Pacientai, kurie rekomenduoja Dalvinas Vaitiekūnas, %

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08317, Galiojanti

Išduota: 2006-01-03, Nr. MPL-07752, Panaikinta

Vaitiekūnas Dalvinas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitiekūnas Dalvinas?

2020-06-01, 08:53 | 1

Labai profesionalus Daktaras. Ačiū, labai. Gydytojas turi visas gydytojui reikalingas savybes: profesionalus, dėmesingas. Man puikiai atliko po avarjos čiurnos ir žastikaulio operacijas, tai patvirtino traumatologas poliklinikoje, matydamas mano rentgeno nuotraukas. Domisi pacientu, pataria kaip toliau elgtis po traumos, kaip mankštinti, nuoširdus, išklausė ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Esu dėkinga, kad mane operavo šis Daktaras. Linkiu jam sveikatos ir labai rekomenduoju. Ačiū, Gerbiamas Daktare! pacientė Raminta Jurjonaitė

2019-10-11, 10:54 | 1

Gydytojas Vaitiekūnas mano persuktą ir sutrupintą čiurną skubiai operavo naktį iš šeštadienio į sekmadienį be jokių priekaištų, susuerzinimo ar nepasitenkinimo. Aktyviai domėjosi gyjimo eiga, atlaikė vyriausio raginimus išleisti iš ligoninės anksčiau laiko, taikė baro kamerą ir namo išleido tik apgijus žaizdomis, praėjus tinimui ir skausmui. Tiesiog ačiū už optimizmą, palaikymą ir subtilų humoro jausmą, kurio taip reikia pacientams po netikėtai ištikusios traumos, streso ir žlugus visiems planams.

2019-08-24, 13:19 | 6

Labai geras gydytojas. Operavo raktikaulį, tiksliau traukė konstrukciją. Personalas kuris dirbo kartu su juo nuostabūs! Seselės po operacijos prižiūrėjo nuostabei. Po operacijos kelis kartus užėjo pakalbėt. Nuoširdus. Viską tiksliai papasakojo. Smagu, kad yra tokiu gydytoju. Ačiū Jums! Operavo 2019.08.23.

2019-04-08, 08:47 | 1

Operavo sūnui išnarintą raktikaulį tą pačią dieną po traumos, tiek chirurgas, tiek personalas buvo ypač dėmesingi, supratingi, nuoširdūs. Chirurgas tikrai puikus specialistas, esame labai dėkingi ir linkime geros kloties profesinėje veikloje. AČIŪ

2019-03-31, 14:27 | 1

Labai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Dalvinui Vaitiekūnui už profesionalią pagalbą. Esu dėkinga už jo dėmesį, nuoširdumą, atjautą.
Rekomenduoju šį gydytoją kaip labai gerą specialistą.
Pacientė Sigita Šantarė

2018-08-01, 14:14 | 1

Esu be galo dekingas Dalvinui Vaitiekunui. Jis isgelbejo mano koja po autoivykio.

2017-08-16, 12:37 | IP: 78.60.6.215

Malonus, šiltas, kantrus, žmogiškas ir profesionalus gydytojas! Paskutinis išėjo iš darbo konsultacinėje poliklinikoje, kai personalas jau gesino šviesas. Darbuotojos 6velniai apibūdino daktarą - "mūsų darboholikas".

2017-03-29, 17:43 | IP: 195.14.178.185

Nuoširdžiai esu dėkingas gydytojui Dalvinui už sėkmingai atliktą operaciją, gydymą, išsamias rekomendacijas ir konsultacijas.
Linkiu sekmės ir kantrybės Jūsų sunkiame darbe.
Alvidas, Klaipėda

2016-05-17, 10:26 | IP: 78.56.87.234

Labai geras daktaras

2016-04-22, 20:19 | IP: 90.142.247.33

Labai ačiu už tai kad pamiršo suleisti ir išrašyti krauja skystinančiu,ko pasekoje vos neiškeliavau anapilin trombu deka....

2016-04-20, 11:13 | IP: 185.127.1.77

Puikus gydytojas. Išoperavo svetimkūnį iš plaštakos. Darbą atliko operatyviai ir nepriekaištingai. Dar kartą tariu didelį AČIŪ. Vilmantas B.

2016-03-08, 18:00 | IP: 141.6.11.25

Nuostabus gydytojas! Ir savo kompetencija ir zmogiskomis savybemis. Operavo 2016 01 27. Ligita

2014-09-19, 00:19 | IP: 78.56.61.54

Puikus žmogus ir geras specialistas.
Daugiau tokių gydytojų reikia mūsų medicinai...

2014-09-07, 21:10 | IP: 84.55.21.73

Sveiki,

Nuoširdžiai norėtume padėkoti gyd. Dalvinui Vaitiekūnui, kuris pamatęs įvykusią nelaimę savo atostogų metu šeštadienį (2014-09-07) Nidoje puolė į pagalbą ir netgi konsultavo tuo metu budintį personalą, bei visą laiką buvo su nukentėjusiąja R.Č. ir rūpinosi jos sveikata. Reiškiame gilią padėką ir džiaugsmą, jog dar yra tokių savo profesijai pasišventusių ir žmogiškumo nepraradusių gydytojų.

2014-04-03, 19:08 | IP: 78.157.93.146

Labai rupestingas daktaras, seniai teko toki sutikt, kiti tik paziuri valdiskai ir mazdaug ko cia atejai, o sis apziurejo, suteike visa galima pagalba ir viska smulkiai paaiskino