2017-03-13, 15:39 | IP: 213.159.59.99

Gydytojas dalykiškas, savo srities profesionalas. Po dalykiškumo kauke visą laiką mačiau jautrų žmogų, kuriam rūpi kiekvienas pacientas. Šis daktaras išgelbėjo man gyvybę, atliko smegenų auglio operacija. Išgyvenimo šansai buvo neįtikėtinai maži, o, kad liksiu ne pusiau paralyžuota visai menki. Po operacijos esu sveika ir neparalyžuota jau trečius metus. Ačiū gydytojui ir visą gyvenimą prisiminsiu tą lyg slaptą šypseną, kai mato, jog pacientui gerėja būklė...

2017-02-17, 15:24 | IP: 81.7.89.118

Dėkoju gydytojui Ugniui Kšanui už artimiausiam gyvenime žmogui š. m. sausio 11 d. atliktą labai sudėtingą galvos aneurizmos operaciją. Nuostabios Jūsų rankos ir didžiulė patirtis gelbėja tokios nelaimės ištiktus pacientus. Žinant , jog operacijų metu neurochirurgų patiriamas stresas gali sukelti hemodinamikos pokyčius- didinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis- linkiu Jums ištvermės. Saugokite savo sveikatą, nes Jūsų rankos ir patirtis gelbėja gyvybes. Tiems kurie rašo neigiamus atsiliepimus, siūlyčiau nustoti. Tokiems gydytojams reikalinga pagalba- aiškinant pacientams po operacijos apie tolimesnį pooperacinį laikotarpį, apie gal iškilsiančias problemas , gal būt ir psichologinę konsultaciją,tačiau manau, kad čia turėtų būti kito gydytojo profesionalo darbas. Tokius , kaip U. Kšanas reikia saugoti, kad užtektų jėgų, sugebėjimo susikaupti ir žinoma nepervargti ir profesionaliai teikti tokią pagalbą, kurią gal būt sugeba ne visi. Būkite sveikas ir saugokite save- Jūs labai reikalingas.
Dėkoju ir visam personalui padėjusiam sveikti po tokios sunkios operacijos.
I.Kuzmickienė

2017-02-17, 14:07 | IP: 193.219.87.70

Super daktaras, super padare man gerai operacija

2017-01-20, 17:31 | 5

Nuostabus gydytojas, šiltas ir nuoširdus žmogus, sėkmingai atliko mano tėveliui galvos smegenų aneurizmos operaciją. Esu labai dėkinga ir linkiu gyd. Ugniui Kšanui stiprios sveikatos, daug sėkmės ir ištvermės jo darbe gelbėjant žmonių gyvybes !
Beata Karaliūtė

2016-12-14, 12:45 | IP: *.*.*.*
2016-11-05, 20:02 | IP: 89.117.145.29

Nuostabus gydytojas!!! pats geriausias!!! kaip zmogus irgi labai supratingas, uzjauciantis... kartais zodziais neimanoma isreiksti padekos bei susizavejimo, musu situacija labai bloga, bet gydytojas visada mus palaike, nepaliko musu likimo valiai... ACIU uz tai ir linkiu daug sveikatos bei stiprybes, nes Jus esat reikalingas visiems... Aciu!!!

2016-07-10, 01:54 | IP: 146.90.183.92

NUOSTABUS,GERAI ISMANANTIS SAVO DARBA,KRUOPSTUS,PAREIGINGAS,SUPRANTANTIS IR UZJAUCIANTIS LIGONI,SAVO SPECIALYBES ASAS.DAUGIAU TOKIU GYDYTOJU-IS PASAUKIMO.

2016-05-30, 14:58 | IP: 78.56.224.157

Tai yra Žmogus stebuladarys.kuris man pašalino didelį galvos naviką,ir aš dziaugiuosi pilnavertisku gyvenimu. Už tai Jam AČIŪ.

2016-05-11, 17:25 | IP: 88.119.233.99

Nuostabus žmogus ir tikrai labai geras specialistas neurochirurgijoje.Mano mamytei(dabar jau per 80 metų) atliko 3 sudėtingas stuburo operacijas ir jo dėka jau penki metai gali gyventi pilnavertį gyvenimą (net sode žolę šienauja).
Sėkmės Jums Gydytojau iš didžiosios raidės

2016-04-28, 09:01 | IP: 213.197.169.174

Žmogų iš manęs padarė :) Kaip senobės lietuviai sakydavo, auksines rankas turi. Nesicackina jis su tais pacientais, bet tai ne į cirką einam, kad būtų linksma... Jei reiktų vėl gultis po peiliu, visiškai šiuo gydytoju pasitikėčiau.

2016-03-29, 15:56 | IP: 84.15.177.239

Tik geriausi atsiliepimai: rekomenduoju visiems,kam svarbi ir tiksli diagnozė,ir sekminga operacija. Dekoju gydytojui uz sekmingai atlikta smegenu kavernomos operacija,nepatiriant jokiu pooperaciniu neigiamu pasekmiu.

2016-03-06, 14:50 | IP: 88.216.3.228

Geriausias is geriausiu!!!Sekmes mage!!
P.s pacientas

2016-02-05, 13:23 | IP: 146.200.11.188

NESUDVEJOCIAU PATIKEDAMA SAVO GYVYBE SIAM GYDYTOJUI IS DIDZIOSIOS RAIDES.SAVO SRITIES PROFESIONALUI IR FANATIKUI.

2015-12-28, 16:23 | IP: 90.137.45.99

Labai geras gydytojas, po operacijos kiekvieną dieną kelis kartus ateidavo patikrinti būklės, pasiteiraudavo, kokia savijauta. Operacija pavyko, informavo apie galimus nesklandumus, pooperacinę savijautą. Net nebuvo minties, kad reikalautų kažkokio atlygio. Tie, kurie taip neigiamai atsiliepė apie jo bendravimo būdą greičiausiai nesupranta jo. Savo srities profesionalas, prikėlė naujam gyvenimui.

2015-12-27, 12:48 | IP: 78.56.174.81

Pritariu visiems žalios spalvos komentarams. Kai beveik susitaikiusi su netolima mirtimi atėjau pas šį gydytoją, bendravo šiltai ir labai dalykiškai. Akys man atrodė tokios geros, kad negalėjau atitraukti žvilgsnio. Po kurio laiko išoperavo metastazę. Kol gulėjau, išgirdau iš pacientų apie jo buvimą ligoninėje vos ne kas vakarą iki 21 valandos... Apskritai visas skyrius ypatingas. Kai atėjau gultis ir sutikau dvi darbuotojas, kurios su manim pasisveikino, pasijutau net nepatogiai - taip yra tik užsienyje, pas mus gi dažniausiai viskas lietuviškai (medikai - aukštesnė kasta, pacientai - būrai...) Seselė (slaugytoja) šypsodavosi visada, kai tik prieidavau. Gerbiamas gydytojau, ačiū Jums už neabejingumą, už operaciją. Būkite visada sveikas, toks pat energingas ir linksmas. Jūs mums, pacientams, labai reikalingas! :)