Pacientai, kurie rekomenduoja Ugnius Kšanas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04914, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-08, 21:10 | Registruotas lankytojas 2

Norėčiau pagirti šį gydytoją - ramus, tiesiai einantis prie reikalo, su humoru. Labai nuramino ir įvertinęs visus tyrimus padarytus privačioje klinikoje, paneigė dviejų smegenų aneurizmų diagnozę, kurią įpaišė radiologai minėtoje klinikoje... visiems atsiliepsiu geriausiu žodžiu ir rekomenduosiu, jei netyčia prireiktų tokių specialistų pagalbos!

2023-12-27, 15:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkojame Gerb.gyd.Ugniui Kšanui už iš mirties nagų išplėštą jaunos moters gyvybę. Gydytojas profesionaliai sudėliojo planą ir jį išpildė - taip suteikdamas mums dar beveik tris metus turėti tai, kas atrodė jau visai neįmanoma - gyvą sesę, vaikui mamą, mamai dukrą, vyrui žmoną. Pagarba ir dėkingumas gydytojui, iš širdies dirbančiam savo darbą. Nors stebuklų nebūna ir įvyksta tai, kas lemta, bet kol tokie gydytojai dirba kaip gyd.U.Kšanas - mes turtingi ir laimingi. Ačiū! Visiems rekomenduojame šį puikų specialistą. Pacientės šeima.

2023-07-31, 20:37 | Registruotas lankytojas 5

Patekus pas šį Gydytoją nė karto nesuabejojau, kad pakliuvau į geras rankas. Nuo pirmo kontakto, Gydytojo dėka, pasijutau saugiai ir užtikrintai, atsirado pasitikėjimas, aiškumas dėl gydymo galimybių. Gydytojas visą laiką buvo užtikrintas, atsakė į visus klausimus, dėl to jaučiausi pakankamai ramiai netgi pirmą kartą gyvenime guldamasi ant operacinio stalo. Nebuvo momento, kad būčiau nejautusi priežiūros ar palaikymo, ramus, užtikrintas tonas padėjo susitvarkyti su mano jauduliu laukiant atsakymų.
Gydytojas atsakė į visus klausimus tiek prieš, tiek ir po operacijos. Bendravimas nuoširdus, Daktaras rūpestingas ir nuteikiantis optimistiškai, taip pat, konkretus ir sugebantis išsklaidyti paciento nuogąstavimus.
Be to, ne kartą iš skirtingų žmonių net ir už ligoninės ribų esu išgirdusi, kad pakliuvau pas geriausią savo srities specialistą su "auksinėmis rankomis".
Ačiū, Gydytojau, už atliktą operaciją, skirtą dėmesį ir tolimesnį rūpinimąsi!
K.J.

2023-07-13, 10:44 | Registruotas lankytojas 1

Esame be galo dėkingi gydytojui, kuris operavo mano mamytę. Greitai ir operatyviai atliko tyrimus, bei paskyrė operaciją. Laukti reikėjo minimaliai, atsakė į visus rūpimus klausimus, bei galimas rizikas jeigu operuotume/neoperuotume aneurizmas. Praėjus dviem mėnesiams mama jaučiasi puikiai, yra sugrįžusi į savo rutiną. Ačiū dar kartą, gydytojui!

2023-04-30, 13:11 | Registruotas lankytojas 2

Buvo diagnozuota ausies nervo neurinoma 4,5cm dydžio.Diagnoze buvau šokiruotas.Išnagrinėjau problema.Taip jau susiklostė aplinkybės,kad kreipoausi būtent pas Ugnių.Auglys buvo labai nepalankioje vietoje,kai kur peraugo kaukolės vidiniį kaulą.Gyditojas visada viską stengėsi paaiškinti paprastais žodžiais kad suprasčiau.Operacijai turėjome laiko pasiruošti.Padarėmė daug tyrimų,sudarėmė kompiuterinį modelį,padedantį tiksliau atlikti sudėtingą operaciją.Tiksliai nepamenu,bet operacija trūko apie 10 valandų.Kiti nervai operacijos metu nenukentėjo!Po operacijos buvo tik viena komplikacija.Prasidėjo likvorija(bėgo skystis).Ugnius atvažiavo į darbą dėl manęs iš pat ryto turėdamas išeiginę dieną kad operatyviai išspręsti problemą.Praėjo jau beveik 9 metai.Kolkas viskas gerai.Dirbu,džiaugiuosiu gyvenimu!Rašau atsiliepimą kad padėti kitiems su panašiomis problemomis.Ir jei tai netyčia perskaitys Ugnius,DIDŽIULIS JAM AČIŪ už gyvybę!

2023-04-20, 19:35 | Registruotas lankytojas 4

Geras gydytojas bet labai nervuotas

2023-03-07, 18:43 | Registruotas lankytojas 13

Esu dėkinga gydytojui Ugniui Kšanui už sėkmingai atlikta aneurizmos operaciją ir rūpestį. Labai puikus gydytojas, suprantamai ir paprastai išaiškina, kas bus daroma. Leonora, Palanga

2023-01-11, 14:59 | Registruotas lankytojas 10

nuostabiausias gydytojas, tik patys geriausi vertinimai, jis tikras savo srities profesionalas. Noriu padėkoti už puikiai atliktą smegenų auglio operaciją.

2023-01-10, 06:58 | Registruotas lankytojas 3

Pats nuostabiausias gydytojas ir savo srities asas. Operavo teti. Nepalieka neatsakytu klausimu, prieziura prieš ir po operacijos. Saugus jaučiasi tiek pats ligonis, tiek artimieji. Visas Neurochirurhijos personalas tiesiog nuostabus- prieziura, šypsenos ir dėmesys❤️ Pagarba ir nuoširdžiausias ačū, kad jūs esat. Daugiau tokiu skyriu ir tokio personalo❤️❤️❤️

2023-01-10, 06:57 | Registruotas lankytojas 3

2023-01-10, 06:57 | Registruotas lankytojas 3

2022-12-29, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas neurochrurgas Ugnius Kšanas kompetentingai ir atsakingai atliko savo darbą operuojant ir prižiūrint Venckūną Sigitą. JIs labai išsamiai paaiškino ligos tėkmę ir galimą gydymą, kuris bus tęsiamas kitame skyriuje. LInkiu jam sveikatos, kantrybės ir ištvermės operuojant ir konsultuojant sunkiomis ligomis sergančius pacientus.

2022-12-29, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

2022-12-02, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

Tikras profesionalas neurochirurgijoje. Džiaugiuosi, kad dvi galvos smegenų operacijas atliko būtent šis gydytojas. Ačiū. Tikrai rekomenduoju šį specialistą. r

2022-06-16, 21:34 | Registruotas lankytojas 1

Esu dekingas,kad vel dirbu ir begioju.Dekingas uz tai,kad vizito metu nepalikot vietos abejonei,jog gali buti kitaip,nei GERAI.Sunki stuburo stenozes forma,operuotas pussestos val.Aciu,Daktare

2022-05-06, 23:29 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Ugnius Kšanas yra pavyzdys kaip turi dirbti tikras medikas. Tai savo srities profesionalas turintis aukščiausias kompetencijas ne tik kaip nepriekaištingas neurochirurgas, bet taip pat kaip gydytojas išsaugojęs itin aukštą žmogiškumo faktorių. Gydytojas priėmė mano tėtį tada kai kiti tos pačios srities specialistai jį išsiuntė mirti namo. Gydytojas Kšanas suteikė galimybę, gydymą, atliko sunkią ir rizikingą operaciją. Šio žmogaus palaikymas, nuolatinis domėjimasis ir visokeriopa pagalba ne tik pacientą, bet ir jo artimuosius visada apsupa saugumo ir pasitikėjimo jausmu. Tai gydytojas, kuris yra išskirtinis pavyzdys kaip turi dirbti visos lyderiaujančios pasaulinio lygio medikų komandos.

2022-05-04, 10:59 | Registruotas lankytojas 5

Labai puikus gydytojas, neeilinis daktaras pagal savo kvalifikaciją. Suprantamai ir paprastai išaiškina kas bus daroma. Esu labai dėkinga už sėkmingai atliktą operaciją ir rūpestį.
Pagarbiai, Vida Šleivytė.

2022-04-26, 18:55 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, profesionalas iš didžiosios raidės. Nuoširdžiai dėkoju už atliktą sudėtingą galvos operaciją, trukusią 6 valandas. Sėkmės ir Dievo palaimos. Audronė

2022-04-18, 16:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuo 04/06 iki 04/15 gulėjau santaros klinikose Buvo atlikta galvos operacija, pašalinta meningioma. Dėkinga gyd. Ugniui Kšanui už sėkmingai atliktą operaciją ir skyriaus darbuotojams už tinkamą priežiūrą. Visa šeima esame nustebinti gydytojo ne tik profesionalumu, bet ir juvelyriškai atliktu darbu. Beveik nepaliekant jokių ženklų. AČIŪ....Eugenija

2021-09-21, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Žmogus, kurio dėka esu gyva. Prieš keletą metų atliktos 2 planinės aneurizmų operacijos, antroji iš jų buvo sudėtinga, truko 5 valandas. Viskas puiku, gydytojas tikras profesionalas. Prieš kreipdamasi į jį konsultavausi pas kitą neurochirurgą, kuris labai nepatiko, esu laiminga, kad operavausi būtent pas U. Kšaną. Vienareikšmiškai rekomenduoju tik šį specialistą.

2021-06-14, 19:02 | Registruotas lankytojas 1

Noriu dar kartą padėkoti gydytojui Kšanui už laiku aptiktą aneurizmą, bei padrąsinimą gultis operacijai. Operacija ir atsistatymas po jos buvo sklandesnis negu kad galėjau tikėtis.
Daktaras tikras profesionalas! Dar kartą ačiū ir sėkmės Jums!
Ingrida B.

2021-03-26, 04:18 | Registruotas lankytojas 5

Aukščiausias nepagarbos pacientui variantas.Gydytojas, vertas teisminio proceso dėl medicinos normų nevykdymo, chamizmo, arogancijos, tiesioginiu pareigų neatliko, piktybiško paciento, sergančio onkoprocesu, negydymo. Pilnas šmeižtas oficialiuose išrašuose.
Manau, kad kreipsiuosi į LR GP. Gaila, kad neliko LR BK privataus kaltinimo tvarkos proceso tiesiogiai į teismą, be GP. Daktaras be sąžinės...

2021-03-21, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalas iš didžiosios raidės.

2021-02-26, 10:50 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas tas kuris pastatė ant kojų grynąją ta žodžio prasme, vertinu labai gerai ir esu dėkingas šiam žmogui!!! Duok DIEVE ŠIAM ŽMOGUI SVEIKATOS IR JĖGU DARYTI TAI KĄ DARO!!!

2020-09-14, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

Geras daktaras labai, tik nenoka šnekėt gerai. Bet man tokio ir reikia, tegu nešneka, bet išgydo. Ačiū jam kad mane gydė, o ne šnekėjo :)

2020-09-14, 14:16 | Registruotas lankytojas 5

2020-02-03, 15:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas. Puikiai beveik prieš metus atliko naviko šalinimo operaciją, po operacijos lankė, rūpinosi, matosi jam svarbi paciento būklė. Iki šiol susiskambinam, pakomentuoja tyrimus, numato tolimesnę stebėjimo tvarką. Gal kartais ir atrodo grubokas, bet po visu tuo slypi gera, mylinti širdis. Ir auksinės, "dieviškos" rankos. Visą gyvenimą dėkosiu, kad prikėlė mane antram gyvenimui. Eglė G.

2020-01-26, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Be galo atsakingas žmogus, pats skambina ir ieško paciento, kad tik nepamirštų atvykti. Pirmą kartą matau tokį atsakingą daktarą, kosmosas kažkoks.

2019-07-04, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Esame labai dėkingi gydytojui U. Kšanui už labai gerai atliktą darbą. Diagnozė buvo tiksli. Po gydytojo atliktos ( galvos smegenų) operacijos nebuvo jokių didesnių šalutinių pasėkmių, o savijauta, kiek tai įmanoma, gera. Gydytojas įsigilina, visada pakomentuoja pakartotinų tyrimų rezultatus ir dabar, po operacijos praėjus jau dvejiems metams. Susisiekti ir susitarti dėl konsultacijos nėra sudėtinga.
Manome, jog mums pasisekė, nes, susirgus sunkia liga, operavo gyd. Kšanas, ir didžia dalimi todėl gyvenimo kokybė yra geresnė, negu galėtų būti.

2019-02-12, 12:31 | Registruotas lankytojas 5

Puikus Gydytojas.Jis man išgelbėjo gyvybę,visą gyvenimą būsiu Jam dėkinga.Irena Karaulnovienė.

2018-12-10, 11:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-06-14, 18:41 | Registruotas lankytojas 2

Dėkojame gyd. Ugniui Kšanui už skubiai atliktą sudėtingą plyšusios smegenų aneurizmos operaciją pacientei Jūratei Stumbrienei. Pacientės būklė buvo kritinė, tačiau po gydytojo atliktos operacijos įvyko šuoliškas sveikimas be jokių komplikacijų. Praėjus mėnesiui po operacijos pacientė sparčiai sveiksta ir vėl mėgaujasi gyvenimu. J. Stumbrienės artimieji.

2017-12-26, 17:45 | Registruotas lankytojas 2

Noriu pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ gydytojui už jo atsidavimą savo darbui! Visa mūsų šeima linki Jums sveikatos ir stiprybės! Jūs darote viską, kad padėti pacientui. Išgelbėjote mano vaikino gyvybę ir iki šiol tai atsakingai darote, parinkdami gydymą. Gydytojas dažnai būna pavargęs, tačiau didžiausią dalį savo laiko jis praleidžia operuodamas... po 6 ir net po 10 valandų. Gerb. daktare, Jūs geriausias!

2017-10-18, 10:45 | IP: *.*.*.*

2017-10-03, 13:50 | Registruotas lankytojas 1

Noriu parašyti savo nuomonę, nes esu labai pažeidžiamas ir jautrus žmogus, todėl kontaktas su gydytoju man yra ypač svarbus. Ne kartą teko užverti kabineto duris net nesibaigus pokalbiui... Santaros klinikose lankiausi 2017-10-02, jaudinausi už durų kaip ir kiekvienas pacientas, tačiau priėmimo metu visa įtampa atslūgo, nors mano likimas dar neaiškus, bet vidumi supratau, kad pasitikiu šiuo neurochirurgu, kuris man suteikė vilties ir drąsos. Dėkui.

Dar noriu pridėti kelis gerus žodžius apie slaugytoją tądien dirbusią su gydytoju, ji net koridoriuje, man išėjus drąsino mane ir aiškino, rodydama per langą, kaip patekti į kitą korpusą, kur turėsiu atlikti tyrimus. Dėkui dar kartą.

2017-09-21, 14:53 | IP: *.*.*.*

2017-08-04, 16:34 | IP: 78.56.149.216

Viskas tiesoig šauniai pavyko didelis ačiu....ačiu....

2017-04-16, 18:44 | Registruotas lankytojas 2

Vyrui operavo galvos gėrybinį auglį, kuris buvo užgulęs akies nervą, netrukus grėsė visiškas apakimas, dabar akies nervas tik pradeda atsigauti. Chirurgas nuostabus, tiesiog stebukladaris, reikia melstis, kad neišvažiuotų iš Lietuvos, nepaliktų mūsų beviltiškoje padėtyje. Juk visi tik ir važiuoja važiuoja...
Jis mūsų nepaliko bėdoje ir tada, kai vyrui atsirado kitos problemos su sveikata, ne mažiau svarbios. Daktaras Kšanas padėjo paguldyti į stacionarą, tik jis vienas padėjo. Kitaip...manome, būtų buvę liūdna.
Žemai lenkiamės daktarui Kšanui, net apstulbę esame jo rūpestingumu ir atsakingumu. Ir kaip jis viską spėja, visus atsimena...
Žinoma, jis konkretus, griežtas, nemėgsta tuščių pliurpalų , nes tam neturi laiko, jis operuoja ir gelbėja kiekvieną minutę kažką, žodžiu , kaip tas daktaras Hausas iš to įžymaus serialo .
Ačiū Jums už viską, daktare, te padeda Jums Dievas!

2017-04-04, 16:37 | IP: 86.100.244.216

Gydytojas U.Kšanas dar 2004m man operavo stuburo išvaržas,iki šiol esu jam dėkinga.Sėkmės darbe!A.Rizgelienė.

2017-04-03, 15:06 | IP: 78.60.58.92

Gydytojas savo srities profesionalas. Jis geriausias!!! Daktaras atliko 2017-01-04 smegenų auglio operaciją. Po operacijos esu sveika, jokio šalutinio poveikio nepasireiškė. Nors prieš operacija netikėjau, kad galėsiu gyventi kaip anksčiau. Dabar gyvenu, džiaugiuosi gyvenimu. Ačiū gydytojui!!!!

Ana

2017-03-29, 22:34 | IP: 78.56.50.162

Puikus gydytojas.Profesionalas ir nuostabus žmogus.Visiems rekomenduoju.

2017-03-13, 13:39 | IP: 213.159.59.99

Gydytojas dalykiškas, savo srities profesionalas. Po dalykiškumo kauke visą laiką mačiau jautrų žmogų, kuriam rūpi kiekvienas pacientas. Šis daktaras išgelbėjo man gyvybę, atliko smegenų auglio operacija. Išgyvenimo šansai buvo neįtikėtinai maži, o, kad liksiu ne pusiau paralyžuota visai menki. Po operacijos esu sveika ir neparalyžuota jau trečius metus. Ačiū gydytojui ir visą gyvenimą prisiminsiu tą lyg slaptą šypseną, kai mato, jog pacientui gerėja būklė...

2017-02-17, 13:24 | IP: 81.7.89.118

Dėkoju gydytojui Ugniui Kšanui už artimiausiam gyvenime žmogui š. m. sausio 11 d. atliktą labai sudėtingą galvos aneurizmos operaciją. Nuostabios Jūsų rankos ir didžiulė patirtis gelbėja tokios nelaimės ištiktus pacientus. Žinant , jog operacijų metu neurochirurgų patiriamas stresas gali sukelti hemodinamikos pokyčius- didinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis- linkiu Jums ištvermės. Saugokite savo sveikatą, nes Jūsų rankos ir patirtis gelbėja gyvybes. Tiems kurie rašo neigiamus atsiliepimus, siūlyčiau nustoti. Tokiems gydytojams reikalinga pagalba- aiškinant pacientams po operacijos apie tolimesnį pooperacinį laikotarpį, apie gal iškilsiančias problemas , gal būt ir psichologinę konsultaciją,tačiau manau, kad čia turėtų būti kito gydytojo profesionalo darbas. Tokius , kaip U. Kšanas reikia saugoti, kad užtektų jėgų, sugebėjimo susikaupti ir žinoma nepervargti ir profesionaliai teikti tokią pagalbą, kurią gal būt sugeba ne visi. Būkite sveikas ir saugokite save- Jūs labai reikalingas.
Dėkoju ir visam personalui padėjusiam sveikti po tokios sunkios operacijos.
I.Kuzmickienė

2017-02-17, 12:07 | IP: 193.219.87.70

Super daktaras, super padare man gerai operacija

2017-01-20, 15:31 | Registruotas lankytojas 16

Nuostabus gydytojas, šiltas ir nuoširdus žmogus, sėkmingai atliko mano tėveliui galvos smegenų aneurizmos operaciją. Esu labai dėkinga ir linkiu gyd. Ugniui Kšanui stiprios sveikatos, daug sėkmės ir ištvermės jo darbe gelbėjant žmonių gyvybes !
Beata Karaliūtė

2016-12-14, 10:45 | IP: *.*.*.*

2016-11-05, 18:02 | IP: 89.117.145.29

Nuostabus gydytojas!!! pats geriausias!!! kaip zmogus irgi labai supratingas, uzjauciantis... kartais zodziais neimanoma isreiksti padekos bei susizavejimo, musu situacija labai bloga, bet gydytojas visada mus palaike, nepaliko musu likimo valiai... ACIU uz tai ir linkiu daug sveikatos bei stiprybes, nes Jus esat reikalingas visiems... Aciu!!!

2016-07-09, 22:54 | IP: 146.90.183.92

NUOSTABUS,GERAI ISMANANTIS SAVO DARBA,KRUOPSTUS,PAREIGINGAS,SUPRANTANTIS IR UZJAUCIANTIS LIGONI,SAVO SPECIALYBES ASAS.DAUGIAU TOKIU GYDYTOJU-IS PASAUKIMO.

2016-05-30, 11:58 | IP: 78.56.224.157

Tai yra Žmogus stebuladarys.kuris man pašalino didelį galvos naviką,ir aš dziaugiuosi pilnavertisku gyvenimu. Už tai Jam AČIŪ.

2016-05-11, 14:25 | IP: 88.119.233.99

Nuostabus žmogus ir tikrai labai geras specialistas neurochirurgijoje.Mano mamytei(dabar jau per 80 metų) atliko 3 sudėtingas stuburo operacijas ir jo dėka jau penki metai gali gyventi pilnavertį gyvenimą (net sode žolę šienauja).
Sėkmės Jums Gydytojau iš didžiosios raidės