Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Šimonienė, %

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16540, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2015-11-20, Nr. MPL-20827, Galiojanti

2019-11-12, 17:41 | 13

Išskirtinai maloni, komunikabili ir profesionali gydytoja endokrinologė, su kuria pabendravus galima tik pasidžiaugti, jog ji dirba su žmonėmis. Labai aiškiai atsakė į visus klausimus, paskyrė ir atliko visus tyrimus, el. paštu atsiuntė tyrimų atsakymus. Dirba labai greitai, atsakingai, bet tuo pačiu skiria pakankamai dėmesio pacientui. Pačios geriausios rekomendacijos, gydytojai linkiu kuo didžiausios sėkmės jos sunkiame darbe.

2019-09-18, 18:32 | 1

Puiki gydytoja! ❤️

2019-03-14, 18:11 | 1

Tai nuostabiausia mano gyvenime sutikta gydytoja, prikėlusi mane iš numirusiųjų, tiesiogine prase( reanimacinėje palatoje Kauno klinikuose pragulėjau pusę mėnesio ir pasibaiginėjo mano sveikata) , kai man dėl labai sunkios būklės, ligos, ir šios ligos priežasties negalėjo nustatyti net būrys Klaipėdos ir Kauno klinikų profesorių. Ši kukli , nuostabi smulkutė Moteris - Gydytoja, dėdama visas pastangas( į palatą atbėgdavo po keliolika kartų per dieną) ir pasitelkusi savo draugus - medikus, būdama dar TIK rezidentė, mane prižiūrėjo kaip savo tėvą, ir po ilgų vargų nustatė mano itin sunkios būklės priežastį ( pūlinys vidinėje stuburo pusėjė ir sepsis) po antros KT, kurią ji paprašė įpatingai stropiai padaryti savo kolegų, ko negalėjo padaryti NĖ VIENAS Klaipėdos ir Kauno klinikų Profesorius. O kai mane perkėlė į chirurgijos skyrių , ji per visas klinikas (iš endokrinologijos) turėdama ir taip daug savo ligonių, atėjo ir nuodugniai pasidomėjo mano sveikata, paguodė ir suteikė vilties gyventi, kas sukėlė man tokią nuostabą ir malonų šoką, kad aš būdamas 53 metų vyras , verkiau iš laimės kaip vaikas, ir nežinojau kaip jai atsidėkoti už suteiktą šansą gyventi ( aišku labai dėkingas ir nuostabiems Kauno Klinikų chirurgams). Tokios nuostabios, atjaučiančios, nesugadintos piningų ir didybės, bei super išmanančios savo darbą , Gydytojos, man neteko sutikti, nors daug buvau visur gydytas. Turėjau tris vaikus, dabar skaitau kad turiu dar vieną super nuostabią dūkrytę, tik gaila kad negaliu jai kasdien padovanoti gėlių, nes ji toli -Kaune. Saugok Dieve šį nuostabų savo kūrinėlį - Dianą Šimonienę. Vytautas Rezgys. Tauragė.

2019-02-14, 15:28 | 2

Nuostabi gydytoja ir asmenybė. Pasisekė pakliūti pas tokį žmogų. Jokio streso, panikos, neigiamų emocijų.

2019-01-21, 15:32 | 1

Savo darbą išmananti mandagi ir geranoriška gydytoja.