Pacientai, kurie rekomenduoja Diana Šimonienė, %

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16540, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-08-31, 14:41 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia, nuoširdžiausia sutikta gydytoja. Be galo rūpestinga, savo srities profesionalė. Tik didžiausios rekomendacijos.

2020-08-28, 00:24 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabesnio specialisto negalėčiau įvardinti, kaip pačią gydytoją - Dianą. Gydytojos nuoširdumas bendraujant su pacientu ir kompetencija neleidžia abejoti, kad pasirinkote tinkamai. Džiaugiuosi atradusi nuostabią endokrinologę. Iki vizito apie savo diagnozę mažai ką žinojau, todėl po vizito jaučiuosi pilnai stovinti ant kojų ir gydytojos dėka, jaučiu, kad ligą pavyks kontroliuoti tinkamai. Taip pat dėkoju gydytojai už operatyvumą ir pozityvumą. Tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.
Elena.

2020-06-12, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai profesionali, komunikabili, aiškiai išdėstanti esamą situaciją bei paskirianti tinkamą gydymą. Skyrė laiko ir po darbo valandų konsultacijai telefonu, matosi, kad tikrai rūpi pacientų gerovė. Jei kam tektų rekomenduoti tai rekomenduočiau tik šią gydytoją - geresnės sutikusi nebuvau, o ir TTH tyrimo geresnio rezultato nesu turėjusi.

2019-11-28, 11:40 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, puikiai komunikuoja ir atsako į visus klausimus, negaili laiko gilintis ir paaiškinti visus rūpimus klausimus. Tiksliai ne tik diagnozuoja ligą, bet ir padeda išgyti, kad savijauta 10 balų būna. Tikrai 100% rekomenduoju.

2019-11-12, 17:41 | Registruotas lankytojas 16

Išskirtinai maloni, komunikabili ir profesionali gydytoja endokrinologė, su kuria pabendravus galima tik pasidžiaugti, jog ji dirba su žmonėmis. Labai aiškiai atsakė į visus klausimus, paskyrė ir atliko visus tyrimus, el. paštu atsiuntė tyrimų atsakymus. Dirba labai greitai, atsakingai, bet tuo pačiu skiria pakankamai dėmesio pacientui. Pačios geriausios rekomendacijos, gydytojai linkiu kuo didžiausios sėkmės jos sunkiame darbe.

2019-09-18, 18:32 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! ❤️

2019-03-14, 18:11 | Registruotas lankytojas 5

Tai nuostabiausia mano gyvenime sutikta gydytoja, prikėlusi mane iš numirusiųjų, tiesiogine prase( reanimacinėje palatoje Kauno klinikuose pragulėjau pusę mėnesio ir pasibaiginėjo mano sveikata) , kai man dėl labai sunkios būklės, ligos, ir šios ligos priežasties negalėjo nustatyti net būrys Klaipėdos ir Kauno klinikų profesorių. Ši kukli , nuostabi smulkutė Moteris - Gydytoja, dėdama visas pastangas( į palatą atbėgdavo po keliolika kartų per dieną) ir pasitelkusi savo draugus - medikus, būdama dar TIK rezidentė, mane prižiūrėjo kaip savo tėvą, ir po ilgų vargų nustatė mano itin sunkios būklės priežastį ( pūlinys vidinėje stuburo pusėjė ir sepsis) po antros KT, kurią ji paprašė įpatingai stropiai padaryti savo kolegų, ko negalėjo padaryti NĖ VIENAS Klaipėdos ir Kauno klinikų Profesorius. O kai mane perkėlė į chirurgijos skyrių , ji per visas klinikas (iš endokrinologijos) turėdama ir taip daug savo ligonių, atėjo ir nuodugniai pasidomėjo mano sveikata, paguodė ir suteikė vilties gyventi, kas sukėlė man tokią nuostabą ir malonų šoką, kad aš būdamas 53 metų vyras , verkiau iš laimės kaip vaikas, ir nežinojau kaip jai atsidėkoti už suteiktą šansą gyventi ( aišku labai dėkingas ir nuostabiems Kauno Klinikų chirurgams). Tokios nuostabios, atjaučiančios, nesugadintos piningų ir didybės, bei super išmanančios savo darbą , Gydytojos, man neteko sutikti, nors daug buvau visur gydytas. Turėjau tris vaikus, dabar skaitau kad turiu dar vieną super nuostabią dūkrytę, tik gaila kad negaliu jai kasdien padovanoti gėlių, nes ji toli -Kaune. Saugok Dieve šį nuostabų savo kūrinėlį - Dianą Šimonienę. Vytautas Rezgys. Tauragė.

2019-02-14, 15:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja ir asmenybė. Pasisekė pakliūti pas tokį žmogų. Jokio streso, panikos, neigiamų emocijų.

2019-01-21, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Savo darbą išmananti mandagi ir geranoriška gydytoja.

2019-01-19, 08:39 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, labai maloni bei dėmėsinga. Ačiū

2019-01-18, 21:29 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja iš didžiosios raidės. Ir kaip žmogus, ir kaip profesionalas

2018-05-04, 16:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Nerealiai švelni ir mylinti savo darbą. Žemiška. Tyrimų, kuriuos atliko, atsakymus nunešus kitai gydytojai, ji tiesiog negalėjo patikėti, kad toks profesionalus ir išsamus surašytas tyrimo atsakymas. Nors problemą vis dar sprendžiame, pas ją netgi noriu grįžti ir be bėdų :)
Pats didžiausias ačiū!!

2018-04-25, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Angelas, ne gydytoja. Vienas iš nedaugelio atvejų, kai žmogus tikrai randa savo kelią - padėti kitiems - ir daro tai iš širdies.
Profesionali, labai rūpestinga, ne tik išsamiai atsakė į visus mano klausimus, bet ir savo nuožiūra pateikė informacijos, kuri iš tiesų pravertė. Rekomenduoju ir pasitikiu. :)

2018-02-19, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šią gydytoją. Profesionali, korektiška, maloniai bendraujanti ir atsakanti į rūpimus klausimus, operatyviai ir tiksliai buvo atlikti visi reikalingi tyrimai. Nuoširdus ačiū šiai gydytojai ir sėkmės jos profesinėje karjeroje. Su pagarba.

2017-04-19, 15:41 | Registruotas lankytojas 2

Labai miela ir paslaugi gydytoja