Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Šumskienė, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01586, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

54.2% Complete
2.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

92.7% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

92.7% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

93.2% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

90.1% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

95% Complete
4.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

99% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-26, 14:36 | 1

Daktarė yra l.kompetetinga, nuolat domisi naujovėmis, atsidavimas savo darbui, mažiesiems pacientams viršija jos darbo laiką. Šiluma, rūpestis, šypsena, begalinė priežiūra yra nuolatiniai gydytojos palydovai. Reta tokių NUOSTABIŲ gydytojų! Esame labai laimingi ir žinome, kad mums labai pasisekė, kad mūsų sūnų prižiūri būtent ši daktarė. Ačiū!!!!
A.Ž.M.Kučinskiai

2019-06-21, 07:36 | 2

Puiki vaikų ligų specialistė. Daug metų prižiūri mūsų šeimos vaikus, tai stebiuosiu Laimutės patirtimi, prie bazinių žinių visada išgirsti, kad sekamos naujienos, pokyčiai ir tai taip sėkmingai sujungia ji su vaikų išgydimu ir savo gydytojos praktika. Rekomenduoju tikrai ir kitiems tėvams- užtikrintai ir tvirtai, nes pirmisusia išklauso vaiką, tada tėvus , atidžiai ir ieškomas teisingiausias, saugiausiad būdas gydyti. Daug Jums sveikatos ir ilgų darbo ir asmeninių metų dar priekin linkime su pagarba ir dėkingumu Tomas R. Zavadskas su šeimyna..

2019-06-13, 18:31 | 1

Labai rupestinga ir profesionali gydytoja.Visada malonu kreiptis nes gauname savo mazameciui sunui visapusiska sveikatos apsauga.Apie kolege dirbancia tame paciame kabinete galima pasakyti ta pati.
Linkejimai nuo Herkaus ir teveliu

2019-02-20, 16:16 | 1

Laimutė Šumskienė yra patikima gydytoja. Nors dažnai tenka ilgokai palaukti, kol priims, bet gydytojos profesionalumas neįkainojamas. Ji neatlieka darbo bet kaip: išklauso, apžiūri, paskiria gydymą, paaiškina, kokia ligos eiga ir ko tikėtis. Tai pati šauniausia, nuostabiausia, patikimiausia gydytoja!

2018-10-26, 13:20 | 7

Laimutė Šumskienė tikrai labai profesionali, su didele patirtimi gydytoja. Labai patinka, kad išklauso visas problemas ir, kiek galima, skiria kuo natūralesnį gydymą, nekišdama be reikalo vaistų, o ypač antibiotikų. Pastaruosius skiria labai labai retai ir tai atlikus kraujo tyrimus. Po skiepų taip pat paskambina pasiteirauti, kaip jautėsi vaikas. Toks įspūdis, kad gydytoja dirba tikrai tik iš pašaukimo. Dar vienas pliusas, kad jau kuris laikas į kabinetą kviečiama beveik paskirtu laiku, o tai ypač svarbu, kai esi su sveiku vaiku ir nenori, kad kiti apkrėstų. Slaugytoja Teresa taip pat nuostabi, rūpestinga, atidi, švelni ir jai labai tinka dirbti su šia gydytoja. Dažnai išeina iš kabineto, pakalbina apie sveikatą, pamatuoja temperatūrą.... Sėkmės gydytojai ir nuostabiajai Teresai...