Pacientai, kurie rekomenduoja Dalvinas Vaitiekūnas, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08317, Galiojanti

Išduota: 2006-01-03, Nr. MPL-07752, Panaikinta

Vaitiekūnas Dalvinas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitiekūnas Dalvinas?

2019-10-11, 10:54 | 1

Gydytojas Vaitiekūnas mano persuktą ir sutrupintą čiurną skubiai operavo naktį iš šeštadienio į sekmadienį be jokių priekaištų, susuerzinimo ar nepasitenkinimo. Aktyviai domėjosi gyjimo eiga, atlaikė vyriausio raginimus išleisti iš ligoninės anksčiau laiko, taikė baro kamerą ir namo išleido tik apgijus žaizdomis, praėjus tinimui ir skausmui. Tiesiog ačiū už optimizmą, palaikymą ir subtilų humoro jausmą, kurio taip reikia pacientams po netikėtai ištikusios traumos, streso ir žlugus visiems planams.

2019-08-24, 13:19 | 6

Labai geras gydytojas. Operavo raktikaulį, tiksliau traukė konstrukciją. Personalas kuris dirbo kartu su juo nuostabūs! Seselės po operacijos prižiūrėjo nuostabei. Po operacijos kelis kartus užėjo pakalbėt. Nuoširdus. Viską tiksliai papasakojo. Smagu, kad yra tokiu gydytoju. Ačiū Jums! Operavo 2019.08.23.

2019-04-08, 08:47 | 1

Operavo sūnui išnarintą raktikaulį tą pačią dieną po traumos, tiek chirurgas, tiek personalas buvo ypač dėmesingi, supratingi, nuoširdūs. Chirurgas tikrai puikus specialistas, esame labai dėkingi ir linkime geros kloties profesinėje veikloje. AČIŪ

2019-03-31, 14:27 | 1

Labai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui už profesionalią pagalbą. Esu dėkinga už jo dėmesį, nuoširdumą, atjautą.
Rekomenduoju šį gydytoją kaip labai gerą specialistą.
Pacientė Sigita Šantarė

2018-08-01, 14:14 | 1

Esu be galo dekingas Dalvinui Vaitiekunui. Jis isgelbejo mano koja po autoivykio.