10 valandų. Gerb. daktare, Jūs geriausias!

2017-10-18, 13:45 | IP: *.*.*.*
2017-10-03, 16:50 | 1

Noriu parašyti savo nuomonę, nes esu labai pažeidžiamas ir jautrus žmogus, todėl kontaktas su gydytoju man yra ypač svarbus. Ne kartą teko užverti kabineto duris net nesibaigus pokalbiui... Santaros klinikose lankiausi 2017-10-02, jaudinausi už durų kaip ir kiekvienas pacientas, tačiau priėmimo metu visa įtampa atslūgo, nors mano likimas dar neaiškus, bet vidumi supratau, kad pasitikiu šiuo neurochirurgu, kuris man suteikė vilties ir drąsos. Dėkui.

Dar noriu pridėti kelis gerus žodžius apie slaugytoją tądien dirbusią su gydytoju, ji net koridoriuje, man išėjus drąsino mane ir aiškino, rodydama per langą, kaip patekti į kitą korpusą, kur turėsiu atlikti tyrimus. Dėkui dar kartą.

2017-09-21, 17:53 | IP: *.*.*.*
2017-08-04, 19:34 | IP: 78.56.149.216

Viskas tiesoig šauniai pavyko didelis ačiu....ačiu....

2017-04-16, 21:44 | 2

Vyrui operavo galvos gėrybinį auglį, kuris buvo užgulęs akies nervą, netrukus grėsė visiškas apakimas, dabar akies nervas tik pradeda atsigauti. Chirurgas nuostabus, tiesiog stebukladaris, reikia melstis, kad neišvažiuotų iš Lietuvos, nepaliktų mūsų beviltiškoje padėtyje. Juk visi tik ir važiuoja važiuoja...
Jis mūsų nepaliko bėdoje ir tada, kai vyrui atsirado kitos problemos su sveikata, ne mažiau svarbios. Daktaras Kšanas padėjo paguldyti į stacionarą, tik jis vienas padėjo. Kitaip...manome, būtų buvę liūdna.
Žemai lenkiamės daktarui Kšanui, net apstulbę esame jo rūpestingumu ir atsakingumu. Ir kaip jis viską spėja, visus atsimena...
Žinoma, jis konkretus, griežtas, nemėgsta tuščių pliurpalų , nes tam neturi laiko, jis operuoja ir gelbėja kiekvieną minutę kažką, žodžiu , kaip tas daktaras Hausas iš to įžymaus serialo .
Ačiū Jums už viską, daktare, te padeda Jums Dievas!